Oczarek Niemiecki

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez matrix 27 kwi 2011, o 17:44

słusznie zauważyłeś,może i mam z tym trochę kłopotów ale bardzo to lubię,wręcz kocham i nie mógł bym się obejść gdyby w moim otoczeniu zabrakło psów,szukam dalej bo chcę kupić kolejnego pieska dla mojej siostry,która tez bardzo lubi psy.
matrix
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 18:53

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez Plx 27 kwi 2011, o 17:48

matrix napisał(a):słusznie zauważyłeś,może i mam z tym trochę kłopotów ale bardzo to lubię,wręcz kocham i nie mógł bym się obejść gdyby w moim otoczeniu zabrakło psów,szukam dalej bo chcę kupić kolejnego pieska dla mojej siostry,która tez bardzo lubi psy.


Może zamin weźmiesz kolejny problem, niech siostra zajmie się owczarkiem, a ty labradorem, bo wzięcie kolejnego psa, który podłapie problemy od obecnych jest bez sensu.
Avatar użytkownika
Plx
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22 kwi 2011, o 10:14
Imię psa: Twin
Rasa psa: Border Collie

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez matrix 27 kwi 2011, o 17:51

Ale siostra chciał jakiegoś mniejszego typu Chihuahua czy York,nie chce labradora ani owczarka ,więc sam muszę się nimi zajmować .
matrix
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 18:53

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez Plx 27 kwi 2011, o 18:41

matrix napisał(a):Ale siostra chciał jakiegoś mniejszego typu Chihuahua czy York,nie chce labradora ani owczarka ,więc sam muszę się nimi zajmować .


Jednakże przed jego kupnem radzę zapanować nad obecnymi, bo trzeci pies, młody szybko podłapie zachowania.
Avatar użytkownika
Plx
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22 kwi 2011, o 10:14
Imię psa: Twin
Rasa psa: Border Collie

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez pietruszka 27 kwi 2011, o 21:15

Plx to bez sensu, nagadasz się a on i tak zrobi swoje. Jest uparty jak małe dziecko. Z jednym psem (aktywnym) nie dawał sobie rady a mimo tego sprawił sobie drugiego równiez aktywnego i teraz narzeka. Na gł....ę nie ma lekarstwa.
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez matrix 28 kwi 2011, o 18:07

A kto cie w ogóle pytał o zdanie trochę kultury,bezczelnie się wtrąca w dyskusje i jeszcze ma jakieś głupie uwagi ,takie zachowanie świadczy o inteligencji przedszkolaka.
matrix
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 18:53

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez Plx 28 kwi 2011, o 20:42

matrix napisał(a):A kto cie w ogóle pytał o zdanie trochę kultury,bezczelnie się wtrąca w dyskusje i jeszcze ma jakieś głupie uwagi ,takie zachowanie świadczy o inteligencji przedszkolaka.


Dyskusja jest otwarta, uwaga trafna, a trochę kultury przydałoby się tobie.
Avatar użytkownika
Plx
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 61
Dołączył(a): 22 kwi 2011, o 10:14
Imię psa: Twin
Rasa psa: Border Collie

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez pietruszka 29 kwi 2011, o 18:39

matrix napisał(a):A kto cie w ogóle pytał o zdanie trochę kultury,bezczelnie się wtrąca w dyskusje i jeszcze ma jakieś głupie uwagi ,takie zachowanie świadczy o inteligencji przedszkolaka.

nikt mnie nie pytał :rotfl: . Forum jest od tego żeby się wypowiadać. A widocznie powiedziałam prawdę skoro w taki sposób zareagowałes :rotfl: . Kultura tobie by sie przydała :mrgreen: .
Pies - cztery łapy i ogon - szczęście w domu :)
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa :)
Avatar użytkownika
pietruszka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 270
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 20:51

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez matrix 29 kwi 2011, o 19:07

Forum jest po to by się wypowiadać na dany temat ,a nie komentować czyjąś osobę czy pisać głupie uwagi na jego temat.Każdy ma wolną wole i może się wypowiedzieć na dany temat i nikt nie może mu tego zabronić.Na tym zakończę pisanie w tym dziale bo widzę ,ze nie interesuje panów wątek tylko ciągnięcie głupiej rozmowy nie na temat.
matrix
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 58
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 18:53

Re: Oczarek Niemiecki

Postprzez Scotie. 29 kwi 2011, o 20:35

Ja jeszcze chyba powtórze no ale cóż...jak ćwiczysz z psiakiem fizycznie możesz połączyć to pracę także z pracą umysłową.Po prostu niektóre psy tego potrzebują,a tak to będą np.niszczyć meble bo ciągle są nie wyżyte :wink:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
Obrazek
Avatar użytkownika
Scotie.
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 lut 2011, o 18:39
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

paw prints