Czy urośnie?

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Czy urośnie?

Postprzez Naa7 8 sie 2009, o 13:15

Mam 4 miesięcznego pieska, jest słodki tylko nie wiem jaki on urośnie. Matka była suczka podobna do cocker spaniela wymiarami i wyglądem, ojcem natomiast jest golden retriver...
Mój piesek jest z początku kwietnia wiec nie długo skończy 4 miesiące, waży 8,5kg. Jest podobny do goldenka... Gdyby ktoś mi mógł jakoś doradzić to z góry dziękuję, niżej załączam kilka zdjęci mojej bestii ;]
Załączniki
z boku.JPG
z boku.JPG (42.89 KiB) Przeglądane 4757 razy
z boku i przód.JPG
(37.13 KiB) Nie pobierane
pyszczek.JPG
(27.36 KiB) Nie pobierane
Naa7
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sie 2009, o 12:46
Imię psa: Timon

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Czy urośnie?

Postprzez ValdeQ 8 sie 2009, o 20:02

Właściwie to na zdjęciach nie widać jakiej jest wielkości. Tylko na jednym jest w pozycji stojącej ale... stoi na czymś :D

Jeżeli Twoje informacje na temat wieku są wiarygodne, czyli nie opierasz się wyłącznie na informacji od sprzedawcy widzianego raz z życiu (oni lubią dodać szczenięciu tydzień lub dwa), to za dwa miesiące już będziesz wszystko wiedzieć. Psy średnie i duże po szóstym miesiącu życia rosną "wzwyż" już niewiele, ze dwa centymetry. Za to nabierają masy i zmienia im się sylwetka.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości

paw prints