Bichon Frise wady i zalety tego psiaka

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Bichon Frise wady i zalety tego psiaka

Postprzez PatiBichonFrise 28 cze 2008, o 19:19

Hej!!Mam na imie Patrycja i bardzo chcę mieć psa rasy Bichon Frise prosze was abyście pomogli mi dowiedzieć się coć więcej o jego zaletach i wadach. :D ...Pozatym nie moge jakoś moich rodziców na tego psa namówić...mojej mamie i tacie podoba sie on..ale nie są przekonani..nie wiem czy jest w tym problem że posiadam juz kota...prosze pomóżcie jak mam ich namówić i piszcie coś o nim ...pozdrawiam z góry serdecznie dziękuje :!: :!: 8) :D :P :lol:
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" -
PatiBichonFrise
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 cze 2008, o 19:04
Lokalizacja: Piła

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 28 cze 2008, o 19:50

Miły piesek, bywa zadziorny (jak to biszon). Co do kota są obawy ale jak się odpowiednio poprowadzi ten nowy związek, to możliwe, że się uda ;) Biszony nie dają sobie w kaszę dmuchać więc lepiej nie zadzierać chcąc uniknąć spięć. Nie są agresywne. Lubią się bawić lecz trzeba uważać żeby nie weszły na głowę bo lubia sobie podporządkowywać domowników (to istotne też w relacjach pies-kot).
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Adusia240 4 sie 2008, o 16:23

Bichon Frise :
pochodzenie: Francja/Belgia
Wielkość: psy i suki okolo 25-27cm, nie moga przekraczac 30cm
Umaszczenie: tylko biale
Charakter: to midealny pies do mieszkania, nie potrzebuje duzo ruchu, nie linieje.Zadko choruje. Jest grzeczny i zrównoważony wobec obcych ludzi i innych psow. Chetnie sie bawi i uwielbia byc glaskany. Jest uwazny i czujny lecz malo szczeka.Jest niezwykle oddany swoim wlascicielom, cierpliwy i okazuje przywiazanie w serdeczny sposob. Jest idealny dla rodziny, ktorej czlonkowie nie sa za bardzo aktywni i potrzebuja latwego do prowadzenia wesolego towarzysza, a jednoczesnie sa gotowi poswiecic wiele czasu na jego pielegnacje.
Uwagi: Typowa dla tej rasy jest biala puszysta siersc. Wymaga ona regularnej pielegnacji i musi byc przynajmniej raz na tydzien gruntownie szczotkowana i czesana :D
Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa.
Avatar użytkownika
Adusia240
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 sie 2008, o 15:37


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints