Maly bernardynek po bernardynce i owcz. kaukaskim?

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez takasobieja 6 lip 2007, o 22:10

Hehe kuchenna:D pierwsze słysze :D ale poznaje inne kultury he :P ze tak powiem. A skad jestes? Ja ze "stolicy" borów tucholskich he :P
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez dr weterynarii 10 lip 2007, o 22:34

ValdeQ ? Jestes administratorem tego forum?
dr weterynarii
 

Postprzez ValdeQ 10 lip 2007, o 22:35

Wszystko na to wskazuje.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez mwijatak 10 lip 2007, o 23:03

dr weterynarii napisał(a):ValdeQ ? Jestes administratorem tego forum?


Oczekuję pytania : Znaki na niebie :?: :rotfl:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Moskiewski Stróżujący

Postprzez Buzała 3 cze 2008, o 13:07

Witam wszystkich!Mam Moskiewskiego stóżującego i jesli chodzi o agresywność psa to tylko zależy od ułożenia psiaka .Moj ma 1roczek i jest to kochany misiek. bez rodowodu nie trzeba mieć pozwolenia ale można na wszelki wypadek zarejestrować.Pies nadaje sie zarówno do mieszkania jak i do domku przystosowany do każdego klimatu,wytrzymały!Żeby nie był agresywny musi poznawac ludzi i zwierzęta od małego i niewolno dawac mu powodu do agresywnosci ja tak swojego wychowałam gdyz tak mi powiedział weterynarz Bardzo szybko się uczy!Jest mały problem-sierść trzeba go codziennie rozczesywać i mniejsze psiaki ktore probuja sie rzucac do niego i wtedy on reaguje!ale mozna temu zaradzic uzda i dławiki ,ktore powoduja ścisk wokoł szyi gdy probuje sie rwac!Dzieci mogą śmiałło na nim jezdzić:)POWODZENIA!
Buzała
 

Postprzez takasobieja 4 cze 2008, o 15:11

temat ma juz rok :lol:
Posiadaczka Goldena Retrievera.
Obrazek
rasowy=rodowodowy
Avatar użytkownika
takasobieja
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2259
Dołączył(a): 3 lip 2006, o 15:19
Lokalizacja: Tuchola
Imię psa: Shakira
Rasa psa: Golden Retriever - pseudo xD

Re: Moskiewski Stróżujący

Postprzez gandalf!!!!!!!!!!!!!!!! 4 cze 2008, o 19:50

Buzała napisał(a):Witam wszystkich!Mam Moskiewskiego stóżującego i jesli chodzi o agresywność psa to tylko zależy od ułożenia psiaka .Moj ma 1roczek i jest to kochany misiek. bez rodowodu nie trzeba mieć pozwolenia ale można na wszelki wypadek zarejestrować.Pies nadaje sie zarówno do mieszkania jak i do domku przystosowany do każdego klimatu,wytrzymały!Żeby nie był agresywny musi poznawac ludzi i zwierzęta od małego i niewolno dawac mu powodu do agresywnosci ja tak swojego wychowałam gdyz tak mi powiedział weterynarz Bardzo szybko się uczy!Jest mały problem-sierść trzeba go codziennie rozczesywać i mniejsze psiaki ktore probuja sie rzucac do niego i wtedy on reaguje!ale mozna temu zaradzic uzda i dławiki ,ktore powoduja ścisk wokoł szyi gdy probuje sie rwac!Dzieci mogą śmiałło na nim jezdzić:)POWODZENIA!

gratuluje dobrego samopoczucia tylko czy głupote mozna chwalic? na jakiej podstawie wysuwasz wniosek ze dobrze wychowałas psa jesli ma zaledwie 1 rok? kto naopowiadał ci takich bzdur i dlaczego przekazujesz je dalej? dlaczego kupiłas mieszanca rasy agresywnej? czy zdajesz sobie sprawe ze o ułozemiu psa mozna mówic dopiero gdy osiagnie dojrzałosc psychiczna czyli miedzy 2 a 3 rokiem zycia! skad masz pewnosc ze ci sie uda? to ze psiak na razie jest miłym miskiem nic nie znaczy. wiekszosc gdy dorosnie trafi do schroniska lub lasu, poł biedy jesli dasz ogoszenie ze oddasz 3 letniego psa z powodu wyjazdu!!!! a moze wymyslisz genialniejszy powód?
jest tu wielu psiarzy z wielorasowcami, sa kochane, piekne i oddane ale nie mozna nie potepiac takiego zachowania jak twoje!!!!!!!!!!!!!!
gandalf!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints