Bokser...

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez bjossa 15 sie 2008, o 23:45

http://www.bokserywpotrzebie.pl/

tutaj możesz poszukac psa bez rodowodu, uratujesz jakiemuś życie.

a jak psa z rodowodem to http://www.zkwp-wroclaw.org.pl/
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez michal1991022 16 sie 2008, o 07:34

OK dzięki za info ;) i dzięki za przekonanie mnie do rodowodu ;)
Już niedługo mały Boksio bedzie mój ;)
Avatar użytkownika
michal1991022
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 12:41

Postprzez Psiarka 16 sie 2008, o 14:54

Fajnie, że dałeś się przekonać :) No coż, życzę powodzenia w kupnie boksera, a następnie w jego wychowaniu :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez maziax 18 sie 2008, o 20:43

1: Czy kupując Boksera musze miec np. miesięczne wakacje zeby Boksio nauczył sie wszystkiego?a Dokładnie zostawania w domu samemu przez 7 godzin max.
2:Co myslicie o kopiowaniu uszów Bokserowi? <bo ogon to chyba podstawa>
3:Co lepsze Pies czy Suka?
4:Co myslicie o klatce w ktorej podczas mojej nieobecnosci Boksio moze "siedziec" zeby nie zdemolował mi domu?
5:Czy trudne jest ułozenie Boksera?


ad 1. w zależności od wieku i tego do czego był przyzwyczajany u hodowcy czas przyzwyczajania jest dłuższy. jak z każdym psem ktoś w domu na poczatku musi być, bo wcześniej pies na pewno przebywał z rodzeństwem lub matką /łamane na inne psy i ludzi/ więc takie nagłe zostawienie pisaka samego może poskutkować małym przemeblowaniem.
ad 2. ścięte uszy definitywnie nie. są gusta i guściki o których się nie dyskutuje, ale pies wtedy wygląda na "przygłupiego" a nie groźnego. co do ogona, to nie podstawa, ale bokserowy ogon jest "szczurzy" i szczerze wolę psiaki bez
ad 3. a ty co wolisz? to już głównie twoje upodobanie.
ad 4. czasami to wręcz konieczność. boksy to psy towarzystkie i tak na prawdę źle znoszą samotność a gryzienie i obgryzanie je uspokaja i "uszcześliwia".
ad 5. ogólnie we wzorcu rasy jest napisane, ze pies polecany jest doświadczonym hodowcą. jednocześnie jest bardzo pojętny i karny. wiekszość komend moznybyłoby powiedzieć, że załapała od razu. pogłabym powiedzieć, że jest to jeden z bardziej układnych psów które miałam
maziax
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2008, o 22:32

Postprzez pauli 19 sie 2008, o 11:10

maziax napisał(a):ad 2. ścięte uszy definitywnie nie. są gusta i guściki o których się nie dyskutuje, ale pies wtedy wygląda na "przygłupiego" a nie groźnego. co do ogona, to nie podstawa, ale bokserowy ogon jest "szczurzy" i szczerze wolę psiaki bez


nie wiem gdzie widziałaś szczurzy ogonek u boksera ;) te co JA widziałam, szczurze nie były - dość grube, uniesione do góry, lekko zawinięte. psu pasowały, bardzo. wiadomo, że nie będzie futrzasty, bo to psy krótkowłose.
jak w każdej rasie i w każdym przypadku [czy to uszy czy ogon czy grzbiet,e tc]- może się zdarzyć, że ogon danego psa jest cieńszy/mniej owłosiony a innego piękny, gruby i włosiaty, to nie reguła ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Postprzez Zenobli 19 maja 2009, o 01:34

Ludzie nie kupujcie piesków bez papierów!! Rodowód to podstawa czystosc i brak schorzen :)
Zenobli
 

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints