wszystko o mopsie

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

wszystko o mopsie

Postprzez fifirafa 13 paź 2009, o 20:52

Jestem na kupnie psiaka rasy mops. Przeczytałam już chyba wszystkie ogólne opisy tej rasy i jestem zachwycona. Zalogowałam się na tym forum, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Dlatego proszę Was, piszcie wszystko co jest związane z mopsem albo doradźcie, gdzie mogę się o nich dowiedzieć wszystkiego.
fifirafa
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 paź 2009, o 20:40

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: wszystko o mopsie

Postprzez alex234 25 paź 2009, o 16:17

a na jakich stronach bylas? :)
alex234
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 13:33

Re: wszystko o mopsie

Postprzez fifirafa 26 paź 2009, o 20:42

Wpisałam na google "mops", "rasy psów" i to co wyskoczyło, to czytałam. Znam ogólny opis rasy. Wiem, że ma kłopoty z oczami (że mogą wyskoczyć), że chrapie, lubi dużo jeść i mało się ruszać. Jest bardzo aktywny, kiedy jest szczeniakiem, a potem się to diametralnie zmienia i staje się leniuchem. Najbardziej chciałabym poznać opinie właścicieli tej rasy. Chciałabym, żeby ktoś doradził mi hodowlę. Nie śpieszę się z kupnem, więc przed przyjęciem nowego domownika, chcę dowiedzieć się jak najwięcej i zapewnić mu odpowiednie warunki życia. Podkreślę, że nie ma to być piesek wystawowy, ale do kochania.
fifirafa
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 paź 2009, o 20:40


Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints