Chow Chow

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Diana S 13 mar 2008, o 15:08

TosterxD napisał(a):mam jeszcze jedo pytanie jakiej długości są dorosłe psy chow chow bo nie wiem jakie kupować legowisko. Nigdzie na żadnych stronach nia ma podanego ile średnio ma ten pies długości



Ja jak kupowałam legowiska dla moich poczwar to zawsze te największe...

koszyk maja jak wanna :lol: . Zara się w nim gubi...

patrzysz na wielkość psa...


Kupiłam też bardzo duże posłanie, jak łoże, ale gdzie tam skubane wolą się cisnąc w koszu dwie... :lol: .

nie ważne, że Daisy kopytami rozpycha kosz bo nie umie łap wyciągnąć...:lol: .

Mnie się wydaje, że psy lubią się chować... a że kosz jest wyższy to może udawać że jej nie ma...

Nie wazne że nie ma miejsca w kupie raźniej...
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ania_Ś 13 mar 2008, o 15:15

TosterxD napisał(a):mam pytanie ile czasu trzeba aby nauczyć tych psiaków czystości bo chciałbym sobie kupić chowa???

Tak jak zostało już napisane to indywidualna sprawa ale zazwyczaj nie ma z tym problemów.
TosterxD napisał(a):a i jeszcze jedno czy warto kupywać psa który nie ma rodowody ale jego rodzice mają rodowód????

A jaką masz gwarancję że rodzice byli zdrowi ? To ze szczenię jest bez rodowodu po rodowodowych rodzicach o niczym dobrym nie świadczy.
TosterxD napisał(a):mam jeszcze jedo pytanie jakiej długości są dorosłe psy chow chow bo nie wiem jakie kupować legowisko. Nigdzie na żadnych stronach nia ma podanego ile średnio ma ten pies długości

Dla chowa nie trzeba legowiska. Mu jest najlepiej na gołej podłodze albo na dywanie.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez TosterxD 17 mar 2008, o 11:50

Co lepiej kupić dla psa chow chow: szelki czy obroże??
TosterxD
 

Postprzez Ania_Ś 17 mar 2008, o 11:55

Szelki.

A kiedy planujesz zakup psiaka ?
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez TosterxD 17 mar 2008, o 11:59

gdzieś pod koniec kwietnia albo na początku maja
TosterxD
 

Postprzez Diana S 17 mar 2008, o 12:03

TosterxD napisał(a):gdzieś pod koniec kwietnia albo na początku maja


Z jakiej hodowli będzie twoja kuleczka Obrazek ?
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Ania_Ś 17 mar 2008, o 12:07

Ja mam nadzieję że nie dasz się naciągnąć pseudo hodowcom i nie kupisz szczeniaka po rodowodowych rodzicach :roll: . Nawet nie wiesz czym to grozi
:? . Ostatnio coraz częściej spotykam się z przypadkami gdy to szczeniak był kupiony taniej bo po co kupować z rodowodem skoro i tak się nie chce jeździć na wystawy a jego rodzice to chowy i jest taniej. Psy mają zabiegi oczu, łap itd. Straszne to jest :cry: .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez TosterxD 17 mar 2008, o 12:29

chyba z hodowli biały miś ale jeszce nie wiem. może wy polecilibyście mi
jakąś hodowle??Tylko najlepiej jakby była blisko woj. lubelskiego??
TosterxD
 

Postprzez Ania_Ś 17 mar 2008, o 13:06

Nie Biały Miś a Mały Miś :wink: . Czy ciebie stać na szczeniaka za 3 tyś zł i to jeszcze nie białego a kremowego :?: Tak ta Pani się ogłasza że ma białe chowy ale one nie są białe a kremowe. Można to poznać po beżowych uszkach :?.Kremowego chowa można kupić za max 2 tyś zł ale 3 tyś to lekka przesada
:? .
Blisko województwa lubelskiego raczej nie znajdziesz na chwilę obecną hodowli ze szczeniętami. W tym rejonie nie ma ich za dużo a policzyć bym mogła na palcach jednej ręki.
Musiałbyś szukać najlepiej w okolicach Poznania, nad morzem, na Śląsku w województwie małopolskim nie ma hodowli tej rasy.
W mojej hodowli szczenięta planowane są na kwiecień a jak nie to na październik. Jak co to pytaj to udzielę informacji albo pomogę ci kupić szczeniaczka.
Na stronie www.club-chow.pl jest dział szczenięta i planowane mioty. Obecnie w Szczecinie suczka czeka na nowy dom a w Bydgoszczy hodowla czeka na szczenięta
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez TosterxD 17 mar 2008, o 16:00

Dzięki za wszystko ale mam jeszcze jedno pytanie jaką karmę dawać małemu szczeniakowi chowa
TosterxD
 

Postprzez Ania_Ś 17 mar 2008, o 18:58

O tym najlepiej poinformuje hodowca od którego kupisz szczeniaka. Na rynku jest dostępnych wiele karm. Na pewno nie powinna być to karma marketowa typu Chappi i Pedigree.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Dziurawe_trampy 18 mar 2008, o 13:41

O sory wszyscy piszą że nie opłaca sie kupawać chow chow bez rodowodu. Ja mam chowa bez rodowodu i jakoś się cieszę- ma on narazie pół roku. Jest przesłodki i nie wymieniłabym go za zadne skarby. Także TosterxD- jeżeli rodzice powidzą ci na chowa z rodowodem nie ! to nie martw się, bo są jeszcze ,,kundelki". Chociaż mi sie wydaje że nawet w schronisku nie ma takich ślicznych piesków.
Dziurawe_trampy
 

Postprzez Diana S 18 mar 2008, o 13:45

Masz się czym chwalić....

MAM psa bez papierów... :roll: .

zaraz pewnie napiszesz, ze nie chcesz wystawiać psa i dlatego zakupiłas psa bez papierów...
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Dziurawe_trampy 18 mar 2008, o 13:49

wiesz sory ale nie każdy ma tyle kasy żeby kupić psa z papierami!!!. A z resztą po co się w ogóle wypowiadam. Przecież to forum dla osób ,,z górnej półki".
Dziurawe_trampy
 

Postprzez Basia_sz 18 mar 2008, o 14:16

Jesteś pewien/ pewna, że tylko trampy masz dziurawe? 8)
Z jakiej "górnej półki"? :roll:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

paw prints