Co powiecie o rasie Dog niemiecki

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 25 maja 2006, o 18:45

a czy dog moze zyc w mieszkaniu 56m kwadratowych chyba nie, nie? bo moja kolezanka chce.... a i chcialabym sie spytac jak wyglada jazda samochodem z dogiem niemieckim wiem ze trzeba napewno kombi, ale w ogolw nie wyobrazam sobie ze np. ja mam caly bagaznik zapelniony torbami np. jak jade nad morze to gdzie pomiesci sie piesiu?? a i czy dog lubi sie kapac w morzu?
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 25 maja 2006, o 18:53

1. Mieszkanie raczej trochę małe, jak na doga
2. Jazda samochodem, to nie problem, kupuje (albo pożycza) się bagażnik zewnętrzny i tam się umieszcza bagaże, a piesek ma miejsce w samochodzie
3. To, czy pies lubi się kąpać, nie zależy od rasy, tylko od osobistych zachcianek psa. Mój na przykład, wbrew powszechnej opinii o labradorach, nie czuje jakiegoś specjalnego pociągu do wody :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Gość 25 maja 2006, o 19:13

aha dzieki :) to jeszcze poprosze o kilka wypowiedzi :)
Gość
 

Postprzez Gość 25 maja 2006, o 19:17

To troche za mało :? Ja miałem dwa czarne dogi niemieckie a obecnie mam file brasileiro.
Gość
 

Postprzez #Freya 11 lut 2007, o 14:49

Mój doguś ma cztery lata i jest bardzo kochany, ale to nie zabawka, obcego ugryźć potrafi. Potrzebuje dużo miejsca, zajmuje cały bagażnik w moim mondeo, lubi spacery. większość dogów w ogóle nie umie pływać i może nawet się utopić! Do bloku się nie nadaje, poza tym okropnie się ślini. Mój jak był mały bał się chodzić po schodach.
#Freya
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lut 2007, o 13:25

Postprzez SanD654 19 cze 2007, o 07:06

ja mam doga i jamnika na 64m bodajże ;p

przeciwskazań co do ilości miejsca w domu nie widze bo wybiegany dog kładzie się na swoim posłaniu(albo moim łóżku) i śpi aż do następnego spaceru...

a w samochodzie na tylnym siedzeniu mieści się dog ,jamnik ,ja(16lat) i mój brat w foteliku(8lat) troche ciasno jest ale bez przesady ;]
Avatar użytkownika
SanD654
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 sty 2007, o 22:02
Lokalizacja: zielona góra

Postprzez Amstaff88 20 mar 2008, o 14:35

A czy Great Dane to Dog Niemiecki tylko ze w nazwie angielskiej ? bo widzialem Great Dane i Dogi to wygladaja tak samo.
Peace
\,,,/MsKo\,,,/
Amstaff88
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 226
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 20:15
Lokalizacja: Dom
Imię psa: Yogi
Rasa psa: Pluszowy

Postprzez Ewka 20 mar 2008, o 15:05

Amstaff88 napisał(a):A czy Great Dane to Dog Niemiecki tylko ze w nazwie angielskiej ? bo widzialem Great Dane i Dogi to wygladaja tak samo.


Tak, to ta sama rasa.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Kasia_ 17 kwi 2008, o 16:19

mam pytanie - czy naprawde nie można trzymać Doga w mieszkaniu? :( Strasznie uwielbiam tą rasę, ale mam czterdzieści - pare metrów, 2 pokoje i strasznie mi przykro jak czytam że mówicie że raczej nie powinno się go trzymać w takim domu... a ja bym mogła pieskowi poświęcić dziennie nawet jakieś 2 godziny spaceru, jego wielkość by mi nie przeszkadzała, tak samo jak utrzymanie.. nie da rady w ogóle?
Kasia_
 

Postprzez Diana S 17 kwi 2008, o 16:29

Kasia_ napisał(a):mam pytanie - czy naprawde nie można trzymać Doga w mieszkaniu? :( Strasznie uwielbiam tą rasę, ale mam czterdzieści - pare metrów, 2 pokoje i strasznie mi przykro jak czytam że mówicie że raczej nie powinno się go trzymać w takim domu... a ja bym mogła pieskowi poświęcić dziennie nawet jakieś 2 godziny spaceru, jego wielkość by mi nie przeszkadzała, tak samo jak utrzymanie.. nie da rady w ogóle?


Kasia a ja ci powiem, ze możesz miec Doga...

wiesz ile ludzi mając ta rase mieszka w blokach...

co więcej dwie kamienice dalej ode mnie mam znajomą która zakupiła drugiego Doga...

Jak zobaczyłam sąsiadkę to wiesz co mi powiedziała?

" Pani Diano zawsze myślałam, ze nie powinnam mieć drugiego psa, ale jak pani się zdecydowała na drugiego to czemu i ja nie mogę..."

Najważniejsze by pies miał długie spacerki Obrazek

pies wybiegany odpoczywa w domu...Obrazek

i jest psem szczęśliwym Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez pauli 17 kwi 2008, o 17:31

Kasia_ napisał(a):mam pytanie - czy naprawde nie można trzymać Doga w mieszkaniu? :( Strasznie uwielbiam tą rasę, ale mam czterdzieści - pare metrów, 2 pokoje i strasznie mi przykro jak czytam że mówicie że raczej nie powinno się go trzymać w takim domu... a ja bym mogła pieskowi poświęcić dziennie nawet jakieś 2 godziny spaceru, jego wielkość by mi nie przeszkadzała, tak samo jak utrzymanie.. nie da rady w ogóle?


moim zdaniem - możesz mieć doga niemieckiego w mieszkaniu ;) wielkość mieszkania nie ma tak naprawdę znaczenia, najważniejsze jest to, żeby pies miał odpowiednią ilość spacerów i odpowiednią dla psa ilość ruchu na tych spacerach. niedaleko mnie mieszka hodowczyni dogów niemieckich - ma chyba dwie dorosłe sunie, kilka miesięcy temu miała szczenięta. pewnie ma większe mieszkanie niż 40m2 [mieszka w czymś co jest pomiędzy kamienicą a starym blokiem.. stare budownictwo więc i mieszkania większe]. i ani ona ani jej psy nie narzekają - jeździ z nimi za miasto na hasanie :) [bo w centrum miasta nie zawsze są na to warunki]
pozdrawiam :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints