beagle

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Ewka 3 maja 2008, o 09:04

Assasin napisał(a):Każdy pies jest psem i może ugryźć a od rasy zależy tylko to jak długo wytrzyma bez gryzienia


Hm wytrzyma to złe słowo może chodziło o to, że rasa ilustruje cierpliwość psa?

Jeśli tak to moim zdaniem też ilustruje usposobienie. Labek jest łagodny i, jak można zaobserwować, raczej nie zdarzają się ugryzienia, to samo golden. Ja nie słyszałam by kiedykolwiek te psy kogoś ugryzły. Za to o takim pitku ciągle się słyszy. A tymczasem może się okazać, że lab i pit zamienią się charakterami i co? pitbull będzie niańką :D
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Assasin 3 maja 2008, o 09:40

O pitbullach ciągle się słyszy bo większość ich właścicieli to głupi, nieodpowiedzialni łysole którzy szpanują groźnym psem przed kolegami i szczują psa na człowieka tak dla zabawy. A widziałaś łysola z labkiem bo ja nie
Oddaj psią krew. Oddając ratujesz psie życie!

Obrazek
Avatar użytkownika
Assasin
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 18:18
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Ewka 3 maja 2008, o 13:17

Widzialam hah... :P
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Veroonica 3 maja 2008, o 13:25

Szczerze mówiąc to ja też widziałam i nie tylko z biszkoptem z yorkiem też :P
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez Spanielu$Koczka 3 maja 2008, o 13:35

Veroonica napisał(a):Szczerze mówiąc to ja też widziałam i nie tylko z biszkoptem z yorkiem też :P

jej szkoda, że ja takiego łysola nigdy nie widziałam, miałabym niezły ubaw :rotfl: haha
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez Veroonica 3 maja 2008, o 13:52

No ja miałam wielki ubaw. :rotfl:
Chłopak miał jakieś 19 lat, łysy, ubrany w dresy, a koło niego taki malutki york. Haha, śmiechu było bo to taki widok niecodzienny bo zwykle sie ich widzi z pitbullkiem, albo innym psiakiem tego typu. :P :rotfl:
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez pauli 3 maja 2008, o 14:23

może dziewczyna albo siostra kazała mu wyprowadzić psa ;) [tak w ramach stereotypu właścicela yorka, którym musi być dziewczyna ;)]
a co do pitbuli i dzieci [kontynuując ofa, bo to przecież wątek o beagle'ach ;)] to również zdarzyło mi się słyszeć/czytać informację, jakoby to były świetne psy rodzinne i opiekuńcze w stosunku do dzieci. ale chyba trzeba wziąć tzw. duży wzgląd na to, że takiego psa trzeba starannie wychować a nie liczyć na to, że sam się ułoży ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Postprzez Ewka 3 maja 2008, o 15:53

Koniec offa.

PS: Beagla z łysym też widziałam :D
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 3 maja 2008, o 18:36

Ewka Ty to wiesz jak można offa złączyć z tematem :D Pięknie :)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez AdaiMax 5 maja 2008, o 13:37

Spanielka się nie zna i bredzi. Widać że nie ma beagle. Beagle to jak najbardziej pies dla dzieci przeczytasz to w każdej książce. Nadaje się również dla początkujących właścicieli jeżeli będą konsekwentni i poczytają parę książek o tej rasie. Pozdrawiam
AdaiMax
 

Postprzez AdaiMax 5 maja 2008, o 13:39

Spanielu$Koczka napisał(a):bardzo lubie beagle...ktoś kto lubi psy, lubi jednakowo wszystkie rasy i kundelki...
z tym ułoŻeniem to jest gorzej niż Ci sie wydaje... a ze to są miłe psiaki to wiem bardzo dobrze... taki początkujący właściciel bez szkolenia nie wychowa beagla... tak trudno to pojąć? wejdź sobie na jakąś stronke o beaglach (sie juz troche naczytałam, bo miałam miec wlasnie beagla) poczytaj sobie, na każdej porządnej stronce pisze, ze ta rasa nie jest dla poczatkujacych... :? Twoim zdaniem niewychowany pies jest dobry dla dziecka?

Moja odpowiedź była odnosnie tej wypowiedzi Spanielki
AdaiMax
 

Postprzez Ewka 5 maja 2008, o 14:43

AdaiMax napisał(a):Spanielka się nie zna i bredzi. Widać że nie ma beagle. Beagle to jak najbardziej pies dla dzieci przeczytasz to w każdej książce. Nadaje się również dla początkujących właścicieli jeżeli będą konsekwentni i poczytają parę książek o tej rasie. Pozdrawiam


Czytac to nie wszystko. A to co przeczytasz w książce nie zawsze zgadza się z tym co jest prawdą. I nie zawsze odnosi się do każdego przedstawiciela rasy.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Spanielu$Koczka 5 maja 2008, o 16:04

AdaiMax napisał(a):Spanielka się nie zna i bredzi. Widać że nie ma beagle. Beagle to jak najbardziej pies dla dzieci przeczytasz to w każdej książce. Nadaje się również dla początkujących właścicieli jeżeli będą konsekwentni i poczytają parę książek o tej rasie. Pozdrawiam


Bredze? Fajnie, taki jesteś cwany, bo niezarejestrowany... Piszesz do mnie już w drugim temacie, że nie znam się na psach. Nie mam beagla, to prawda. Ale to nie znaczy, że jestem całkiem ciemna w tym temacie. I zauważyłam, że Ty masz beagla, a w dodatku jest to Twój pierwszy pies i dlatego Cie to tak boli, to wszystko co pisze... :roll:


Ps. Ciekawe, która książka da tyle co doświadczenie i uczenie się na błędach...
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Postprzez AdaiMax 5 maja 2008, o 21:16

Masz racje lecz ty nie masz beagle=nie masz doświadczenia dotyczącego psa tej rasy. Wiele nauczyłam również z rozmowy z hodowcą. Przed zakupem beagla obserwowałam psy tej rasy u hodowcy. To on kierował jak mam postępować. Wydaje mi się że przez to uzyskałam dość dobre doświadczenie i bardzo dobrze rozumiem się z moim psem oraz dobrze sobie radzę. Pies beagle jak najbardziej nadaje się na pierwszego psa jeśli ma się świadomość jego charakteru oraz spędzi się wcześniej trochę czasu z psem tej rasy. Należy również zastanowić się czy będziemy umieli sprostać zadaniu jakim jest posiadanie beagla oraz czy na pewno jest to odpowiedni pies dla nas.
AdaiMax
 

Postprzez Spanielu$Koczka 6 maja 2008, o 06:59

to Ty sobie wyrabiałes/aś to Twoje "doświadczenie". Może to coś faktycznie dało... A jak niektórzy chcą kupić beagla jako zabawkę dla dziecka i w dodatku to jest pierwszy pies, to jest dla Ciebie dobre? Chyba już wiesz co mam cały czas na myśli... :roll:
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints