Nadmiar skóry

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Nadmiar skóry

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 16 sty 2012, o 20:36

Witam,
Długo nie pisałam na tym forum, ale jakoś czasu nie było. Teraz chciałabym się Was o coś spytać.
Otóż, mój Dieguś od zawsze był karmiony suchą karmą. Gdy po kastracji (miał 3lata) nagle zaczął tyć niestety zbagatelizowałam problem. W sumie nie wyglądał jakoś najgorzej. Dopiero zeszłej zimy, gdy miał 4 latka się roztył. Tej jesieni szwagier uświadomił mi konsekwencje tej jego otyłości, więc oczywiście postanowiłam coś z tym zrobić. Poszperałam trochę w internecie no i wpadłam na dietę BARF. Zaczęłam ją od października stosować (tylko niektóre warzywa muszę mu trochę przegotować, bo czasem je zwraca). Widać znaczną poprawę. Zrobił się już całkiem zgrabny, no i dieta wpłynęła również na jego samopoczucie. Jest znacznie szczęśliwszy.
Niestety po otyłości została skóra. Co prawda gdy stoi, to tego jakoś bardzo nie widać, ale gdy leży, to uwidoczniają się fałdki skóry.
Myślicie, że się jeszcze wchłonie? Czy mogę jakoś temu pomóc?

Za odpowiedź z góry dziękuję,
Pozdrawiam K.
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: Nadmiar skóry

Postprzez sylwkabaran 25 gru 2013, o 13:52

Jesli ma duzo ruchu powinno z czasem zanikac.
Szukasz prawnika w Lublinie, zapraszamy na stronę http://kazarenadwokat.pl/zakres-uslug/
sylwkabaran
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 gru 2013, o 21:20


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints