PIT BULL

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez BLEBLE 8 sie 2007, o 13:38

skrzywidzil psa?on wiedzial ze raczej sie nie zgodzimy na tego psa wiec chcial nas postawic przed faktem dokonanym i myslal ze zostanie ten szczeniak.Jemu poprostu bardzo sie podoba ta rasa ,zawsze marzyl o takim szczeniaku....
BLEBLE
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 8 sie 2007, o 13:52

BLEBLE napisał(a):skrzywidzil psa?on wiedzial ze raczej sie nie zgodzimy na tego psa wiec chcial nas postawic przed faktem dokonanym i myslal ze zostanie ten szczeniak.Jemu poprostu bardzo sie podoba ta rasa ,zawsze marzyl o takim szczeniaku....

No i dlatego mówimy, że go skrzywdził, ponieważ zrobił to świadomie, wiedząc, że się nie zgodzicie :roll:
Wybacz, ale to nie jest odpowiedzialne zachowanie :?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez bleble 8 sie 2007, o 19:15

dobrze stalo sie ... postapil nieodpowiedzialnie /ort! tez jestemy tego zdania juz dostal taki ochrzan ze sobie zapamieta
bleble
 

Postprzez Anashar 8 sie 2007, o 23:07

bleble napisał(a):to co hodowca rasowych psow powinien dawac szczeniaki za darmo ze by trafily do dobrego domu ?


No to mnie zwaliłaś z nóg... Rasowy bez rodowodu tak? Ciekawe z której strony... :roll:

Bleble (ciekawe skad taki wyniosły nick?) jeśli chcecie znaleźć dla psa odpowiedzialny dom skontaktujcie się z różnymi osobami i fundacjami które zajmują się właśnie bullowatymi (np. Fundacja AST) może pomogą wam znaleźć odpowiedzialny dom.

Asmax napisał(a):gdybyście się postarali to nawet tą "agresje z genów" udałoby się wam mu "odebrać" (nie wiem jakiego słowa użyć")

Błąd. Niestety genetycznej agresji nie da się odebrac. Jeśli pies ma w genach agresje, to może przez 2 lata być słodkim psem a nagle mu coś odbije bo obudzi się w nim instynkt. Kto nie miał styczności z takim psem, niestety tego nie zrozumie.

Asmax napisał(a):Nie ma groźnych ras :!: Są tylko groźni właściciele :evil: .

Ras groźnych nie ma. Ale są groźne psy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Asmax 9 sie 2007, o 16:58

Anashar napisał(a):
bleble napisał(a):to co hodowca rasowych psow powinien dawac szczeniaki za darmo ze by trafily do dobrego domu ?


No to mnie zwaliłaś z nóg... Rasowy bez rodowodu tak? Ciekawe z której strony... :roll:

Bleble (ciekawe skad taki wyniosły nick?) jeśli chcecie znaleźć dla psa odpowiedzialny dom skontaktujcie się z różnymi osobami i fundacjami które zajmują się właśnie bullowatymi (np. Fundacja AST) może pomogą wam znaleźć odpowiedzialny dom.

Asmax napisał(a):gdybyście się postarali to nawet tą "agresje z genów" udałoby się wam mu "odebrać" (nie wiem jakiego słowa użyć")

Błąd. Niestety genetycznej agresji nie da się odebrac. Jeśli pies ma w genach agresje, to może przez 2 lata być słodkim psem a nagle mu coś odbije bo obudzi się w nim instynkt. Kto nie miał styczności z takim psem, niestety tego nie zrozumie.

Asmax napisał(a):Nie ma groźnych ras :!: Są tylko groźni właściciele :evil: .

Ras groźnych nie ma. Ale są groźne psy.


Więc jeśli oni sprzedają tego psa to przecież ktoś inny musi się nim zaopiekować, nieprawdaż? I co wtedy?
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Anashar 9 sie 2007, o 17:04

Musi trafic na kogos odpowiedzialnego, kto zna sie na trudnych psach (choc niewiadomo czy akurat ten taki jest) I kto go nie odda jesli bedzie sie zachowywal agresywnie tylko bedzie z nim pracowal...
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Diana S 10 sie 2007, o 16:58

Anashar napisał(a):Musi trafic na kogos odpowiedzialnego, kto zna sie na trudnych psach (choc niewiadomo czy akurat ten taki jest) I kto go nie odda jesli bedzie sie zachowywal agresywnie tylko bedzie z nim pracowal...


Oby się taka osoba znalazła...
bo marnie to widzę jak ten psiak trafi w nie odpowiednie ręce :?.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez bleble 10 sie 2007, o 17:36

to was moze zdziwie pies trafil fo hodowcy takich psow ten pan hodowal amstafy, buletiery,pit bulle i sie zna...
bleble
 

Postprzez Atena 10 sie 2007, o 17:38

ciekawe na czym :roll: ...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez bleble 10 sie 2007, o 18:42

no przykro mi jak nie kumaty jestes...;/ zna sie na hodowli takich psów
bleble
 

Postprzez Asmax 10 sie 2007, o 19:00

bleble napisał(a):no przykro mi jak nie kumaty jestes...;/ zna sie na hodowli takich psów


Chyba "Nie kumata' :lol: A takich znaczy jakich :?: Wytłumacz mi bo też "niekumaty" jestem :roll:
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Anashar 10 sie 2007, o 20:37

bleble napisał(a):no przykro mi jak nie kumaty jestes...;/ zna sie na hodowli takich psów

Czyli psiak trafil do pseudohodowli gdzie bedzie plodzil kolejne kundelki. pogratulowac wyboru :roll:

I nie chodzi o znanie sie na hodowli tylko na psach, a to roznica...
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez bleble 14 sie 2007, o 16:44

z wami pisanie jest bez sensu ...;/napisalam tu bo chcialam sie dowiedziec czego o tej rasy natomiast wy zaczeliscie pisac o jakis pierdolach ... :? moze jedna osoba czy dwie napialy mi cos o tej rasie a reszta zaczela sie wypowiadac na temat postepku mojego syna i radzic mi co powinnam zrobic jak go ukarac...teraz uwazacie sie za najmadrzejszych i wicie do kogo pies trafil nie znacie czlowieka ktory sie teraz nim zajmuje a oceniacie...ludzie zastanowcie sie co piszecie ... zaluje ze tu napisalam i tak sie niczego nie dowiedzialam ehh pisanie z takimi ludzmi ktorzy uwazaja sie za najmoadejszych i uwazaja ze wszytsko wiedza to starata czasu ....
bleble
 

Postprzez Atena 14 sie 2007, o 18:23

i tym oto akcentem kończymy dany temat...
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints
cron