czeste oddawnie moczu

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

czeste oddawnie moczu

Postprzez claire 5 paź 2006, o 08:50

Witam
Jestem po raz pierwszy. Ja Teresa mój pies to taki boksio-wyżeł obecnie ma 5m-cy. Eris. Wziełam ja ze schroniska gdy miała 5 tygodni. Mam kłopot oddaje mocz co 1,5 h. Miała zapalenie pecherza moczowego,pojawiła sie wtedy krew w moczu po szczepieniu, analiza moczu wykazała krwinki i białko reszta w porzadku. Dostała ipakitine. Troche było lepiej po kolejnym szczepieniu pojawiła krew w moczu. znowu podałwałam ipakitine. Dalej sika raz czesciej raz rzadziej. Mam zniszcone dywany. Usg nie wykazało nic złego. Ale co robic.Boje sie czy to nie jest wada genetyczna. Moze to nie wychodzi na usg np problem z trzymaniem moczu.Straciłam psa w Maju Kaje została uspiona. Nie chce jej oddawac. Jeste ze wskazan terapeutycznych, mam córke niepełnosprawna ze znacznym stopniem stopniem niepełnosprawnosci. Nie statc mnie na duze wydatki zwiazane z leczeniem. Nie pracuje utrzymuje sie z zasiłkow i alimentów
claire
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Helga 7 paź 2006, o 14:32

Podobny problem był poruszany:

http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1149
Helga
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 13 sie 2006, o 11:59

Re: czeste oddawnie moczu

Postprzez BasiullkA 22 sty 2014, o 17:02

Siemka
BasiullkA
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 21:10


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

paw prints