Kulejący pies

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Kulejący pies

Postprzez sskijop 7 wrz 2017, o 06:29

Witam. Posiadam pinczera miniaturę i mam problem. Jak brałem pieska właściciel suki powiedział ze pies miał skomplikowany poród i szczeniak może mieć coś z miednicą. Po około roku pies zaczął kuleć na tylną nogę. weterynarz powiedział ze jest problem z rzepką i dużo psów małej rasy ma ten problem i zaradził operacje. Nie wiem czy się zgodzić na skrobanie kości ponieważ pies kuleje na początku dnia aż rozgrzeje ścięgno , potem już jest spokój do następnego dnia.
miał ktoś taki problem?
sskijop
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 17:05
Lokalizacja: Elbląg
Imię psa: Deizi
Rasa psa: Ratlerek

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Kulejący pies

Postprzez monikabert90 13 sie 2018, o 20:04

A byłaś tylko u jednego weterynarza? Wiesz, kiedy my idziemy do lekarza, to też w zależności od tego, do którego pójdziemy, słyszymy czasami różne diagnozy. Tak naprawdę tutaj pomóc by mógł jakieś doświadczony weterynarz ortopeda. Warszawa ma na przykład takiego specjalistę w klinice dla zwierząt https://www.wetmedic.pl/, znajdującej się na ul. Zwycięzców 40. Opinie o tej klinice są bardzo dobre, więc uważam, że warto im zaufać. A na pewno nie zaszkodzi się tam zgłosić i wysłuchać diagnozy innego weterynarza.
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19

Re: Kulejący pies

Postprzez Inatka93 16 mar 2021, o 12:54

Tu nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba się zdecydować na kogoś takiego https://ocw.com.pl . A w zasadzie na takie miejsce. Tutaj naprawdę kocha się zwierzaki i postępuje z odpowiednią dozą zrozumienia. W końcu zwierzęta są jak dzieci i naprawdę trudno jest doszukać się kogoś, kto może nam pomóc im ulżyć w dużych problemach. Wiem, o czym mówię, bo sama mam sporo zwierzaków.
Inatka93
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 98
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:09
Imię psa: Irina


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints