Staffordshire Bull Terrier

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

Postprzez bjossa 25 maja 2008, o 17:43

podaj osiągnięcia wystawowe swojej suki 8)
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Ania_Ś 26 maja 2008, o 11:48

Pina napisał(a):[/b]
Hej wam
Więc Mam posbre do was czy nie znacie kogos kto ma psy tej rasy jako repudorktor bo potrzebuje w okolicy katowwic Prosze owas zeby napisaliscie na moje gadu czyli 6295129 Diekuje :D

A na wystawach nie znalazłaś odpowiedniego psa :?: Nie znamy rodowodu, budowy twojej suki aby ci polecić.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez ewa1422 1 cze 2008, o 00:24

Stafiki są przyjazne wobec wszystkich ludzi ale są agresywne wobec psów szczegulnie do samców. :)
ewa1422
 

Postprzez Atena 1 cze 2008, o 07:15

ewa1422 napisał(a):Stafiki są przyjazne wobec wszystkich ludzi ale są agresywne wobec psów szczegulnie do samców. :)

taaaak? co ty nie powiesz :roll: a skąd masz takowe informacje?
Nitimur in vetitum semper cupimusque negata :twisted:
Avatar użytkownika
Atena
Moderator
Moderator
 
Posty: 6026
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 10:54
Lokalizacja: Ruda Śląska
Rasa psa: morświn i dzikoświn

staffordy to najkochansze psy na swiecie

Postprzez mc.pozioma 17 cze 2008, o 00:44

staffy sa kochane i madre,a co do chodowli to rzeczywiscie nie jest to oplacalne i nie zawsze przynosi przewidywalne skutki....od 4 lat mieszkam w anglii a tutaj ta rasa jest najbardziej popularna (sama mam jedno cudo a jutro czekam na kolejne - ale bedzie to english bull terrier)
W anglii rozmnazanie tych psow jest na skale masowa,maja usypiac kazda mieszanke,a ten kto nie posiada papierow bedzie musial zaplacic 500 fuli za testy a jesli piesek ich nie przejdzie bedzie do uspienia,warto sie zastanowic czy rozmnazajac pieski bedziemy mieli mozliwosc znalezienia dla nich dobrych domow.....
mc.pozioma
 

Postprzez bjossa 17 cze 2008, o 12:59

warto sie zastanowic czy rozmnazajac pieski bedziemy mieli mozliwosc znalezienia dla nich dobrych domow.....

jak ktos romnaza psy bez papierów to bynajmniej dobry dom nie jest najważniejszy, to pieniądze się liczą.. niestety :?
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Re: staffordy to najkochansze psy na swiecie

Postprzez draca-ena 17 cze 2008, o 22:20

mc.pozioma napisał(a):W anglii rozmnazanie tych psow jest na skale masowa,maja usypiac kazda mieszanke,a ten kto nie posiada papierow bedzie musial zaplacic 500 fuli za testy a jesli piesek ich nie przejdzie bedzie do uspienia,warto sie zastanowic czy rozmnazajac pieski bedziemy mieli mozliwosc znalezienia dla nich dobrych domow.....


A to jakies chore. Bo moze ci ludzie kupili w niewiedzy, ale kochaja swojego psa, a tu nie przejdzie testow i tak po prostu ma byc uspiony ich przyjaciel, nawet jesli nierodowodowy?
Popieram akcje R=R, ale to chyba jest nie na miejscu. Powinni zabrac sie za pseudohodowcow, a nie za wlascicieli, ktorzy b. czesto kupuja psy nierod. z niewiedzy. Bo nie wyobrazam sobie, ze mialabym psa pseudorasowego, kupionego w niewiedzy o rodowodach, albo odratowanego skads, a tu ktos chcial go uspic bo nie ma papierow :roll:. W Anglii sie za to zabieraja widocznie od nie tej strony co trzeba :roll:.
Pozdrawiamy: Kamila & Lily & Pulpa & Bella ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
draca-ena
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2 maja 2008, o 10:29

Postprzez Gość 18 cze 2008, o 18:24

Ja też mam stafficzyce ;) Manta wczoraj skończyła rok.
Jakbym miała opowiedzić o tej rasie, to mówiłabym o niej chyba w samych superlatywach ;-) Cudne psy. Wygląda może nie tak cudny , ale charakter jak najbardziej cudowny ! ;)
Jeżdżąc po wystawach widać że każdy staffik jest podobny do drugiego bo t staffik w końcu , ale każdy jest calkiem inny od tego drugiego ;)

Pozdraiwam.
Gość
 

Postprzez klaudia&Manta 18 cze 2008, o 18:46

Powyzeszego posta pisałam ja ale jeszcze przed zarejestrowniem.;)
Czytając ten temat zastanawiam się skąd niekórzy z was czerpią takowe info :roll:

Po pierwsze , wg. mnie bez sensu byłoby zabranianie tych psów Angli , skoro stamtąd pochodzą ...

Dziwi mnie też podejście ludzi , którzy kupują psa i od razu zastanawiają się czy hodowla tejże rasy się opłaca. Wiadomo przeceż że to czy hodowla się opłaca zależy również od "jakości" naszego psa. A kukując szczeniaka nigdy nie wiemy czy wyrośnie z niego pies , ktory edzie zgarniał na wystawach wszystko , czy tez taki który nawet hodowlanki nie zaliczy ;)
A może i zaliczy , tak jak już tu ktos wspomniał "wyjeżdżając " ją , ale wtedy także nie widzę sensu , aby rozmanażac psa który miał problemy ze zdobyciem uprawnień do tego.


To by było na tyle odemnie ;)

Pozdraiwam wszystkich staffikomaniaków ;)
klaudia & zwariowany brzydal ;)
klaudia&Manta
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 18:26

Postprzez bjossa 18 cze 2008, o 19:21

Dziwi mnie też podejście ludzi , którzy kupują psa i od razu zastanawiają się czy hodowla tejże rasy się opłaca. Wiadomo przeceż że to czy hodowla się opłaca zależy również od "jakości" naszego psa. A kukując szczeniaka nigdy nie wiemy czy wyrośnie z niego pies , ktory edzie zgarniał na wystawach wszystko , czy tez taki który nawet hodowlanki nie zaliczy

tylko, że to nie chodzi o hodowle psów rodowodowcyh tylko tych bez, rasa na gębe, pieniązki lecą... :evil:
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez pauli 20 cze 2008, o 14:05

gosciu napisał(a):ochydny ten pies... taki jak świnia... ble świńska morda... morderca *****...


drogi gościu wchodzisz na forum publiczne, na którym wiele użytkowników to osoby mocno niepełnoletnie, nie każdy pies musi ci się podobać, ale staraj się na przyszłość nieco delikatniej wyrażać swoje opinie, a konkretniej - nie używaj sformułowań chamskich i wulgarnych. i nie powielaj pseudo-stereotypów, warto trochę pomyśleć a nie klepać nagłówki z "faktu" i "super expresu".
ciekawa jestem jaka twoja "morda" jest.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Postprzez Ewka 20 cze 2008, o 14:15

Nie karmić trolla.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Diana S 20 cze 2008, o 20:42

Cała prawda o bullach

http://pl.youtube.com/watch?v=EoOYFuvgB ... re=related

Świetne, psy....
Avatar użytkownika
Diana S
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 30 lip 2007, o 00:16

Postprzez Julinia 20 cze 2008, o 20:49

Diana S napisał(a):Cała prawda o bullach

http://pl.youtube.com/watch?v=EoOYFuvgB ... re=related

Świetne, psy....

Piękny filmik...popłakałam się :(
Julinia
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 10:31

Postprzez dariak15 22 lip 2008, o 13:41

Diana S napisał(a):Cała prawda o bullach

http://pl.youtube.com/watch?v=EoOYFuvgB ... re=related

Świetne, psy....

kocham staffiki :D :) ale niektórzy ludzie biorą te psy nie potrafiąc ich wychować dlatego tak wiele z nich trafia do schronisk :(
Avatar użytkownika
dariak15
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 790
Dołączył(a): 8 lip 2008, o 20:16
Lokalizacja: nikąd ;)
Imię psa: Maja
Rasa psa: Maltańczyk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints