Jak nauczyć psa załatwiania się do kuwety?

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Jak nauczyć psa załatwiania się do kuwety?

Postprzez Ayori 16 mar 2009, o 12:47

To znów ja ! AYORI. Zmieniłam temat, ponieważ mam psa rasy York. Kupiłam go od pastwa którzy mnieli ich bardzo dużo. Jest odrobaczony, miał już jedno szczepienie(teraz musimy iść na drugie). Nie wiem czy ma rodowód. Jest malutki i młody, ale powoli się klimatyzuje. Jednak nie chce spać w swoim łóżeczku, lecz przy mnie przy łóżku i tak śpi. Mam mu postawić tu łóżeczko? A w dodatku załatwia mi się na dywan, na podłogę, a nie do kuwety. Jak go tego nauczyć? Proszę!! POMOCY!
Ayori
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Mati2616 16 mar 2009, o 15:20

Pierwsze moje pytanie brzmi : Jak możesz niewiedziec czy ma rodowód ??
No,a wracając do twoich pytań :

Za każdym razem gdy chce podejc do twojego łóżka odkładaj go z powrotem
na swoje miejsce ;)

A jeśli chodzi o załatwianie potrzeb to gdy będziesz widziala ze przygotowuje się do tego to odnos go do kuwety i czekaj tam z nim ;) Poskutkuje po jakimś czasie ;]
Obrazek
Mati i Rex
Avatar użytkownika
Mati2616
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 198
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 23:23
Lokalizacja: Radlin
Imię psa: Rex
Rasa psa: Owczarek Niemiecki

Postprzez Ayori 16 mar 2009, o 15:36

On nie ma rodowodu. Jest kochany... tylko zalatwia sie gdzie popadnie. Br...
Ayori
 

Postprzez Paulinka... 16 mar 2009, o 15:56

Postaw psu jego posłanie koło twojego łóżka , a jak się nauczy tam spać to możesz je przestawić.
Najlepiej kupić takie maty w zoologicznym dla szczeniaków i na tym psu będzie "wygodniej" się załatwiać. Po każdym spaniu /jedzeniu/zabawie zanoś go na to samo miejsce i nie sprzątaj ciągle jak nasiusia to nie zmieniaj maty/żwirku tylko zostaw, pies będzie tam chodził bo będzie czuł , że tam się załatwia.
Paulinka...
 


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints