ja też [beagle]

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

ja też [beagle]

Postprzez nandi96 27 lis 2007, o 14:21

hejka,ja też dostane psa na wiosne. marudziąłm i marudziłąm aż tata mówi że na urodziny dostane beagle. ale nie dostane go przez to że marudziąłm i mi się udaąło tlko dlatego że mnie bardzo kochają i to nagroda będziedla mnie za cierpliwość bo pół roku wytrzymać to trochę długo...założyłam sobie taki kalendarzyk od dziś do maja i tak skreślam po 1 dniu aż będą moje urodzinki:) :)
nandi96
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Basia_sz 27 lis 2007, o 15:26

Znowu beagle? :shock: Co się dzieje w tym narodzie?
Mam nadzieję, że jesteś świadoma jakie wyzwanie przed Tobą stoi?

A pół roku wytrzymać... to faktycznie wyczyn wart podziwu :shock:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Diana S 27 lis 2007, o 18:55

basia_sz napisał(a):A pół roku wytrzymać... to faktycznie wyczyn wart podziwu :shock:


Dla małej dziewczynki pewnie tak...

Nie to co nam dorosłym :roll: .
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez bjossa 27 lis 2007, o 19:06

a mam pytanko.. dlaczego własnie beagle :?: 8)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

pomyłka

Postprzez nandi96 27 lis 2007, o 19:54

hej,beagle się podoba nam wszystkim...tak,tak wiem będzie cie mio prawić że to pies dla doswaidczonych. a ja ten dziął na forum założyłam przypadkowo.ale dzięki że piszecie.
nandi96
 

Re: pomyłka

Postprzez bjossa 27 lis 2007, o 20:05

nandi96 napisał(a):hej,beagle się podoba nam wszystkim...tak,tak wiem będzie cie mio prawić że to pies dla doswaidczonych. a ja ten dziął na forum założyłam przypadkowo.ale dzięki że piszecie.


ale ja wcale nie chce prawić na temat, że beagle to pies dla doświadczonych... tylko ciekawa jestem "dlaczego własnie on".. osatatnio to jest bardzo popularna rasa i poprostu ciekawi mnie dlaczego właśnie ją wybrałaś 8)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Asmax 27 lis 2007, o 21:28

bjossa - Wiem że się powtórze, ale to jedyne logiczne tłumaczenie tego zjawiska :shock: .... Sezon Na Beagle TRWA :!: :lol:
Kamil
Avatar użytkownika
Asmax
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 358
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Jocker SWNŻ
Rasa psa: Staffordshire Bull Terrier

Postprzez Diana S 28 lis 2007, o 09:30

Asmax napisał(a): Sezon Na Beagle TRWA :!: :lol:


Trwa i będzie trwać ...

Rasa modna i ludzie kupują.
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Gosinka 2 gru 2007, o 20:07

A cóż się dziwić? Nieduży, wesoły psiak i jeszcze ze śliczną mordka, zachowujacy nawet w dorosłym wieku ten szczenięcy urok m.in. dzięki dużym uszom. Prawda, że idealny pies? A że potrzeby, charakter psa myśliwskiego - to się załatwi - przystosuje się przecież, nauczymy go - przecież bedzie z nami od szczeniaka.
Obrazek
Avatar użytkownika
Gosinka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 209
Dołączył(a): 6 lip 2006, o 07:40
Lokalizacja: Kraków

Re: ja też

Postprzez Anashar 3 gru 2007, o 19:44

nandi96 napisał(a):hejka,ja też dostane psa na wiosne. marudziąłm i marudziłąm aż tata mówi że na urodziny dostane beagle. ale nie dostane go przez to że marudziąłm i mi się udaąło tlko dlatego że mnie bardzo kochają i to nagroda będziedla mnie za cierpliwość bo pół roku wytrzymać to trochę długo...założyłam sobie taki kalendarzyk od dziś do maja i tak skreślam po 1 dniu aż będą moje urodzinki:) :)


Uważam, że pies nie powinien być nagrodą. To żywe stworzenie, a jego wzięcie powinno być przemyślane. Czy rodzice wiedzą jakie obowiązki wiążą się z przyjęciem psa pod swój dach? Czy wiedzą cokolwiek o zachowaniu beagla? To nie jest pies na kanape, tylko pies potrzebujący wiele ruchu i pracy.

A moda na beagle chyba się rozkręca, u mnie w dzielnicy w lecie nie było żadnego, teraz jest 5 :roll: A jak mnie denerwuje jak ktoś spuści takiego beagla bo to „łagodny” piesek a on się na mojego rzuca. A właściciel wielce zdziwiony, bo myślał, że jego pies jest tak mądry, że sam się wychowa :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
Anashar
Mistrz Foto
Mistrz Foto
 
Posty: 809
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 00:53
Lokalizacja: Kraków
Imię psa: Rocky (*), Pchełka, Aza, Ciapek
Rasa psa: DONek (*) i 3 piękne kundelki

Postprzez Panibee 4 gru 2007, o 09:47

Cóż to za jakaś bajka, że beagle są łagodne? Może do ludzi, ale do psów? Takie jak każdy inny pies.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Panibee
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1510
Dołączył(a): 19 sie 2006, o 16:49
Lokalizacja: Koszalin

Chihuahua

Postprzez Ola 5 sty 2008, o 12:09

Ja nigdy nie miałam beagle... Ale chciałabym je mieć.Naraźe polecam chihuahua.Jest ona bardzo mądra i przywiązuje się do właściciela.Nie polecam dla małych dzieci :!: Mogły by jej coś zrobić ponieważ jest to mały kruchy piesek,polecam dla dzieci w wieku od 10 lat.Jest skora do zabawy nie zależnie od wieku.
Ola
 

Re: Chihuahua

Postprzez Ewka 5 sty 2008, o 17:04

Ola napisał(a):Ja nigdy nie miałam beagle... Ale chciałabym je mieć.Naraźe polecam chihuahua.Jest ona bardzo mądra i przywiązuje się do właściciela.Nie polecam dla małych dzieci :!: Mogły by jej coś zrobić ponieważ jest to mały kruchy piesek,polecam dla dzieci w wieku od 10 lat.Jest skora do zabawy nie zależnie od wieku.


W maju ma dostać beagla. Przesądzone. Chcieć to nie wszystko. Wykarmić to nie wszystko. Wyprowadzić na spacer to nie wszystko. I jeszcze pytanie: co jeszcze... :roll:

Ej, nie przeginaj pały, 10-letnie dziecko już dawno jest kapujące... myślę, że taki 6-,7-latek to już by był na tyle rozumny by wiedzieć co wolno z psem a czego nie.

A ja mam taką malutką, maleńką nadzieję, że nandi się rozmyśli. To nie jest pies dla niej! Tkwię w dobrej wierze...

Pies to nie może być prezent urodzinowy! Cóż za pomysł by coś żywego dawać w prezencie. Ogólnie intencja prezentu jest taka: daje się go komuś, kogo się lubi, w dobrej intencji. Prezent można odstawić na ozdobę. A żaden pies nie może być ozdobą, żaden człowiek nie może kupić go w prezencie tylko dlatego, że ma dobre intencje (przedmiot można dyskretnie komuś oddać, wyrzucić, co innego pies), tylko wiedząc, że osoba jest odpowiedzialna, da sobie z im radę, no i musi kupić takiego psa, by było to w ogóle możliwe! A "bierca" prezentu nie może psa odstawić w kąt, jak mu się nie spodoba...
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Piekny

Postprzez Kapsel 3 mar 2008, o 15:20

Nie kupuj go jak chces zpopatrzec w domu na jego mordke bo ma ladna ;/

Sezon trwa Na Beagle. tez kupilem beagle tylko ze moj ciagle tropi usmiecha sie na spacery nie lubi w domu siedzic wiec jak chcesz miec psa maskotke to sobie kup pluszaka tez ma kladne oczy bo jezeli twoj pies bedzie ciagle siedzial w domu to nie wroze mu ciekawej przyszlosci

moj ma spacery robione dla niego tzn na sarenki jezdzi;))
Kropka, przecinek, wykrzyknik, pytajnik,
dwukropek, wielokropek, średnik, apostrof,
cudzysłów, nawias tylko czekają abyś użył ich
mądrze w swojej wypowiedzi!
Przycisk "Alt" nie jest twoim wrogiem!
Kapsel
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 mar 2008, o 16:03
Lokalizacja: Karwia

Re: Chihuahua

Postprzez Diana S 3 mar 2008, o 15:47

Ewka napisał(a): Ej, nie przeginaj pały, 10-letnie dziecko już dawno jest kapujące... myślę, że taki 6-,7-latek to już by był na tyle rozumny by wiedzieć co wolno z psem a czego nie.


Ewka chyba przesadziłaś 6-7 latek co może wiedzieć... :roll: .

Mój brat który ma 13 lat w tym roku idzie mu 14 jest na tyle nie dojrzały (chodź chłop z niego, że hey! bo jest wyższy ode mnie) ma zerowe pojecie co do psów...)

Ja mu moich psów nie daję prowadzić bo nigdy nic nie wiadomo (chodź bardzo chce)

a nie wspomne o 6-7 latku...( to są dzieci a dzieci nie potrafią przewidywać konsekwencji swojego zachowania) to nie ten wiek...

Ja w tym wieku ganiałam po dworze i nie myślałam za dużo... :lol: .

No chyba, że obecne roczniki to sa inne... :lol:
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Następna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 37 gości

paw prints