beauceron

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

beauceron

Postprzez zojamik 26 sty 2008, o 23:40

Witam! Chciałabym kupić beaucerona (owczarka francuskiego). Czy ktoś może coś powiedzieć o tej rasie i polecić dobrą hodowlę? zojamik@poczta.onet.pl
zojamik
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Diana S 27 sty 2008, o 10:06

Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Gość 29 sty 2008, o 15:46

Dzięki! Już wiem trochę więcej :) Pozdrawiam!
Gość
 

kupno beaucerona

Postprzez Szamar 3 kwi 2008, o 14:34

Podejrzewam że jeśli chciałeś kupić tego psa to już to zrobiłeś. Jeśli nie to radzę dłuuuugo się zastanowić. To naprawdę bardzo trudny pies. Jest nieufny w stosunku do obcych i przestraszony może komuś zrobić krzywdę. Duże psy są często obszczekiwane przez mniejsze, ja mojemu zakładam obrożę z kolcami żeby uchronić go przed biegającymi bez smyczy amstafami, których w Warszawie pełno i jednocześnie cały czas uważam by nikt nie próbował go pogłaskać. Mój pies nie lubi facetów, kobietom pozwala się głaskać, ale mężczyzna, zwłaszcza po alkoholu nie powinien do niego podchodzić. Poza tym słabo czuje moje przewodnictwo i zdarza mu się odgryzać, np. za skarcenie przez szarpnięcie za obrożę. Chwyta mnie za rękę, nie jest to gryzienie, bardziej jakby chciał powiedzieć "stary nie rób tego więcej". Na pewno jeśli masz beaucerona musisz go tresować. Nie sam na spacerze ale w szkole dla psów gdzie przyzwyczai się do obecności innych zwierząt i ludzi. Pozdrawiam.
Szamar
 


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints