Drapie się

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

drapanie

Postprzez ola123 28 sie 2007, o 10:51

witam ja mam yorka 3 miesiecznego chodze z nim do weta od miesiacva bo sie drapie i ma krosty na skorze najpierw lekarz powiedzial ze ma zapalenie mieszkow wlosowych dostawal leki i duzo to nie dalo . lekarz stwierdil ze moze byc to alergia pokarmowa i kazal mi odsatwic kurczaka i daje mu jakas rybe a karma jest firmy acana. nie wiemy co sie dzieje a to drapanie nas juz wykancza pchel nie ma wlosy mu nie wypadaja , yorka zazwyczaj lzawia oczy i mojemu tez. ludzie pomocy juz sama nie wiem co to moze byc
ola123
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 28 sie 2007, o 11:38

Nieważne jak sie karma nazywa, jeśli jest z kurczakiem, to trzeba odstawić i kupić karmę z jagnięciną bez kurczaka. I zobaczyć, czy pomogło.
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Drapie się

Postprzez Kapka 22 lis 2023, o 13:51

krople fiprex duo to taki nasz pewniak przeciwko kleszczom i pchłom. Regularnie co 4 tygodnie nakładamy, i nie ma stracha! Nasze zwierzęta mogą być spokojne, a my też.
Kapka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 16:48
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: kundel

Re: Drapie się

Postprzez zdzichu12 29 lut 2024, o 13:34

Witam. Zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu sklepu oferującego naturalne krople na stany stresowe. Mam już jedną opcję, ale chciałabym także poznać inne propozycje. Czy ktoś może polecić mi produkty, które sprawdziły się u Was? Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki. https://glos24.pl/zalety-dzialania-ashwagandhy co sadzicie o tej ofercie ?
zdzichu12
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 kwi 2020, o 12:17
Imię psa: Billie
Rasa psa: Seter Szkocki

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości

paw prints