zarobaczony szczeniak

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez pauli 8 cze 2008, o 22:57

priboj napisał(a):
pauli napisał(a):ale też pomyśl, co mogła takiego wczoraj zjeść by dało taki efekt :wink:


Wciągnęła troche gnojówki z beczki no i to pewnie jest to.


ale mała ma gust :shock: :lol:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez priboj 10 cze 2008, o 21:48

Ten gust nie po mnie odziedziczyła :-)

Kupki ma już "czyste" :-)
priboj
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 142
Dołączył(a): 17 maja 2008, o 21:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jolka 28 paź 2008, o 19:03

Piszecie tutaj ze tabletke jedna wsuwacie psiakowi do gardla.Mi weterynarz dal w sumie dwie duze tabletki,cos takiego jak apap i kazal podzielic na 4 czesci i przez 4 dni rozpuszczac w wodzie i dodac do karmy.Psiak niechetnie wtedy jadl...ale zjadal to co zostalo np. rano dopiero.No i 3 dnia zwymiotowal glisde,pisalam juz o tym w innymm dziale.Teraz jestem zapisana z pieskiem na szczepienie na 3 .11 to jej o tym powiem.Czyzby pani weterynarz sie mylila?? Jest ponoc najlepsza w okolicy.Moj piesio gdy kazala rozpuszczac w wodzie mial 8 tygodni.
Jolka
 

Re: zarobaczony szczeniak

Postprzez Gromka 28 paź 2009, o 08:56

Mój szczeniak ma niecałe 3 miesiące,był odrobaczany pastą Banninith w 10 i 12 tyg życia i czeka nas jeszcze jedna dawka...Dziwi mnie,że podano mu ten środek stosunkowo późno...bo sami piszecie,że Wasze pupile pierwsze odrobaczanie mieli wcześniej,zresztą,producent zaznacza na ulotce,że powinno się stosować lek w 10,20 i 30 dniu życia...I teraz mam dylemat,czy biegunki które ostatnio pojawiają się u mojego pupila mogą być objawem na to,że wciąż ma pasożyty?
Avatar użytkownika
Gromka
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 16:22
Rasa psa: Rottweiler

Re: zarobaczony szczeniak

Postprzez Nuka 9 maja 2010, o 07:11

Mój szczeniak ma 3 miesiące, jest z nami od dwóch tygodni. Nie znam się na psach, więc nie myślałam wcześniej o odrobaczaniu. Kilka dni temu zauważyłam w kupce jakby jeden makaron spagetti. Pomyślałam sobie, że może gdzieś znalazła i zeżarła w całości. Wczoraj uświadomiłam sobie, że to nie przypadek, a dziś tych makaronów sprzątnęłam już z metr. Jutro jedziemy do weterynarza. Oby nie było za późno...
Nuka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2010, o 07:02
Imię psa: Nuka
Rasa psa: kundel

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

paw prints