Ratlerek- Co? Kiedy? Jak? Gdzie?

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 16 mar 2008, o 15:04

yyy....
ty jestes ludz jakis pomieszany...sam sie ludzi nie znasz na psach i glupoty opowiadasz...jest ratlerek jak bys chcial ludziu wiedziedz a pochodzi z mieszaniny pinczera i terriera o! :twisted:
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewka 16 mar 2008, o 15:09

Anonymous napisał(a):yyy....
ty jestes ludz jakis pomieszany...sam sie ludzi nie znasz na psach i glupoty opowiadasz...jest ratlerek jak bys chcial ludziu wiedziedz a pochodzi z mieszaniny pinczera i terriera o! :twisted:


O niczym podobnym nie słyszałam :shock: ja słyszałam że ratler mówi się po prostu na rasowe pinczery miniaturowe :shock:
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez bjossa 16 mar 2008, o 20:29

a w jakiej grupie FCI jest ratlerek, co? :roll:
nie ma takiej rasy, tak samo jak nie ma wilczura... :roll:

to nazwa potoczna grupy psów a nie rasa.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewka 17 mar 2008, o 19:35

No właśnie potoczne kreślenie pinczera. Z takim czymś ja się spotkałam.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Ania_Ś 18 mar 2008, o 13:11

Ewka napisał(a):No właśnie potoczne kreślenie pinczera. Z takim czymś ja się spotkałam.

Ja również. Nie ma takiej rasy jak ratlerek 8) .
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Gość 7 maja 2008, o 13:37

bzdury piszecie jest ratlerek jak i pinczer miniaturowy ja mam mieszańca ratlererk z pinczerkim miniatura słodki pies . widziałam ratlerka wyłupiaste oczy mała głowa wielkie uszy i małe . a pinczer ładny ma troche mięska jest ładny i zgrabny.
Gość
 

Postprzez bjossa 7 maja 2008, o 16:04

Anonymous napisał(a):bzdury piszecie jest ratlerek jak i pinczer miniaturowy ja mam mieszańca ratlererk z pinczerkim miniatura słodki pies . widziałam ratlerka wyłupiaste oczy mała głowa wielkie uszy i małe . a pinczer ładny ma troche mięska jest ładny i zgrabny.

to do jakiej grupy nalezy 'ratlerek'? pokaz mi hodowle 'ratlerków'.

nie ma takiej rasy, jak juz pisałam nie ma tez wilczurów. Pewnie widziałes zwykłego kundelka w typie pinczera. albo porpstu pinczera bardzo drobne budowy. Ratlerek nie istnieje. nie ma organizacji która tą rase uznaje, czyli jej nie ma.
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Diana S 7 maja 2008, o 18:21

Olga szkoda słów i nerwów....
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez bjossa 7 maja 2008, o 18:31

Diana S napisał(a):Olga szkoda słów i nerwów....

lubie naprawiac świat :wink:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ewka 7 maja 2008, o 19:01

bjossa napisał(a):
Diana S napisał(a):Olga szkoda słów i nerwów....

lubie naprawiac świat :wink:


Nie zawsze ci się to uda. Ludzie są ludźmi! Niestety :?
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Diana S 7 maja 2008, o 19:03

bjossa napisał(a):
Diana S napisał(a):Olga szkoda słów i nerwów....

lubie naprawiac świat :wink:


Ja to prędzej bym z nerwów wykorkowała... Obrazek
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Natalka z Perełką 2 cze 2008, o 20:25

Rex napisał(a):Eh...co to za pytanie?
Czy wystarczy jeden długi spacer czy 3 ?
Ty moze myślisz, ze dłuższy jest wygodniejszy dla ciebie, ale o psie to juz nie łaska pomyśleć?
Ze szczeniakiem nawet i po 6 razy dziennie należy wychodzić, a z dorosłym psem przeważnie 3-4, bo kiedy ty chcesz do toalety to sobie idziesz, a pies to co? Myślisz, że on wytrzyma tak: rano mu sie chce, ale na dwór go nie weźmiesz. W obiad go weźmiesz, i załatwi to co musi, a wieczorem tez nie łaska by go wziąć i tak pies musi cała dobe wytrzymać bez zrobienia potrzeby tylko dlatego, ze tobie jest wygodnie go w obiad wyprowadzać. Wiesz z takim podejściem to ty chyba dobrą właścicielka nie będziesz. Spróbuj sama wytrzymać 24h bez pójścia do toalety, bo chyba nie chcesz, zeby psiak ci na dywan robil.
Ze szczeniakami najlepiej to wyjść po jedzeniu i po spaniu.Możesz też rozłożyć gazety w domu i jak widzisz że pies chce się załatwić to jego połóż na tą gazete jak załatwi się na gazete to go pochwal i zrób jeszcze kilka takich prób nauczy się sikać tylko na dworzu lub na gazete.Pamiętaj chwal go jak zrobi to dobrze.I nigdy nie bij psa.Możesz psa puścić w lesie tylko rozglądni czy tam niema jakiś wielkich psów bo by zagryzłu pinczerka.Tylko pilnuj go w lesie i naucz najpierw żeby przychodził na komendę.A zapomniałam napisać że jak piesek się za pierwszym razem załatwi na gazetę to zostaw ją mokrą od moczu pies to wyczuje i się na nią załatwi gdy pies się nauczy sikać na gazetę to możesz ją wymienić.Papa jeszcze jakieś pytania teraz ja postaram się odpowiedzieć.
Natalka z Perełką
 

Postprzez Gość 2 cze 2008, o 20:35

ZłośniCa napisał(a):Jak to czytam to mi się chce ży****...sorki ale taka prawda :)
Sama mam pinczerka miniaturke i pracowalam w takiej hodowli ale takie pytania to przesada ...
Co do ciąży to najlepiej jak wysterylizujesz suczke jak najszybciej!
i nie ma takiej rasy jak ratlerek!!!!!Jest tylko pinczer miniaturowy a ratlerek to wymysl..ludzie stworzyli raczej pseudohodowcy niby rase ratlerek ale ratlerki to kundelki wiec denerwuja mnie stwierdzenia "mam ratlerka" doprowadza do bialej gorączki pf pf pf ...
Sama nie lubie gdy ktoś pisze ratlerek.Złośnica ma racje jest tylko pinczer mianiaturowy.A ratlerek mówią na pinczery.Ze pisze w książce to nie znaczy że trzeba tak mówić na psa.To nie miłe tak mówić na psa.
Gość
 

Postprzez Natalka z Perełką. 2 cze 2008, o 20:43

Ewka napisał(a):No właśnie potoczne kreślenie pinczera. Z takim czymś ja się spotkałam.
Tak o tym pisałam ten gość to ja Natalka z Perełką.
Natalka z Perełką.
 

Postprzez gosc 3 cze 2008, o 20:13

Natalka z Perełką. napisał(a):
Ewka napisał(a):No właśnie potoczne kreślenie pinczera. Z takim czymś ja się spotkałam.
Tak o tym pisałam ten gość to ja Natalka z Perełką.


Chcialam kupic ratlerka-pinczerka miniaturowego, zadzwonilam do Hodowcy ktorego adres znalazlam w internecie.
Pytam sie o ratlerka i mowie,ze ratlerek to chyba to samo co pinczer,natomiast pani hodowczyni odpowiada: nie mam w tej chwili ratlerkow tylko same pinczerki. :)
Drugi z hodowcow (i tak za daleko od miejsca gdzie mioeszkam) poinformowalmnie, ze ma pinczerki ale wyrodzilo mu sie jedno szczenie ratlerkowate.
Szukam pieska ale tez nie bardzo wiem co szukac:ratlerka czy pinczerka wiec szukam obie wersje.
gosc
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości

paw prints