lhasa apso

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez joan 24 lis 2005, o 19:29

Są piękne :!:
Avatar użytkownika
joan
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 935
Dołączył(a): 8 lis 2005, o 19:34

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ewik 3 sty 2006, o 00:19

Lhasa nie tylko są śliczne ale mają super charakter ( jak dla mnie)
A mały lhasa to przesłodki widok :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ewik
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lis 2005, o 23:59
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez Tyson 3 sty 2006, o 15:21

lhasa apso są śliczne. Moja koleżanka ma tą rasę, ale jej piesek wabi się Sisi. Podobno ta rasa istnieje od bardzo dawna (nie pamietam ile)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Tyson
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 398
Dołączył(a): 29 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 12:08

Mam psiaka tej rasy od 2 tygodni, ale już zdążyłam się zakochac w lasakach. Psy o niesamowitym charkterze. Bardzo żywiołowe, radosne i pogodne, ale również strasznie niezależńe i pewne siebie. Zachowują ogromny dystans do obcych, co bardzo mi się w nich podoba :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowienia ode mnie i mojego 4-miesięcznego szczęścia :)
Gość
 

Postprzez Dzidtka 27 sie 2008, o 12:17

Witam kolejna osobę zakochana w lhasakach :)

napisz coś więcej o swoim szczęściu :)

pozdrowienia od lhasaczków " z Czańca "
Obrazek
Lhasa Apso & Neva Masquerade z Czańca
NOWA STRONA HODOWLI WWW.ZCZANCA.X.PL
Avatar użytkownika
Dzidtka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 160
Dołączył(a): 4 lip 2005, o 17:54
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 13:33

Lupo <oficjalnie Goffrey> urodził się 1maja 2008roku, w hodowli Śnieżny Lew. Był najbardziej rozbrykany z wszystkich czterech szczeniaków. To mały łobuziak :) Miał troszkę ponad 3 miesiące, gdy przybył do naszego domu. Od razy zaskarbił sobie serca wszystkich domowników :) Bardzo szybko się do nas przyzwyczaił, jednak do tej pory boi się przerżnych "domowich" odgłosów, np zamykania okna, Robi awanture, gdy ktoś w środku nocy chodzi po mieszkaniu, ale jest jeszcze młodziutki, więc na pewno mu to przejdzie ;) Gryzie wszystko co się da, bo właśńie zaczął gubić ząbki. Mimoże dostał wspaniałe posłanie, śpi pod fotelem na parkiecie ^^ Ma niesamowity charakter. Nie daje sobie zrobić NIC wbrew jego woli. Bardzo spokojnie i ostrożnie muszę go czesać, wycierać po powrocie z mokrego trawnika- inaczej gryzie po rękach xD
Uwielbia spacery, a ja uwielbiam spacerować Z NIM. Jest tak żywiołowy, rozbrykany. Wspaniały psiak :)
Pozdrawiam!
Gość
 

Postprzez Dzidtka 27 sie 2008, o 13:35

GRATULUJE :)
ale z tym zachowaniem to mu tak nie pobłażaj... ja wiem on taki słodziutki, malutki jak tu skarcić ale lhasaki to cwaniaczki później będzie gorzej ;) jak rozpieścisz to jak z dzieckiem... nie będzie sie słuchał i będzie pyskaty ;)

ja mam legowiska tylko do.... zdjęc moje lhasaki śpią w łóżku a jak im za gorąco to pod ;)
Lhasa Apso & Neva Masquerade z Czańca
NOWA STRONA HODOWLI WWW.ZCZANCA.X.PL
Avatar użytkownika
Dzidtka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 160
Dołączył(a): 4 lip 2005, o 17:54
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 13:46

Staram się trzymać go "krótko", ale jak to szczeniak, we wszystkim widzi zabawę- i w czesaniu, gdzie można łapać szczotkę, i na spacerze, gdzie można rzucać się na nogawki... oczywiście nie pozwalam mu, ale nim się nauczy, że nie wolno tego i tamtego, to chyba trochę czasu minie ^^

Byłam na Twojej stronce. Przepiękne psy; ale dbać o tak długą sierść to chyba na prawdę wielka sztuka ^^
Gość
 

Postprzez Dzidtka 27 sie 2008, o 13:57

sama sie nauczysz, zobaczysz a na poczatku to wiadomo najlepiej pytać hodowcy on a własciwie ona najlepiej Ci doradzi :) pokażesz chłopaka gdzieś na wystawach ?
Lhasa Apso & Neva Masquerade z Czańca
NOWA STRONA HODOWLI WWW.ZCZANCA.X.PL
Avatar użytkownika
Dzidtka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 160
Dołączył(a): 4 lip 2005, o 17:54
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Gość 27 sie 2008, o 14:05

No tak :) Hm, myśle o tym, żeby go wystawiać, ucze go postawy, chodzenia na ringówce, ale wszystko się jeszcze okaże. moze, moze, kto wie ;)
Gość
 

Postprzez Dzidtka 27 sie 2008, o 14:14

najlepiej ćwiczyć postawę przy lustrze zobaczysz co i jak a z chodzeniem na ringówce to jest tak pies szaleje, szaleje, ciągnie, staje, kładzie sie, buntuje ... i nie wiadomo kiedy chodzi na niej jakby sie urodził na ringówce :) ale fakt nic samo nie przychodzi, trzeba troszke popracować
Lhasa Apso & Neva Masquerade z Czańca
NOWA STRONA HODOWLI WWW.ZCZANCA.X.PL
Avatar użytkownika
Dzidtka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 160
Dołączył(a): 4 lip 2005, o 17:54
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Noriko 27 sie 2008, o 14:16

mnie się te te pieski podobają, zresztą jak większość psów :D
Avatar użytkownika
Noriko
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 599
Dołączył(a): 10 sty 2008, o 19:59
Lokalizacja: Żary

Poprzednia strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości

paw prints