labrador

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

labrador

Postprzez viki 1 wrz 2007, o 16:17

Hej.Zamierzam kupić psa labradora i mam problem bo mieszkam w bloku i nie za bardzo chce żeby pies nasikał mi w domu i słyszałam o tym ze psa można nauczyć sikania do ubikacji ale czy można kupić tez psu kamyczki i wsypać je do pudełeczka i żeby tam sie załatwiał?. :wink: proszę o odpowiedz. [/list]
viki
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: labrador

Postprzez m.m 1 wrz 2007, o 16:43

viki napisał(a):Hej.Zamierzam kupić psa labradora i mam problem bo mieszkam w bloku i nie za bardzo chce żeby pies nasikał mi w domu i słyszałam o tym ze psa można nauczyć sikania do ubikacji ale czy można kupić tez psu kamyczki i wsypać je do pudełeczka i żeby tam sie załatwiał?. :wink: proszę o odpowiedz. [/list]


A nie wystarczy po prostu wyprowadzać psa na dwór?

Chyba, że masz na myśli szczeniaka i czas kiedy nie będzie mógł jeszcze wychodzić. Jeśli tak, to zobacz tematy w dziale "Wychowanie" i poczytaj o nauce czystości.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Diana S 1 wrz 2007, o 19:57

Poza tym jak decydujesz się na szczeniaka to musisz wziąć pod uwagę, że będzie się załatwiał w domu zanim się nauczy, że powinien na dworze...
(normalna kolej rzeczy) każdy z nas kto ma psa od szczeniaczka przechodził tego typu sytuacje...
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Re: labrador

Postprzez Basia_sz 2 wrz 2007, o 12:23

viki napisał(a):słyszałam o tym ze psa można nauczyć sikania do ubikacji

Jestem bardzo ciekawa, jak sobie taką naukę wyobrażasz? :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Doda1211 2 wrz 2007, o 13:09

Basiu, ja nie wiem, czy Ty wyobraźni nie masz? :P

Piesek idzie do łazienki, zamyka za sobą kulturalnie drzwi, wskakuje na sedes, załatwia potrzeby fizjologiczne, spuszcza wodę i wychodzi :lol:
Avatar użytkownika
Doda1211
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1824
Dołączył(a): 17 maja 2005, o 19:40
Lokalizacja: Knurów

Re: labrador

Postprzez Marysia 2 wrz 2007, o 13:39

viki napisał(a):Hej.Zamierzam kupić psa labradora i mam problem bo mieszkam w bloku i nie za bardzo chce żeby pies nasikał mi w domu i słyszałam o tym ze psa można nauczyć sikania do ubikacji ale czy można kupić tez psu kamyczki i wsypać je do pudełeczka i żeby tam sie załatwiał?. :wink: proszę o odpowiedz. [/list]

Czemu zakladasz drugi temat ?
Mozesz przeciez zapytac o to w temacie "za i przeciw".
Zreszta mowilam Ci wczoraj,ze pies ,to nie kot,wiec nie bedzie zalatwial sie w kuwecie :roll: .Pies potrzebuje spacerow :idea: .
Avatar użytkownika
Marysia
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 928
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 10:06

Postprzez Diana S 2 wrz 2007, o 17:28

spacerów... i częstego wychodzenia na dwór (jak jest szczeniaczkiem0
często gęsto jest jeszcze tak, że wyjdziesz z psem na dwór na dworze nic nie zrobi a jak tylko przekroczy próg domu to juz jest kałuża :wink:
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Gość 2 wrz 2007, o 19:35

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś coś mi jeszcze napisał o labradorkach
dzięki. :D
Gość
 

Postprzez Magda* 2 wrz 2007, o 20:18

A co chcesz wiedziec :?:
Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

co?

Postprzez viki 2 wrz 2007, o 21:24

Chciałabym wiedzieć jego wady i zalety i co kupić psa czy suczkę?
viki
 

Postprzez Magda* 3 wrz 2007, o 12:14

Pozdrawiamy Magda & Atena


Obrazek
Magda*
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1527
Dołączył(a): 2 sty 2006, o 16:02
Imię psa: Atena ( zwana Tolą ;))
Rasa psa: Labrador retriever

labradorki

Postprzez solo 22 lis 2007, o 16:19

bardzo mądre pieski szybko się ucza mój ma już 1,5 roku jeszcze trochę ssczeniece zachowanie ale już zaczyna sie powoli uspokajc , ta rasa wymaga spacerów prawie ciagłego zainteresowania i zabawy uwielbia dzieci i aportowanie ,lubi nowe zadania , pływanie skakanie wszelkie wysiłkowe próby .pies nie może sie nudzić bo robi złe rzeczy(niszvczy co ma w zasiegu paszczy) co może w mieszkanku być uciążliwe ale super rasa polecam dla ludzi z fantazją i lubiących dużo ruchu.
solo
 

Postprzez Basia_sz 22 lis 2007, o 16:23

Solo, to zależy, mój pies nie niszczy i nigdy nie dokonał jakichś znaczących zniszczeń. (szczotka do włosów sie nie liczy)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Re: labradorki

Postprzez solo 22 lis 2007, o 16:28

a i zapomniałam dodać (bo przeczytałam resztę wypowiedzi na forum) naprtawde wierzcie mi sypanie kamyczków bądż rozkładanie gazet nie zdaje rezultatu labradory są wszystko żerne więc do widzenia kamyczki bo wylądują w ich brzuchu ,gazety poniszczą i tyle waszego wysiłku trzeba uważać .ps moi znajomi mieli labradora rozkładali mu gazety i szli do pracy za każdym razem po powrocie czegoś ubywało w połowie ,piloty,kanapy ,buty itp .dużo uwagi i cierpliwości ale w końcu sie opłaci wyrośnie mądry i wierny przyjaciel.
solo
 

labradorki

Postprzez solo 22 lis 2007, o 16:48

oczywiście masz racje basiu nie należy wszystkich labradorów "wrzucać do jednego worka" ale zgodzisz się ze mna że pies któremu poświęca sie czas nie ma ochoty na psocenie bo wie że pobawi sie z opiekunami . psucie to próba zwrócenia na siebie uwagi jeśli nikt się nim nie interesuję jak już pisałam te psy uwielbiaja towarzystwo ,więc jak niektóre zostają na długo same mogą mieć różne pomysły podkreślam niektóre.
solo
 


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości

paw prints