Westie

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

pies

Postprzez sylwia 15 mar 2008, o 20:49

ma ktos na tym forum westka? chciala bym sie dowiedziec jakie wymiary maja wasze legowisa bo ja zamierzam nie dlugo kupic i nie wiem jakie powinno miec wymiary.
sylwia
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Madzia 20 mar 2008, o 10:32

Napewno pies musi się na nim swobodnie rozciągnąć, ale dokładnych wymiarów to raczej ci nie podam, tutaj rzeczywiście trzeba pytać właścicieli ;).
Madzia
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 20:13

pies

Postprzez sylwia 27 mar 2008, o 22:03

Czesc to ja sylwia.Jak juz pisalam nie dlugo bede miala pieska rasy white terrier.Bardzo sie ciesze bo zawsze mazylam o piesku tej rasy, a wiec za 2 dni w moim domu zagosci mala ksiezniczka :D.Mam tylko maly problem nie moge wybrac dla niej imionka, szukalam ale nic specialnego nie znalazlam.Jesli znacie jakies fajne propozycje to bardzo prosze :D.Co myslicie o imieniu Sufi?
sylwia
 

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 30 mar 2008, o 14:15

czy te psy chorują na biodra czy kupno z dobrej hodowli jest tak jakby gwarancją na tą chorobę ??
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Ewka 31 mar 2008, o 14:23

Westy to mała rasa więc raczej nie ;)
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez aGula1810 31 mar 2008, o 15:57

Miłośniczka_zwierząt napisał(a):czy te psy chorują na biodra czy kupno z dobrej hodowli jest tak jakby gwarancją na tą chorobę ??

To nie tak.
To są obciążenia genetyczne i na to wpływu nie masz.
Hodowca też nie wie, jak potoczy się los jego szczeniąt i nawet
pies z najlepszej hodowli może być chory.
To mała rasa więc, bardziej możesz spodziewać się alergii niż
choroby stawów czy bioder.
Duże rasy najczęściej dotyka ta dolegliwość.
aGula1810
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 cze 2007, o 16:41

Postprzez Ewka 31 mar 2008, o 16:13

No ale dysplazja jest tylko częściowo dziedziczna. Psów z dysplazją się i tak nie rozmnaża (choć pomijam pseudohodowle), a jednak zdarzają się chore. To przez wpływ czynników środowiskowych. Spasiony, nadmiernie forsowany pies ma wielką podatność na dysplazję.
Pies jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego.
Josh B.


Obrazek
Ewka
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2726
Dołączył(a): 20 wrz 2007, o 15:23
Lokalizacja: Sprzed monitora

Postprzez Miłośniczka_zwierząt 31 mar 2008, o 16:17

mój kuzyn ma takiego i właśnie będzie miał operacje na biodra właśnie przez tę chorobę i dlatego się pytam, bo jestem zainteresowana kupnem takiej samej rasy
Miłośniczka_zwierząt
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 21 lip 2006, o 23:38
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez milek 2 kwi 2008, o 09:30

Ja też uwielbiam Westi nie długo będe go miała ale mam pytanie do Sylwi masz już pieska jeżeli tak to napisz coś o nim :lol:
milek
 

Postprzez bjossa 2 kwi 2008, o 19:10

a skąd milek bierzesz psiaka?

zazdroszcze Ci tej małej, białej kulki ktora niedługo wywróci twoje życie do góry nogami :P
Zwycięzca nigdy się nie poddaje, poddający się nigdy nie zwycięża.
Obrazek
Avatar użytkownika
bjossa
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 22:47
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez milek 3 kwi 2008, o 07:58

z domowej hodowli pani mieszka niedaleko łodzi.nie moge sie juz doczekac troszke sie boje jak to bedzie najgorsz bedzie noc na początku!!jeżeli ktoś ma weścika to prosze coś napisać ,przeczytałam już mase z internetu ale każda opinia i rada mile widziana! :lol:
milek
 

Postprzez mArGoSiA 3 kwi 2008, o 09:45

milek muszę Cię rozczarować,nie ma czegoś takiego jak domowa hodowla :roll: to się nazywa pseudohodowla czyli rozmnażanie psów bez rodowodu i praw hodowlanych dla zysku. Jeżeli zależy Ci na prawdziwym weście to radziłabym Ci kupić szczeniaka z rodowodem,z prawdziwej hodowli,bo inaczej nie masz pewności,co z twojego szczeniaka wyrośnie i jaki będzie miał charakter.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez milek 3 kwi 2008, o 10:45

no niby tak ale tak naprawde niemam dwoch tysiakow albo i wiecej za to chce miec piesa do kochania nawet jezeli sie okaze ze troszke odbiega od normy :lol: a tak pzatym to nie bede miec dzeci ani nie chce wystaw wiec do kochania nie musi byc taki idealny :wink: :wink:
milek
 

Postprzez mArGoSiA 3 kwi 2008, o 10:52

milek jeżeli chcesz psa do kochania to idź do schroniska i stamtąd weź sobie przyjaciela :wink: mówisz,że nie masz 2000 zł na psa z rodowodem. Po pierwsze raczej nie jest to koszt 2000,a po drugie można się dogadać z hodowcą i spłacać szczeniaka na raty,albo kupić pieska z wadą eksterierową,którego nie można wystawiać i jest tańszy.

Tu chodzi o to,że kupując psa z takiego źródła wspomagasz rozwój pseudohodowli czyli niejako godzisz się na cierpienie tych zwierząt,które są traktowane tylko i wyłącznie jako inkubatory,liczy się kasa.

Proszę zastanów się jeszcze raz,bo wybierasz przyjaciela na kilkanaście lat.


PS zarejestruj się na forum,łatwiej będzie Ci się komunikować na forum.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez milek 3 kwi 2008, o 11:14

kurcze teraz to mi sie tak namąciło w głowie ze szok :shock: no ale powiedz mi ze jezeli rodzice mają papiery pieso kosztuje prawie tysiaka to on jest nie rasowy pogubiłam sie troche a tych ogłoszen jest mnóstwo mozna zwarjowć poradz cos :cry: ja mieszkam nie daleko łodzi i szukam tam bo niemam autka.
milek
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

paw prints