pinczer miniaturowy czyli popularny ratlerek

Dyskusje dotyczące określonej rasy lub grupy.

Moderator: Moderatorzy

pinczer miniaturowy czyli popularny ratlerek

Postprzez Gość 26 sty 2007, o 21:52

co sądzicie o tej rasie pewnie niedługo będe miał takiego pieska ja uważam że to jest super rasa a wy piszcie

Obrazek
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

pinczer miniaturowy- mały fajny piesek

Postprzez psiarz 27 sty 2007, o 12:48

moja koleżanka ma pinczerka o imieniu uszatek i jest bardzo fajny
psiarz
 

Postprzez Gość 27 sty 2007, o 16:17

są bardzo łładne mojej mamy koleżanka ma takiego ;)
Gość
 

Postprzez bartex 27 sty 2007, o 16:29

Anonymous napisał(a):są bardzo łładne mojej mamy koleżanka ma takiego ;)
to napisałem ja zapomniałem się zalogować ;)
;)
Avatar użytkownika
bartex
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 130
Dołączył(a): 27 sty 2007, o 16:14
Lokalizacja: Wgw

Postprzez jola 27 sty 2007, o 17:29

Nasza Jadzia hoduje Pinczery moze Cie poinformowac o wszystkim co dotyczy tej rasy.Tu masz link http://www.pinczeryspodkatedry.webpark. ... /index.htm
Pozdrawiam P(J)olka Lady Duka Draka Mafia Dub.... a reszte dopisze zycie .

www.hodowla-polka.pl
www.dogoterapia.org.pl
www.psy24.pl
Avatar użytkownika
jola
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1239
Dołączył(a): 24 lut 2005, o 19:03
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Gość 27 sty 2007, o 21:26

Te psiaki są super!
Mam kilka ich fotek



Jeśli masz zdjęcia swoich psów to je wklejaj, ale nie SKOPIOWANE (zapewne bez zgody właściciela) :!: Mwijatak
Gość
 

Postprzez #Freya 11 lut 2007, o 14:25

One są strasznie zadziorne i hałasują. Zawsze jak idę z moim olbrzymem na spacer to od sąsiada wybiega sobie taka słodka, mała żabcia i próbuje gryźć mojego psa po łapach, a i mnie za nogawki kiedyś poszarpała. Mój pies reaguje zwykle zdziwieniem i próbuje od niechcenia przydepnąć małą zarazę ale on jest trochę za wolny. Może i nie wszystkie są takie, ale ja mam z ratlerkami niemiłe doświadczenia.
#Freya
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lut 2007, o 13:25

Postprzez Kosiarka 12 lut 2007, o 18:12

Na wakacjach widziałam ratlerka w torbie. Gdy zobaczył Ścigę (na rękach), bardzo się wystraszył, i wsunął w róg torby, patrząc na nią z ogromnym strachem w oczach. Czy pinczerki miniaturowe "z natury" są takie bojaźliwe?
Obrazek
Avatar użytkownika
Kosiarka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 430
Dołączył(a): 14 gru 2006, o 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 23 lut 2007, o 13:03

eee... nie lubię tej rasy, wyjątkowo nie lubię. są szczekliwe, wszędobylskie itp. moja koleżanka ma takiego. Boję się go. zawsze za wszystkimi lata i gryzie. oczywiście znam parę innych pinczerów, które może nie gryzą, ale szczerzą kły i skaczą. okropnie się ich boję. i nie chciałabym mieć takiego.
Gość
 

Postprzez Gość 23 lut 2007, o 14:51

Kosiarka napisał(a):Na wakacjach widziałam ratlerka w torbie. Gdy zobaczył Ścigę (na rękach), bardzo się wystraszył, i wsunął w róg torby, patrząc na nią z ogromnym strachem w oczach. Czy pinczerki miniaturowe "z natury" są takie bojaźliwe?


Nie, pinczer miniaturowy nie powinien być bojaźliwy, a jeśli jest to znaczy, że ze złej hodowli.

Moja babcia ma ratlerka, ale ja takiego psa bym nie chciała. Ogólnie nie lubię psów o wzroście tak do 40 cm, ale wyjątkiem tu są owczarki szetlandzkie.
Gość
 

Postprzez lagata 10 mar 2007, o 08:31

Mialam pinczerka przez wiele lat - odszedl majac 17 roczek. Byl najukochanszym psem na swiecie, bardzo przytulinskim choc tez z charakterkiem. Byl tez bardzo madry, nauczylam go wielu sztuczek i wszystkie w lot przyswajal. Rzeczywiscie duzo szczekal, na jakikolwiek szmer za drzwiami reagowal ujadaniem , ale ja to uznawalam za plus, czulam sie bezpieczniej. I zgadza sie, ze nie lubil duzych psow, dlatego na codziennych spacerkach po osiedlu zawsze prowadzilam go na smyczy, dopiero dalej na lace czy wycieczce do lasu puszczalam go wolno...

Moj pinczerek - Bobik - zawsze bedzie zajmowal kacik w moim sercu i bede miala do tej rasy zawsze ogromny sentyment. Dla mnie to cudowna rasa, a jak przypomne sobie te wielkie brazowe slepka wlepione we mnie i wypelnione taka miloscia to ... ech, lza sie w oku kreci.
lagata
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2007, o 23:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość 27 kwi 2009, o 12:40

Ja chyba kupię takiego ale nie wiem!!:):)
Gość
 

Postprzez mrowka456 27 kwi 2009, o 13:29

boze ... jak bym miala miec cos do kostki to wybrala bym chomika ;p przynajmniej nie szczeka tak upierdliwie ... widzialam kilka takich malych ciamkajacych non stop i chyba uwazajacych sie za wielkie psy pieseczkow ;/ jak ktos ma ocote to prosze bardzo ale mi sie nie podoba ;p no oze na zdjeiciach u kogos to tak ale dla siebie samej nie ;p
ObrazekObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
mrowka456
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 15:08
Lokalizacja: olsztyn
Imię psa: Drumla
Rasa psa: posokowiec hanowerski

Postprzez Raira 9 maja 2009, o 16:40

Mi osobiście te psy się nie podobają, ale karzdy pies jest dla właściciela tym najlebszym, najwspanialszym, najukochańszym... Małe psy mają to do siebie, że im ,,mniejszy pies, tym większy jego duch''... Mi się to akurat podoba (mam pekińczyka :D), karzdy ma swoje upodobania, każdy ma swoje ulubione rasy...
,,Przejdź, a po chwili
miniesz koniec mili,
oddaj się moim urokom w Admiral's Arms''
Avatar użytkownika
Raira
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 maja 2009, o 13:34
Lokalizacja: z cienia w słoneczny dzień...

Postprzez Gość 21 maja 2009, o 14:42

Witam
Ja posiadam pinczera miniaturkę 15 czerwca skończy roczek :)
Jak tylko poznałam tą rasę,(gdy moja siostra kupiła sobie takiego) odrazu się w nim zakochaliśmy,i postanowiliśmy sobie też takiego sprawić tylko że suczkę.Jest unas od około 7 miesięcy a nie wyobrażamy bez niej życia wszyscy nawet rodzice.To taki mądry i bardzo ale to bardzo uczuciowy pies,nie rozrabia za bardzo chyba ze z nami :) wie ze sprawy higieny załatwia się na podwórku i prosi za każdym razem gdy tylko chce wyjść,przeprasza za to jak czasami cos narozrabia,i wie odrazu o co chodzi ,nawet sobie tego nie wyobrażałam że psy są tak mądre i kochane..Choć to prawda ze jak tylko nauczył sie szczekać to nie może przestac :) to nie zamieniłabym go na żadnego innego psa.Każdy kto nas odwiedzi ze znajomych odrazu sie w niej zakochuje.
Polecam tą rasę każdemu kto chciał by mieć wiernego i kochanego pupila w domku :) Ps. to nie prawda że te psy są agresywne i gryzące ,chyba że jakieś pojedyńcze przypadki .
Gość
 

Następna strona

Powrót do Rasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints