Czy owczarek podhalański ucieka tak jak husky??

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Rashi 1 lip 2008, o 10:36

a jak jesteś taka mądra to naucz husky posłuszeństwa i idź z nim do lasu i zobaczymy czy jak będzie bez smyczy czy ci nie ucieknie<wysmiewacz>

dziekuje-dokonalam tejze pieknej sztuki, bez problemu moge spuszczac go w lesie, wraca na zawolanie, problem jest tylko jak jest suczka w cieczce :evil: W lesie czesciej wraca niz na polance gdzie jest duza ilosc psow....zapraszam na slasku mieszkam, chetnie pokaze :wink:


Juz latwiej jest nauczyc posluszenstwa w lesie husky niz charta z rozwinietym instynktem mysliwskim :] Bo to tylko o instynkt chodzi, moj borok za wiewiora nei poleci , bo jak zaczne ja mu uciekac to mnie goni
Husky uciekaja, a reczej biegna przed siebie, albo z ciekawosci albo z nudy-nie ma innych powodow
Jezeli sprawisze by sie w lesie nie nudzi to nie zwieje, jezeli pusisz go samopas...to co ma chodzic i trawe wachac? Woli zobaczyc co jest 2km dalej, bo tam jeszcze nie byl :] Jezeli jest spuszczony z innym psem , to mu tylko zabawa glowie :][/quote]
Zobacz,zanim skrzywdzisz....
http://pl.youtube.com/watch?v=7G_TLDaQgxE
Obrazek
Avatar użytkownika
Rashi
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 13:41
Lokalizacja: Śląsko ziemia!

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez bjossa 1 lip 2008, o 12:29

problem jest tylko jak jest suczka w cieczce

mój też... a to nie jest husky :wink: chociaż kto wie.... :P

jest tyle hysky w schronach bo ludzie nad nimi nie panują, 3 razy dziennie po 10 minut na siku to troche mało, a znudzony husky potrafi dac do wiwatu..
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ania_Ś 1 lip 2008, o 16:08

Anonymous napisał(a):
Ewka napisał(a):Oooo, a ty jaki mądry! :roll:


Nie chce się z wami kłócić na forum bo to nie jest miejsce do kłutni jak macie pisać takie głupoty to lepiej nie piszcie wcale. ja chce otrzymać odpowiedź na pytanie od kogoś kto zna rasę a nie jakieś głupie wypowiedzi od dzieci.

Dzieckiem jestem dla swojej mamy. Wiekowo już nie.

P.S Przepraszam że zboczyłam z tematu.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

owczarek podhalański

Postprzez ewu244 2 lip 2008, o 00:26

witam wszystkich ja mam 2 miesiecznego owczarka i nie ma z nim problemu jest sliczny i grzeczny a czy ucieknie w lesie to juz jest niewiadome narazie chodze z nim na smyczy i jest ok wogóle szybko sie uczą umie dac juz łape aportowac i na komende pies zdechł lezy jak niezywy
pozdrawiam
ewu244
 

Re: owczarek podhalański

Postprzez Gość 2 lip 2008, o 13:45

ewu244 napisał(a):witam wszystkich ja mam 2 miesiecznego owczarka i nie ma z nim problemu jest sliczny i grzeczny a czy ucieknie w lesie to juz jest niewiadome narazie chodze z nim na smyczy i jest ok wogóle szybko sie uczą umie dac juz łape aportowac i na komende pies zdechł lezy jak niezywy
pozdrawiam


chodzi mi o dorosłego. Ale z tego co wiem to husky 2 miesięczny w lesie też idzie za panem a jak jest już dorosły to ma bardzo rozwinięty instynkt myśliwski i jak wyczuje sarne albo zaająca to już przepadł:/
Gość
 

Postprzez Rashi 2 lip 2008, o 14:27

Moj uciekal w wieku 6-12 miesiecy, ale tylko i wylacznie za zabawa z psami albo za kupskiem ludzkim :wink:
Zobacz,zanim skrzywdzisz....
http://pl.youtube.com/watch?v=7G_TLDaQgxE
Obrazek
Avatar użytkownika
Rashi
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 299
Dołączył(a): 30 mar 2008, o 13:41
Lokalizacja: Śląsko ziemia!

Re: owczarek podhalański

Postprzez m.m 2 lip 2008, o 21:02

Anonymous napisał(a):chodzi mi o dorosłego. Ale z tego co wiem to husky 2 miesięczny w lesie też idzie za panem a jak jest już dorosły to ma bardzo rozwinięty instynkt myśliwski i jak wyczuje sarne albo zaająca to już przepadł:/


Tak bardzo, to raczej mieć nie może, bo psem myśliwskim nie jest :wink:
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Diana S 3 lip 2008, o 13:46

PatiBichonFrise napisał(a): psy uciekają tego bym nie powiedziała no może jak się źle go traktuje... :!: :!: :!: :!:


Pies, krzywdzony nawet, przez swojego kata (człowieka) nie ucieka, a co jeszcze: macha ogonkiem... to jest najgorsze właśnie. Ja to bym gryzła ile wlezie Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości

paw prints