chow chow !

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

chow chow !

Postprzez ania k 9 lut 2009, o 17:51

chce kupić psa rasy chow chow. W miocie są różne kolory futra. Jedna są rude drugie sa srebrne a trzecie czarne. Czy srebrne z niewielką domieszką rudego bedą rude ? bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam :D
ania k
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ania_Ś 10 lut 2009, o 12:09

Nie ma srebrnych chow chow :roll: .
Nie kupuj psa po rodowodowych rodzicach bez metryki :!: To nie będzie chow chow a pies tylko do niego podobny :!:
Nie stać cię to poczekaj, kup na raty a nie nabijaj kasy rozmnażaczom za kundelka :roll: :!:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez uncia202 27 lut 2009, o 14:16

Ania_Ś napisał(a):Nie kupuj psa po rodowodowych rodzicach bez metryki :!: To nie będzie chow chow a pies tylko do niego podobny :!:


Denerwuje mnie takie gadanie :| Gdyby każdy tak mślał i robił to schronisk byla by masa, albo co gorsze zabitych psiaków . . . Jak nie chce go wozić na wystawy to niech kupuje. Matko przecież tu chodzi o przyjaciela a nie o rodowód. . . Oczywiście, zę powinna się liczyć z tym, że może być troche inny od tej rasy . . Ale to , ze nie ma rodowodu nie znaczy, że jest gorszy i trzeba go zostawic :|
uncia202
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 5 gru 2008, o 21:40

Postprzez mArGoSiA 27 lut 2009, o 14:35

Denerwuje mnie takie gadanie Neutral Gdyby każdy tak mślał i robił to schronisk byla by masa, albo co gorsze zabitych psiaków . . . Jak nie chce go wozić na wystawy to niech kupuje. Matko przecież tu chodzi o przyjaciela a nie o rodowód. . . Oczywiście, zę powinna się liczyć z tym, że może być troche inny od tej rasy . . Ale to , ze nie ma rodowodu nie znaczy, że jest gorszy i trzeba go zostawic Neutral

Aniu k ka bym na Twoim miejscy brała czarnego

A co może teraz nie ma całej masy schroniska,przytulisk,fundacji i bezdomnych psów? Gdyby pseudohodowcy bez sensu nie rozmnażali psów i nie wciskali ludziom kitu to psów byłoby mniej,a te które są miałaby domy. Ale większość ludzi to egoiści i żadna prawda do nich nie dociera.

Nikt nie napisał,że pies bez rodowodu jest gorszy. To pseudohodowcajest wszystkiemu winien i oczywiście ludzie którzy kupują. Bo jak jeden miot by się nie sprzedał to więcej by nie rozmnażał. A tak to procedura się powtarza.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez uncia202 27 lut 2009, o 14:44

Ze jest ich duzo to wiem . . Ale nie wszytskich stac na rodowodowe psy . . .
uncia202
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 5 gru 2008, o 21:40

Postprzez dariak15 27 lut 2009, o 15:00

uncia202 napisał(a):Ze jest ich duzo to wiem . . Ale nie wszytskich stac na rodowodowe psy . . .

TO NIECH NIE KUPUJE GO WCALE lub weźmie psiaka ze schroniska a nie kupuje z PH bo nie stać go na rodowodowego czyli w pełni rasowego .
Obrazek
RASOWY=RODOWODOWY
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Postprzez mwijatak 27 lut 2009, o 17:38

uncia202 napisał(a):Ze jest ich duzo to wiem . . Ale nie wszytskich stac na rodowodowe psy . . .


Zanim zaczniesz zabierać głos w dyskusji, poczytaj akcję RASOWY=RODOWODOWY.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez uncia202 27 lut 2009, o 20:15

Dobra ale bezrodowodowy tez pies . . . I wcale nie gorszy . .
uncia202
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 39
Dołączył(a): 5 gru 2008, o 21:40

Postprzez m.m 27 lut 2009, o 20:44

uncia202 napisał(a):Dobra ale bezrodowodowy tez pies . . . I wcale nie gorszy . .


Nikt tu nie twierdzi, że gorszy. Przeczytaj ten temat http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=24617 to może zrozumiesz o co nam chodzi, a tutaj nie rób bałaganu.
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Ania_Ś 2 mar 2009, o 17:26

uncia202 napisał(a):
Ania_Ś napisał(a):Nie kupuj psa po rodowodowych rodzicach bez metryki :!: To nie będzie chow chow a pies tylko do niego podobny :!:


Denerwuje mnie takie gadanie :| Gdyby każdy tak mślał i robił to schronisk byla by masa, albo co gorsze zabitych psiaków . . . Jak nie chce go wozić na wystawy to niech kupuje.

A mnie denerwuje takie.
Nie wszystkie moje szczenięta poszły na wystawy. Dla mnie nie to jest najważniejsze a dobro psiaków.
Ci co kupili chcieli psy Chow Chow i takie mają bo z metryką :!:
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Re:

Postprzez Rikus 16 maja 2010, o 11:15

uncia202 napisał(a):
Ania_Ś napisał(a):Nie kupuj psa po rodowodowych rodzicach bez metryki :!: To nie będzie chow chow a pies tylko do niego podobny :!:


Denerwuje mnie takie gadanie :| Gdyby każdy tak mślał i robił to schronisk byla by masa, albo co gorsze zabitych psiaków . . . Jak nie chce go wozić na wystawy to niech kupuje. Matko przecież tu chodzi o przyjaciela a nie o rodowód. . . Oczywiście, zę powinna się liczyć z tym, że może być troche inny od tej rasy . . Ale to , ze nie ma rodowodu nie znaczy, że jest gorszy i trzeba go zostawic :|

Całkowicie się z Tobą zgadzam i popieram Twoją wypowiedź. Tez mnie takie coś denerwuje. Ktokolwiek napisze że ma szczeniaka czy cenę czy naprawdę cokololwiek pierwsze to o boże on nie ma rodowodu to kundel blee blee blee to błąd itd. Naprawdę to jest gruba przesada żeby każdego pouczać o tych rodowodach. Sądzę że duża większość ludzi jest świadoma róźnicy i decyzję każdy sam podejmuje. Wszędzie w internecie jest szum o to. Nie można spokojnie podyskutować. Zadasz jakieś pytanie a pierwsza odpowiedź zawsze: ale pies ma rodowód?
Dokładnie, pies to przyjaciel.
zawsze jest niebezpieczenstwo zdrowotne, ale sądze ze wlasciciele sie z tym licza.
Rikus
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2010, o 10:17
Imię psa: Riko
Rasa psa: Shih Tzu

Re: Re:

Postprzez leonberg 17 maja 2010, o 13:36

Rikus napisał(a):
uncia202 napisał(a):
Ania_Ś napisał(a):Nie kupuj psa po rodowodowych rodzicach bez metryki :!: To nie będzie chow chow a pies tylko do niego podobny :!:


Denerwuje mnie takie gadanie :| Gdyby każdy tak mślał i robił to schronisk byla by masa, albo co gorsze zabitych psiaków . . . Jak nie chce go wozić na wystawy to niech kupuje. Matko przecież tu chodzi o przyjaciela a nie o rodowód. . . Oczywiście, zę powinna się liczyć z tym, że może być troche inny od tej rasy . . Ale to , ze nie ma rodowodu nie znaczy, że jest gorszy i trzeba go zostawic :|

Całkowicie się z Tobą zgadzam i popieram Twoją wypowiedź. Tez mnie takie coś denerwuje. Ktokolwiek napisze że ma szczeniaka czy cenę czy naprawdę cokololwiek pierwsze to o boże on nie ma rodowodu to kundel blee blee blee to błąd itd. Naprawdę to jest gruba przesada żeby każdego pouczać o tych rodowodach. Sądzę że duża większość ludzi jest świadoma róźnicy i decyzję każdy sam podejmuje. Wszędzie w internecie jest szum o to. Nie można spokojnie podyskutować. Zadasz jakieś pytanie a pierwsza odpowiedź zawsze: ale pies ma rodowód?
Dokładnie, pies to przyjaciel.
zawsze jeslt niebezpieczenstwo zdrowotne, ale sądze ze wlasciciele sie z tym licza.


głęboka mądrość twojej wypowiedzi aż powala na kolana.

albo masz psa określonej rasy z udokumentowanym pochodzeniem albo masz kundelka bez papierów. nie ma stanów pośrednich tak jak nie można być w połowie w ciąży...
by nie być tylko złośliwym:
pseudohodowle - nie
kiepskie hodowle - nie
kupowanie psa byle gdzie -nie
dbanie o psa bez względu na pochodzenie - tak
kochanie wszystkich psów - tak
powiadanie bzdur - NIE

dlaczego nie napisałeś na forum że masz psa w typie rasy Shih tzu lub podobnego do Shih tzu i prosisz o rady jak go wychowywać? nikt by nie pytał, nie dyskutował o pochodzeniu psa. oburzasz się że ludzie pytają. wypisujesz głupoty zasłyszane byle gdzie.

nie mam patentu na mądrość wielu rzeczy nie wiem ale staram się pisać tylko te rzeczy o których jestem pewny.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Re: chow chow !

Postprzez Rikus 19 maja 2010, o 16:37

rodowód nie jest sedynym wyznacznikiem pochodzenia i rasy psa.
uwazam ze strasznie snoby z ludzi co tak uważają.
Rikus
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2010, o 10:17
Imię psa: Riko
Rasa psa: Shih Tzu

Re: chow chow !

Postprzez leonberg 22 maja 2010, o 20:38

Rikus napisał(a):rodowód nie jest sedynym wyznacznikiem pochodzenia i rasy psa.
uwazam ze strasznie snoby z ludzi co tak uważają.


1. ja mam psy wyłącznie rodowodowe. nie muszę udawać że są określonej rasy. co więcej wiem dlaczego je mam. zmam rasę. nie piszę o niej bzdur.

2. ty kupiłeś kundelka bo żal było wydać ci określoną sumę pieniędzy bądź nie było cię na to stać. udajesz że masz coś czego prawdopodobnie nie mogłeś mieć.

kto z nas jest snobem?????????????? polecam ci zajrzeć do słownika. używaj zwrotów których znasz znaczenie. nie wyjdziesz nie tylko na snoba ale i na niedouka.

co według ciebie jest wyznacznikiem pochodzenia i rasy pas? na jakiej podstawie możesz wykonać badania genetyczne i udowodnić sprzedawcy że cię oszukał? jak możesz inaczej udokumentować pochodzenie psa? w jaki inny sposób możesz poznać przodków twojego psa?
wykaż się wiedzą. udowodnij że wszyscy są w błędzie a kynologia to jest dla idiotów.
jeśli jednak nie potrafisz to proszę byś nie powtarzał bezmyślnie bzdur które gdzieś usłyszałeś.
poczytaj troszkę o hodowli psów a nie o chodofli.
leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints