Pudel miniaturowy

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Ruselek 19 maja 2007, o 11:18

Nie widzisz, że to stary temat z przed roku? :?
Ruselek
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 123
Dołączył(a): 30 kwi 2007, o 21:35

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Pudel miniaturowy

Postprzez Gość 17 maja 2008, o 10:10

Tobi napisał(a):Moja rodzina ma zamiar kuoiś pudla miniaturkę ale ma kilka pytań na które nie moze znaleźć odpowiedzi może wy mi pomożecie ??
Oto kilka z nich
Czy pudel może przebywać z innymi psami, czy trzeba go strzyc jeżeli tego się nie będzie robiło to co może być?? Miej więcej jakiego wzrostu rośnie?? Czy jest posłuszny ?? Czy jest tak zwaną maskotką że np. jak będzie pudel dorosły czy w tedy wszystkim da się pogłaskać?? Ile miesięcy musi mieć aby zakupić?? I cO JESZCZE MUSZę WIEDZIEć PRZED ZAKUPEM PUDLA . Proszę opiszcie mi jeszcze tą rasę








pudla mozna ciac sameumu jesli nie bedziesz go scina la zarosnie moze przebywac z psami jest posluszn i zawsze jest maskotka:)
Gość
 

Postprzez Gość 3 sie 2008, o 09:20

pudel moich znajomych gryzie dzieci i nie pozwala zblizyc sie do miski wiec wcale nie jest takim super psem :?
Gość
 

Postprzez czarny_motyl 3 sie 2008, o 19:01

Anonymous napisał(a):pudel moich znajomych gryzie dzieci i nie pozwala zblizyc sie do miski wiec wcale nie jest takim super psem :?


temat stary to raz a dwa że każdy źle wychowany pies "nie jest takim super psem"
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gość 4 sie 2008, o 10:25

znam wiele zle wychowanych psów ale zaden nie gryzie dzieci :roll:
Gość
 

Postprzez czarny_motyl 4 sie 2008, o 19:53

Anonymous napisał(a):znam wiele zle wychowanych psów ale zaden nie gryzie dzieci :roll:


psy bite szczute traktowane jak zabawki dla dzieci
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Gość 5 sie 2008, o 19:58

Pozwole sobie nie zgodzić się z tobą nie tylko psy bite i szczute są agresywne względem dzieci,czasami jest to wynik niedostatecznej lub złej socjalizacji a czasami genetyka i nie oszukujmy się zakup pudla do domu z dziecmi nie jest najlepszym pomysłem
Gość
 

Postprzez Ewka 7 sie 2008, o 12:15

Bożeee.... pies niewychowany jest zdolny do wszystkiego! Pies musi wiedzieć kto rządzi i musi się podporządkować, jeśli nie damy mu tego do zrozumienia, to wtedy wiadomo - nie będzie super psem... :roll:

A ty odradzasz dlatego że twoi znajomi psa nie umieją wychować! Jak się komuś doradza, to trzeba brać ogół, a nie szczegół :?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 7 sie 2008, o 12:34

Anonymous napisał(a):Pozwole sobie nie zgodzić się z tobą nie tylko psy bite i szczute są agresywne względem dzieci,czasami jest to wynik niedostatecznej lub złej socjalizacji a czasami genetyka i nie oszukujmy się zakup pudla do domu z dziecmi nie jest najlepszym pomysłem

Ja mam inne zdania. Uważam, że właśnie pudel jest dość odpowiedni dla dzieci. Mówię to z własnych obserwacji, bo koleżankia ma pudla.
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez pauli 7 sie 2008, o 13:44

Spanielu$Koczka napisał(a):
Anonymous napisał(a):Pozwole sobie nie zgodzić się z tobą nie tylko psy bite i szczute są agresywne względem dzieci,czasami jest to wynik niedostatecznej lub złej socjalizacji a czasami genetyka i nie oszukujmy się zakup pudla do domu z dziecmi nie jest najlepszym pomysłem

Ja mam inne zdania. Uważam, że właśnie pudel jest dość odpowiedni dla dzieci. Mówię to z własnych obserwacji, bo koleżankia ma pudla.


a ja ze swoich obserwacji powiem, że to najgorszy wybór - koleżanka miała pudla miniaturowego i to był szatan w psiej skórze :roll:
rasa i jej uwarunkowania charakterologiczne to jedno, a geny i socjalizacja - to drugie. chyba prawie żaden pies "sam się nie wychowa" na idealnego kompana dla dzieci ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Postprzez Spanielu$Koczka 7 sie 2008, o 14:16

ja też mówiłam o pudlu miniaturowym i piesek to poprostu chodząca maskotka... hmm... widocznie wszystko zależy od osobnika i od wychowania psa... :wink:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez mArGoSiA 7 sie 2008, o 14:20

Wszystko zależy przede wszystkim od wychowania,ale także od miejsca skąd bierzemy psa.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints