PIT BULL

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Asmax 5 sie 2007, o 10:37

bleble napisał(a):ja psa bym nigdy nie dala do walki na ringu



Ty nie. Ale inni tak :!: :evil: Skąd masz takie wiadomości że matka walczyła na ringu? Może właśnie "kolega" ją wystawiał :?:

Zgłoś to tak jak mówi Atena na policje :!:
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:42

ja rozumiem wlasciceil zdecydowal o tym ze juz mozna go juz odstawic od matki to jest .... a zdego co wiem to jest porządny /ort! czlowiek dobrze sie zajmuje tymi psami i one go kochaja...ale mniejsza z tym,teraz jak sie bawia te psy tzn pekinczyk i pit bul to pit go juz zaczyna gryz pekinczyk ucieka i nie wiem czy one sie tak bawia czy juz wlczy terytorium....
bleble
 

Postprzez czarny_motyl 5 sie 2007, o 10:45

bleble napisał(a):ja rozumiem wlasciceil zdecydowal o tym ze juz mozna go juz odstawic od matki to jest .... a zdego co wiem to jest pozadny czlowiek dobrze sie zajmuje tymi psami i one go kochaja...ale mniejsza z tym,teraz jak sie bawia te psy tzn pekinczyk i pit bul to pit go juz zaczyna gryz pekinczyk ucieka i nie wiem czy one sie tak bawia czy juz wlczy terytorium....


mozna byc porządnym /ort! i nie wiedzieć/ort! albo udawac porządnym /ort! i oddawac jak najszybciej /ort! psiaki zeby zarobic i sie nie narobić /ort!

szczepienia ma? odrobaczanie? jak z dwoma psami poradzicie sobie z kwarantanna?

porządny /ort! i wystawia psy na ringu :?
czarny_motyl
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 662
Dołączył(a): 20 lip 2006, o 14:02
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:49

jest szczepiony na nosówke i odrobaczany tez jest za miesiac ma miec kolejne szczepienie...
bleble
 

Postprzez Gość 5 sie 2007, o 10:52

aha czyli psiak u was zostaje ok
Gość
 

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:52

a tak ogolnie mowic to jakie cechy charakteru maja pit bule?
bleble
 

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 10:55

czy zostaje to jeszcze nie wiadomo sa raczej male szanse zeby zostal... bo 2 takie psy nie moga razem zyc w zgodzie beda walczyc o terytorium i na tym sie skonczy ze zagryzie pekinczyka.Pit pewnie zostanie dowieziony do wlasciciela ale zostanie sprzedany ...
bleble
 

Postprzez Basia_sz 5 sie 2007, o 12:27

bleble napisał(a): bo 2 takie psy nie moga razem zyc w zgodzie beda walczyc o terytorium i na tym sie skonczy ze zagryzie pekinczyka.

Całkiem trafna ksywka :roll:
Jeżeli popracujesz nad tym, żeby żyły w zgodzie, to będą
:roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Marysia 5 sie 2007, o 14:01

Brak mi slow :roll: .Kiedy sie to skonczy :?: Kiedy ludzie zaczna myslec ? Po co twoj syn kupil psa bez papierow i w dodatku od suki ktora walczy ? Po co znajomy syna rozmnaza psy bez rodowodu ,dla czego startuja one w tym "brutalnym sporcie"? Odp.bo sa ludzie, ktorzy czerpia przyjemnosci ogladajac ta rzeznie ,a pozniej sami kupuja takiego psa. Nie wiem co powinnas zrobic?Najstosowniejsze bylo by zgloszenie tego na policje.Ale wiem,ze nam sie dobrze mowi...
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez bleble 5 sie 2007, o 15:47

jesli chcecie zobaczyc tego pit bulla zapraszam na allegro...zostal dzis wystawiony http://www.allegro.pl/item222960473_pit_bull.html
bleble
 

Postprzez Marysia 5 sie 2007, o 16:47

Wystawiliscie tego psiaka na alegro?Przeciez ktos kto go kupi prawdopodobnie znow trafi spowrotem na jakies forum!To nie jest dobre rozwiazanie.Poprostu pozbyliscie sie problemu.To nie jest jakas rzecz,to zywe stworzenie!Ile razy jeszcze ten psiak zmieni dom?
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Asmax 5 sie 2007, o 16:54

bleble - nie skomentuję twojego zachowania ale nazwe cię "osobą" (czytać jako obraźliwe) bez serca!!! Taki piękny psiak!!! I wystawiasz go na allegro!!!! Grrrrrrr......
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Anashar 5 sie 2007, o 21:45

Czarny Motyl - naprawdę mogłabyś się powstrzymać z tekstami typu "jak wychowałaś syna" To niesmaczne :? Jeśli ktoś się zwraca o konkretną pomoc skupmy się na pomocy a nie wypominaniu danej osobie. Jeśli już musisz zrób to grzeczniej.


bleble - jeśli już syn pzyniósł psa do domu, nie powinnaś go sprzedawać tylko oddać w dobre ręce, wcześniej sprawdzajac dom. Syn powinien poniesć za takie zachowanie karę, w szczególności, że napewno wiedział, że matka walczyła i pewnie chciał takiego psa tylko dla szpanu. Dużo takich "intelektualistów" niestety w polsce mamy.

Radzę napisać maila do Fundacji Ast ( http://www.fundacja-ast.pl/ ) Oni zajmują się adopcjami bullowatych i napewno znaleźliby dla szczeniaka dobry dom. A im młodszy jest tym szybciej dom znajdzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez ValdeQ 5 sie 2007, o 23:31

Boję sie, że to co nie zostało napisane, to że za psa zapłacili no i niestety postanowili sprawdzić czy jeszcze może się da zarobić? :twisted:
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Marysia 5 sie 2007, o 23:43

ValdeQ napisał(a):Boję sie, że to co nie zostało napisane, to że za psa zapłacili no i niestety postanowili sprawdzić czy jeszcze może się da zarobić? :twisted:
ValdeQ mysle,ze masz racje :evil:
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints