Zwichnięty łokieć

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Zwichnięty łokieć

Postprzez _m_ 21 sie 2008, o 11:32

Czesc,

mam nietypowa prosbe o pomoc. Ja wszyscy wiecie mam chow chowa.
Jak bylismy na wyjezdzie zaczal mi kulec na przednie lapki, do tego stopnia ze nie mogl wstac.
Pojechalismy z nim szybko do weterynarza, zrobil przeswietlenie i stwierdzil dysplazje to operacji.

Przyjechalam do Warszawy umowilam sie z lekarzem (chirurg - ortopeda), on po obejrzeniu zdjec stwierdzil
ze sa zlej jakosci, ale on nie widzi dysplazji tylnich lapek, tylko cos jest nie tak z przodem.
Powiedzial, ze ciezko jest tak ocenic, kazal dawac arthroflex lub caniviton, oraz gotowac galaretke
z lapek kurzych, oraz karme dla psakow szybko rosnacych.

Na innym forum wyczytalam i skonsultowalam sie zeby udac sie do lekarza, ktory jest upowazniony do wpisu do rodowodow.
Pani dr. Barbara Blaneu. Widziala zdjecia powiedziala, ze sa malo widzoczne, ale o tylnich lapkach nic, a o przednim powiedziala,
ze ma zwichniety lokiec i ze trzeba szybko do ortopedy.
My umowilismy sie na nowe zdjecia, zeby juz miec pewnosc na poniedzialek) a z ortopeda dopiero na srode :-(

Po tym dlugim wywodzie mam pytanie, czy ktos juz sie z czym takim spotkal? Czy to jest leczone farmakologicznie czy operacyjnie?
Prosze o odpowiedz.

Jak juz gdzies byl poruszony ten temat to przepraszam, ale niestety nie moglam znalezc nic takiego.
Avatar użytkownika
_m_
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 90
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez _m_ 22 sie 2008, o 08:32

Przepraszam czy zaden Wasz piesek nie mial zwichnietej lapki?? Nie musi byc lokiec :?

Nie chce zeby ktos mi radzil jak mam leczyc, chcialabym, zeby ktos mi opisal swoj przypadek. Strasznie sie boje i chcialabym porozmawiac z kims, kto juz to przeszedl!


APELUJE POMOC :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
_m_
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 90
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości

paw prints