BULDOG FRANCUSKI-AMSTAFF

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

BULDOG FRANCUSKI-AMSTAFF

Postprzez mycior 20 lis 2008, o 18:43

Witam wszystkich, nie wiem czy dobrze się wpisalem ale wierzę że moderatorzy zaraz mnie ustawią jak trzeba... :) ale do rzeczy:przygarnąłem 8 tygodniowego szczeniaka, z tego co mówili mi ludzie od których go wziąłem jest to mieszanka buldoga francuskiego z amstaffem... trochę wybuchowa mieszanka i dlatego piszę i proszę o udzielenie kilku rad- jak karmic, pielęgnować wychowywać , szkolić... odrobaczyłem go i zaszczepilem :D Czytałem juz coś na temat psów tych ras, ale chciałbym wiedzieć wiecej... nie chcę stworzyć kolejnego potwora... chcę wiedziec na co mogę mu pozwolić, jak go skutecznie ochronić od agesji aby się w nim nie obudziła... z góry dziękuje za wszystkie posty! :)
mycior
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2008, o 18:13
Lokalizacja: Przemyśl

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez zeberka161 22 lis 2008, o 18:34

no to chyba troszke nie w tym dziale no ale coz mysle ze ktorys z modow to przeniesie do odpowiedniejszego dzialu.

napewno musisz mu zapewnis dobra socjalizacje z innymi ludzmi i zwierzetami. a szczegolnie psami.
no nie mozesz tez specjalnie prowokowac w nim agresywnych zachowan.

zapewnij mu duzo ruchu i zabawy :)
musisz mu pokazac gdzie jest jego miejsce w stadzie.
nie karc go tylko chwal za dobre zachowania.
zadawaj pytania jak masz jakies jeszcze
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

paw prints