Dlaczego nie moge mieć psa???

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

chcę miec psa ale rodzice mi nie pozwalają!!!!

Postprzez ;;;paulinka;;;; 25 mar 2008, o 18:57

Uwielbiam cocker spaniele!!!wiem o nich wszystko ...jak sie nimi opiekowac i jak je karmic!!!jednak moi rodzice nie zgadzają się na pieska!!!mam kociczkę która 3 razy do roku ma małe i to dlatego rodzice nie chcą miec psauważają że kicia nie polubi pieska i że byc może robi mu krzywdę...co mam zrobi!!!!wiele razy namawiałam rodziców i nic zawsze muwią to samo że pies to duży obowiązek i że mamy kota!!!a ja jestem pewna że podołałabym obowiązką wkoncu ma już 13 lat!!!proszę pomórzcie mi...co ma zrobi??? :?:
;;;paulinka;;;;
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 26 mar 2008, o 15:54

Mają rację, że to duzy obowiązek. A poza tym - nie chcą to NIE i błaganie na kolanach nie jest tu na miejscu.

Ale to ty masz 13 lat? :shock: czy kto?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Re: chcę miec psa ale rodzice mi nie pozwalają!!!!

Postprzez Ania_Ś 27 mar 2008, o 10:54

;;;paulinka;;;; napisał(a):mam kociczkę która 3 razy do roku ma małe i to dlatego rodzice nie chcą miec psauważają że kicia nie polubi pieska i że byc może robi mu krzywę

O matko :shock: . Ile razy :?: :?:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Re: chcę miec psa ale rodzice mi nie pozwalają!!!!

Postprzez cockermanka 27 mar 2008, o 11:28

;;;paulinka;;;; napisał(a):Uwielbiam cocker spaniele!!!wiem o nich wszystko ...jak sie nimi opiekowac i jak je karmic!!!jednak moi rodzice nie zgadzają się na pieska!!!mam kociczkę która 3 razy do roku ma małe i to dlatego rodzice nie chcą miec psauważają że kicia nie polubi pieska i że byc może robi mu krzywdę...co mam zrobi!!!!wiele razy namawiałam rodziców i nic zawsze muwią to samo że pies to duży obowiązek i że mamy kota!!!a ja jestem pewna że podołałabym obowiązką wkoncu ma już 13 lat!!!proszę pomórzcie mi...co ma zrobi??? :?:

Kot to także duży obowiązek,z którego - jak czytam - nie umiecie się wywiązywać (kocięta 3x w roku???? :shock: - suczka też miałaby szczenięta co cieczkę???),więc lepiej dla psa,aby się w Waszym domu nie pojawił... :roll:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Postprzez Basia_sz 28 mar 2008, o 12:19

Ja się AŻ tak na kotach nie znam, ale trzy razy do roku, czy to nie o jedną możliwość za dużo? :shock:

A co do posiadania przez Ciebie psa, to radzę trochę poczekać 8)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Postprzez Spanielu$Koczka 30 mar 2008, o 12:54

Basia_sz napisał(a):Ja się AŻ tak na kotach nie znam, ale trzy razy do roku, czy to nie o jedną możliwość za dużo? :shock:

A co do posiadania przez Ciebie psa, to radzę trochę poczekać 8)


może nawet więcej niz jedna mozliwosc :D

Droga Paulino moze zapragniesz psa na 18-ste urodziny? :wink:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Gość 9 kwi 2008, o 13:12

Ja majac 13 lat uparlam sie, ze chce kupic Cocker spaniela z rodowodem, mama nic nie wiedziala, do pewnego dnia, az powiedzialam ze jedziemy do hodowli kupic psa, myslalam ze zawalu dostanie :D Ale co miala zrobic jakby ona ze mna nie pojechala to jej siostra (moja ciotka) by ze mna pojechala, wiec mama musiala sie zgodzic, postaiwlam ja przed faktem dokonanym (sama uzbieralam pieniadze i poszukalam odpowiedniej hodowli).
Moj tata wrocil z pracy a tu pies (tylko, ze moj tata mowi zawsze niech robi co chce, to mama trzyma dyscypline).
Leos, moj cocker, jest z nami od czterech lat i wszyscy teraz go kochaja, nawet mama :D

Obecnie rozgladam sie za yorkshire terrierem, suczka wystawowa (Leos niestety mial zabieg i nie moze byc wystawiany).
I znoqwu postawie mame przed faktem dokonanym :D
Gość
 

Postprzez Diana S 9 kwi 2008, o 14:23

To jednym słowem masz taką mamę która na takie coś się godzi...

nie wszystkie mamy takie są niestety...

I kupowiac psa po to by go później oddać jest troszkę nierozsądne...
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez mysza.aneta 9 kwi 2008, o 17:16

Tylko, ze ja nie zamierzam mojego psa oddawac bo traktuje go jak moje malutkie dziecko i jest kochany a to podstawa, aby byl kochany (nie rozpuszczany).
A nie zamierzam przez moja mame swoich marzen nie spelniac, moim celem jest osiagniecie pelnych zalozonych celow i dlatego abym je osiagla to trzeba konkretnie z moja mamuska.
Teraz to lubi Leosia ale jak chcialam go kupowac to wtedy sie upierala, ze nie.
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Postprzez Diana S 9 kwi 2008, o 19:52

Tak jak pisałam dobrze ze masz taką mamuske...

Zazwyczaj mieszkając u rodziców to oni stawiają warunki a nie odwrotnie...
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Maja_Saba 26 kwi 2009, o 18:13

Ja namawiałam na psa rodziców baaardzo długo. jakieś 7 lat. Zgodzili się, bo mojego teraz już narzeczonego suka była w ciąży. Porozmawiali z jego rodzicami i się zgodzili na Majeczkę. Mama zgodziła się bez wahania, gorzej było z tatą. Ale teraz kocha ją najbardziej z nas wszystkich :)
Avatar użytkownika
Maja_Saba
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 46
Dołączył(a): 20 kwi 2009, o 19:17
Lokalizacja: Poznań (okolice)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Labrador

Postprzez Chita 15 maja 2009, o 06:02

yorki sa ostatnio bardzo popularne. niestety prawie wszystkie sa zle zsocjalizowane i szczekaja na wszystkie psy. wlasciciele ich nie spuszczaja bo mowia ze zwieja. moze twoi rodzice chetniej zgodziliby sie na kundelka. najpierw powinnas zaczac od wybadania terenu(jakie psy podobaja sie terenu). potem jakie moglabys chciec. a potem czy to mozliwe(czyli dowiedziec sie o charakter, cene psa itd) dopiero potem(najlepiej blisko swoich urodzzin lub w grudniu) zaczac ttemat czy ten pies sie nadaje na stworzenie z ktorym bedziemy mogli w zgodzie mieszkac
Avatar użytkownika
Chita
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 748
Dołączył(a): 24 lis 2008, o 19:29

Postprzez Elena 17 maja 2009, o 16:19

Anonymous napisał(a):Obecnie rozgladam sie za yorkshire terrierem, suczka wystawowa (Leos niestety mial zabieg i nie moze byc wystawiany).
I znoqwu postawie mame przed faktem dokonanym :D


a jak york będzie musiał mieć jakiś zabieg i nie będzie mógł być wystawiany to kupisz kolejnego?! :roll:

Chita napisał(a):moze twoi rodzice chetniej zgodziliby sie na kundelka.


ale ona napisała, że chce psa na wystawy... 8)
"Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa."

warto kochać je tak jak one kochają nas. ;)
Elena
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 10 maja 2009, o 17:18
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mileyka 25 maja 2009, o 16:11

Rozumiem ze chcesz miec cocker spaniela (bo sama mam jednego).Sa to moze psy mysliwskie ale moj kot z moim psem dogadywali sie a tak wogle z kazdym kotem siedogaduje.Moze powiedz ze nie zalezy ci na psiie z rodowodem .Moze pomoze dobra ocena :) .A moze powiedz ze bedziesz sie nim opiekowala,sprzatala po nim.Zycze powodzenia :D
Mileyka
 

Postprzez Baxi3 25 maja 2009, o 17:42

Rodzice myślą, że będziesz,...Hmm....jak to ująć...Że nie będziesz się psem odpowiednio opiekować...Alee wyrecytuj im mocne strony posiadania psiaka ;D

Pozdrawiam, i 3mam kciuki ;)
Baxi (^.^)
Baxi3
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2009, o 18:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

paw prints