akcja PSIA KREW 3miasto

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

akcja PSIA KREW 3miasto

Postprzez Agrestowa 14 sty 2010, o 22:17

witam
w ostatnią niedziele marca b.r.
organizuje akcje PSIA KREW

Nie wiem czy sie orientujecie, ale akcja ma na celu oddania krwi przez naszych pupili dla tych którzy jej potrzebują lub beda potrzebowali
poza tym jednym a jakze wspaniałomyślnym gestem ma jeszcze wiele plusów dla naszych czworonogów a mianowicie:

Przy pierwszej wizycie
•bandana "Ratuję życie"
•określenie grupy krwi
•badanie w kierunku HB i Bart.
•podstawowe badania morfologiczne i biochemiczne
Każdorazowo
•3 kg worek karmy wysokoenergetycznej firmy Eukanuba®
•badania morfologiczne
•badania biochemiczne
•badanie na babesie sp.

Pobór krwi odbedzie sie w
Gdyńska Klinika Weterynaryjna
ul. Kielecka 22
81-303 Gdynia
a krew bedzie pobierał Pan Robert Marczak, współzałozyciel Weterynaryjnego Banku Krwi
jako że jego czas jest ograniczony to na akcjie potrzebujemy minimalnie 10 psów a z racji czasu max 25...oczywiscie jak bedzie o dwa wiecej to tylko radość

Na dzień dzisiejszy wiem, że moj pomysł wspiera Fundacja Dogtor- zajmujaca sie dogoterapia :) ( kooocham ich, nigdy nie zawiedli)
w akcji moga brać również koty, na tych samych prawach co psy i z tymi samymi przywilejami :)


a oto wytyczne czworonogów mogących brac udział w tym wspaniałym zamierzeniu:

Pies
•zdrowy
•waga co najmniej 26 kg
•wiek pomiędzy 10 m-cy – 7 lat
•regularnie odrobaczany, szczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz zabezpieczony przed pchłami i kleszczami
Kot
•zdrowy
•waga co najmniej 4 kg
•wiek pomiędzy 10 m-cy – 7 lat
•regularnie odrobaczany i szczepiony
•nie wychodzący z domu
•wolny od FIV i Felv


jeżeli sa miłośnicy psów, spełniajacy kryteria i wymogi i sa z okolic to czekam na wstępna liste psów badz kotów

ja oczywiscie biore swoje wszystkie czworonogi :)

oto moj mail na który prosze wysyłać zgłoszenia: dorota-groth13007@wp.pl

KOCHANI POMÓZMY RATOWAC ZWIERZAKI KTÓRE TEJ POMOCY OCZEKUJA I POTRZEBUJA...TO MY LUDZIE DECYDUJEMY A NASZE POŚWIECONE 20 MINUT MOZE TAK WIELE.....A MOZE TO KIEDYS NASZ ZWIERZAK, UKOCHANY PRZYJACIEL BEDZIE POTRZEBOWAŁ TAKIEJ TRANSFUZJI A MY I NASZ PUPIL BEDZIEMY ZALEZNI OD CZYJEGOŚ"TAK, POMOGĘ"...

psy i koty tak jak my, ludzie, maja swoje grupy krwi a Weterynaryjny Bank jest tylko jeden na cała Polske....Ci ludzie pracuja i dowoza krew przez cała dobe....tyle poswiecenia dla jednego czworonoga
pokażmy ze Wybrzeże tez potrafi, takie akcje sa organizowane przez wile miast w kraju...ale do tej pory nikt sie tego nie podjął tu, nad Zatoką Gdańska (tzn podjął, ale na chęciach sie skończyło)....Pokażmy, ze też potrafimy sie zjednoczyć, że też potrafimy bezinteresownie pomagać

i żeby rozwiać pytania: akcja jest BEZPŁATNA
czas to 20 minut (tak niewiele a ratuje czyjeś psie życie)
psy i koty maja układ który szybko sie regeneruje i takie zabiegi moga byc wykonywane co 3-4 tygodnie, wiec nie ma sie czego bac

Mam nadzieje ze Wy ludzie mnie nie zawiedziecie i tego typu akcje bedę mogła prowadzić co kwartał
Avatar użytkownika
Agrestowa
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 sty 2010, o 18:14

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints