PIT BULL

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

PIT BULL

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 09:41

CHCE WIEDZIEC CZY TE PSY SA NIEBEZOPICZNE DLA OTOCZENIA I AGRESYWNE W STOSUKU DO INNYCH LUDZI?MOGA ZROBIC KOMUS KRZYWDE?I JAKIE MA CECHY CHARAKTERU?MOJ SYN SOBIE NIE DAWNO PRZYNIOSŁ TA RASE PASA I ZASTANAWIAM SIE CZY SIE ZGODZIC NA TO ZWIERZE.WIEM ZE TE PSY WALCZA NA RINMGU I SLYSZY SIE O NICH WIELE ZLEGO, A W DOMU MAMY INNEGO PASA PEKINCZYKA, DZIECIE.
bleble
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: PIT BULL

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 09:43

bleble napisał(a):CHCE WIEDZIEC CZY TE PSY SA NIEBEZOPICZNE DLA OTOCZENIA I AGRESYWNE W STOSUKU DO INNYCH LUDZI?MOGA ZROBIC KOMUS KRZYWDE?I JAKIE MA CECHY CHARAKTERU?MOJ SYN SOBIE NIE DAWNO PRZYNIOSŁ TA RASE PASA I ZASTANAWIAM SIE CZY SIE ZGODZIC NA TO ZWIERZE.WIEM ZE TE PSY WALCZA NA RINMGU I SLYSZY SIE O NICH WIELE ZLEGO, A W DOMU MAMY INNEGO PASA PEKINCZYKA, DZIECIE.


trzeba bylo dzieciaka nauczyc odpowiedzialnosci :/
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Asmax 5 sie 2007, o 09:48

Jak to przyniósł??? Skąd go ma? Od kogo?

Czy to szczeniak czy jest dorosły?

Czy wygląda mniej więcej tak?

Obrazek


Sorka już poprawiłem :oops: Kliknąłem na nie ten obrazek i dałem kopiuj adres obrazka. Przepraszam :oops:
Ostatnio edytowano 5 sie 2007, o 09:58 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Atena 5 sie 2007, o 09:52

owszem, NIEODPOWIEDNIO wychowane i z niewiadomego źródła (jak przypuszczam z takowego właśnie jest wasz pies) - mogą być niebezpieczne i groźne. Dla człowieka nie powinien stanowić zagrożenia, chyba, że będzie miał coś z psychiką, gorzej będzie do innych zwierząt. Jeśli pit i pekińczyk są tej samej płci w przyszłości mogą się pojawić problemy o ustalenie "kto tu rządzi", no i cóż - pekińczyk nie ma żadnych szans... Jeśli jest taka możliwość, to niech syn odda psa, skąd go wziął, albo poszuka mu innego, odpowiedzialnego domu.

A tak nawiasem mówiąc, gratuluję wychowania syna, który bez porozumienia z rodziną przynosi do domu jakby nie było, groźną rasę :roll:


Asmax, to co wkleiłeś, to nie jest pitbull, tylko AST.
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 09:54

kupił od kolegi, ktory hoduje ta rase....i to jest napewno bitbul. i teraz sie zastanawiam czy jest grozny?i czy mozna mu zaufac?
bleble
 

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 09:57

bleble napisał(a):kupił od kolegi, ktory hoduje ta rase....i to jest napewno bitbul. i teraz sie zastanawiam czy jest grozny?i czy mozna mu zaufac?


jesli bedziecie tak samo konsekwentni jak w wychowaniu syna to moze byc grozny :/
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:03

ale mi nie chodzi by sluchac wywodów na temat wychowania syna...tylko chce sie dowiedziec czegos o tym psie ... ? czyli nie ma szans zeby pekinczyk i pit bul zyli w zgodzie?pekinczyk jest juz dorosly a pit bul dopiero szczeniak ma 1,5 miesiaca i sa tej samej plci
bleble
 

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 10:07

bleble napisał(a):ale mi nie chodzi by sluchac wywodów na temat wychowania syna...tylko chce sie dowiedziec czegos o tym psie ... ? czyli nie ma szans zeby pekinczyk i pit bul zyli w zgodzie?pekinczyk jest juz dorosly a pit bul dopiero szczeniak ma 1,5 miesiaca i sa tej samej plci


szansa jest dobre wychowanie+brak agresji w pokoleniach wczesniejszych ale tego pewnie sie nie dowiesz bo pewnie psiak bez rodowodu jest
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Asmax 5 sie 2007, o 10:09

bleble napisał(a):kupił od kolegi, ktory hoduje ta rase....i to jest napewno bitbul. i teraz sie zastanawiam czy jest grozny?i czy mozna mu zaufac?



Aha. No skoro napewno AMERYKAŃSKI PIT BULL TERRIER to rozumiem że z RODOWODEM?
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 10:11

bleble napisał(a):ale mi nie chodzi by sluchac wywodów na temat wychowania syna...tylko chce sie dowiedziec czegos o tym psie ... ? czyli nie ma szans zeby pekinczyk i pit bul zyli w zgodzie?pekinczyk jest juz dorosly a pit bul dopiero szczeniak ma 1,5 miesiaca i sa tej samej plci


jak to 1,5 miesiaca?! czyli 6 tygodni?
taki psiak MUSI byc jeszcze z matka
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:20

wiem tylko ze matka tego psiaka walczyla na ringu.ma 6 tygodni i moze przebwac bez matki juz pije,je i chodzi sam!pies jets bez rodowodu ale syn byl u wlascicieli tego pieska i widzial matke i ojca pita.
bleble
 

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 10:23

bleble napisał(a):wiem tylko ze matka tego psiaka walczyla na ringu.ma 6 tygodni i moze przebwac bez matki juz pije,je i chodzi sam!pies jets bez rodowodu ale syn byl u wlascicieli tego pieska i widzial matke i ojca pita.


jest bez rodowodu czyli nie ma pewnosci czy to byl tego szczeniaka ojciec
psa powinno sie oddzielac od matki po 8tygodniach!
jesli walczyla to ten psiak pewnie tez bedzie mial w sobie duza dawne agresji
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Atena 5 sie 2007, o 10:26

bleble napisał(a):wiem tylko ze matka tego psiaka walczyla na ringu.

skoro wiesz, że walczyła, to czemu nie zgłosisz tego na policję :?: walki psów są nielegalne, że nie wspomnę już o aspekcie humanitarnym :?
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:31

ja psa bym nigdy nie dala do walki na ringu
bleble
 

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 10:34

bleble napisał(a):ja psa bym nigdy nie dala do walki na ringu


posluchaj psy za wczesnie zabrane od matki moga[nie musza] byc zle socjalizowane plus pochodzenie szczeniaka to moze spowodowac agresje u psa w stosunku do pekinczyka nawet
ja bym oddala psiaka doniosla na policje a synowi bym dala taka kare ze odechcialoby mu sie takich znajomosci
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Następna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints