York czy Shih tzu

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Madzia 27 lut 2008, o 13:19

Ewka napisał(a):No ale nie zmienia to faktu, że powinien dokładnie sprawdzić poprawność podawanych informacji.

Oczywiście, ja np. wolę sprawdzić, czy informacje są pewne, zanim coś napiszę. Bo takie coś wprowadza ludzi w błąd.
Madzia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 20:13

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez GoldenLove :)) 1 mar 2008, o 12:30

Tutaj to chyba twoj wybor indywidualny. Oba pieski sa fajne popytaj hodowcow tych. Jezeli naprawde beda sie bardzo podobnie zachowywac w wielu sytuacjach to moze wtedy dopiero zdecyduj na serio ktory ci sie bardziej podoba ale jak mowie zrob to dopiero po kontakcie z paroma hodowlami
GoldenLove :))
 

Postprzez mwijatak 26 kwi 2008, o 14:00

Temat został oczyszczony.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 6 sie 2008, o 22:55

jedno i drugie to maly szczekacz a nie pies ale jakbym musial wybierac to zdecydowanie york bo shitzu to zaprzeproszeniem dupopsy nie wiesz gdzie morda a gdzie zad :?
Gość
 

Postprzez dariak15 30 sie 2008, o 21:18

temat jest z lutego 2007 r :!: :!:
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

bardzo chciałabym mieć yorka

Postprzez Gość 13 wrz 2008, o 10:28

Bardzo chciałabym mieć yorka ale zastanawiam się czy wytrzymałby sam w domu przez ok 7-8 godzin :( :?:
Gość
 

Postprzez Sissy 23 wrz 2008, o 15:46

Gościu-to trochę długo do 5 godzin powinien wytrzymać. Zależy od wychowania zresztą i trzeba przyzwyczajać do swoich nieobecności
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Gość 30 wrz 2008, o 19:10

Shi tzu tez ma siersc.


P.S Tez nie wiem co wybrac
Gość
 

Postprzez Gość 1 paź 2008, o 11:15

Witam
pilna sprawa znajoma upiera sie ze sa odmiany shih tzu na miniaturki itp czy to prawda bo nie wiem na 100% a klucic sie nie bede choc uwazam ze nie ma czegos takiego :roll:
Gość
 

Postprzez leonberg 1 paź 2008, o 11:43

wiec znajoma niech sie nie upiera. nie ma shih tzu miniaturek. moga byc wieksze badz mniejsze osobniki lecz w zakresie ktory wyznacza wzorzec. okresla max wzrost w kłebie a nie okresla min. znajdziesz go na stronie zk:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=I
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Gość 1 paź 2008, o 11:59

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz...

Ale z glupimi nie ma co sie klucic, ona swoje i koniec oczywiscie pies bez rodowodu ale juz mniejsza o to... Predzej psu bym wytlumaczyla obsluge kmputera niz jej ze nie ma odmian wielkosci shih tzu...

glupota ludzka mnie dobija.

:evil:
Gość
 

Postprzez leonberg 1 paź 2008, o 12:02

wiec nie ma shih tzu tylko kundelka. prawdopodobnie pseudohodowca nawciskał jej do głowy bzdur. pewnie jego psy sa ładniejsze i lepsze od rasowych i on miał miniaturki :-D
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Gość 1 paź 2008, o 12:03

i pewnie bedzie wielkosci chomika :roll:
masakra
Gość
 

Postprzez leonberg 1 paź 2008, o 12:07

jesli tej wielkosci i bedzie zbudowany jak shih tzu to wygrała los na loterii, bardziej jednak prawdopodobne ze bedzie wiekszy niz 26 cm i ciezszy niz 8 kg. ciekawe co wtedy powie? ze jest jeszcze jedna rasa? shih tzu olbrzymie? :lol:

ps shih tzu nie powinien miec mniej niz 4,5 kg. o ile wzorzec nie okresla min wzrostu to wage juz tak

w niedziele przed wybiegiem leosiów jedna pani drugiej pani za moimi plecami tłumaczyła ze sa rasy leosiów z długim futrem i z krótkim. nie lubie blondynek ( umysłowych ;-) ) i odwróciłem sie by sprostowac ze to bzdura. OBRAZIŁY SIE! i jeszcze mnie ofukały ze sie wtracam :lol:
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Gość 1 paź 2008, o 12:12

lepiej jej tego nie bede mowic bo psa zagloduje :roll:

psiak jak narazie ma 3 miesiac wiec jeszcze na 100% nie mozna okreslic czy w przyszlosci bedzie choc troche podobny do shih tzu...
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints