Problem z 3misesiecznym szczenięciem

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Problem z 3misesiecznym szczenięciem

Postprzez patrycja1833 4 lut 2009, o 22:17

Witam! Mam 3 miesięcznego szczeniaka (Lablador Retriver) Niestety dziś wieczorem około 20 zaczęło dziać się coś niedobrego ;( Ma lekkie rozwolnienie, raz wymiotował, jest trochę smutny. Jadł dziś suchą karmę, trochę ryżu z kurczakiem i marchewką. Zwykle (tak było też i rano) ma wielki apetyt. Teraz nie chce jeść. Jedynie niewielką ilość piersi z kurczaka, ale też nie tak chętnie jak zwykle. Miał też dziś długi spacer a wcześniej nie chodził tyle. Jutro jadę z nim do weterynarza na drugie szczepienie, ale martwię się czy to może poczekać do jutra.

22:30
Właśnie wymiotował poraz kolejny :( PROSZĘ O POMOC :( O jakaś redę


Zamiast pisać kilka wypowiedzi jedna pod drugą
używaj opcji Zmień
patrycja1833
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 16:57

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Problem z 3misesiecznym szczenięciem

Postprzez m.m 4 lut 2009, o 22:42

patrycja1833 napisał(a):Miał też dziś długi spacer a wcześniej nie chodził tyle.


Twój pies jeszcze nie może wychodzić na spacery- nie skończyła się kwarantanna. Możliwe, że spacerami zafundowałaś szczeniakowi jakąś chorobę, ale może też być inaczej- objawy pasują do niejednego schorzenia, a my nie będąc wetami i na odległość trafnej diagnozy nie wywróżymy.


patrycja1833 napisał(a):Lablador Retriver


No trzymajcie mnie...
Marta&Kama
Obrazek
Obrazek
Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine
Avatar użytkownika
m.m
Moderator
Moderator
 
Posty: 857
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 13:45
Lokalizacja: Łódź

...

Postprzez patrycja1833 4 lut 2009, o 22:51

Wybacz pomyłkę. Zdarza się i to mało istotne. Jutro pójdę do weterynarza i on pomoże. Dzięki. Pomyślałam że może coś doradzicie żeby było mu łatwiej do jutra, a nie proszę o stawianie diagnozy.
patrycja1833
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 gru 2008, o 16:57

Re: ...

Postprzez mwijatak 5 lut 2009, o 18:26

patrycja1833 napisał(a):Wybacz pomyłkę. Zdarza się i to mało istotne. Jutro pójdę do weterynarza i on pomoże. Dzięki. Pomyślałam że może coś doradzicie żeby było mu łatwiej do jutra, a nie proszę o stawianie diagnozy.


Jeżeli jest to szczenie to nawet doba może doprowadzić do odwodnienia i śmierci psa. Przy wymiotach należy jak najszybciej udać się do lekarza a nie czekać na dzień następny, ponieważ szczeniak może już nie doczekać...
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

paw prints
cron