diagnoza:rak -i co dalej?

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

diagnoza:rak -i co dalej?

Postprzez kłapouszkowy chrapcio 20 kwi 2012, o 19:07

Mój Dieguś ma 5 latek. Parę miesięcy zrobiła mu się narośl. Nic się z nią nie działo, ale pod koniec marca weterynarz ją wyciął. Gdy pojechaliśmy pierwszy raz do weterynarza, umówić się na wizytę, weterynarz stwierdził, że to pewnie tylko torbiel skórzasty. W razie czego jednak, daliśmy tą narośl na badanie histopatologii. Dzisiaj weterynarz zadzwonił do nas z wynikami. Zdiagnozowano u mojego Diegusia nowotwór. Weterynarz nas pocieszył, że wycięliśmy go szybko i być może nie zdążył się rozprzestrzenić. W poniedziałek jedziemy znowu do weterynarza. A teraz moje pytanie : Czy ktoś z was już coś takiego z swoim psiakiem przechodził? Co powinnam teraz zrobić? Jakaś specjalna żywność? Cokolwiek, żeby nie siedzieć bezczynnie.

Dodam, że Dieguś dostaje teraz domowe jedzenie tj surowe serca, żołądki głównie drobiowe, chrząstki, owoce, gotowane warzywa (surowych nie lubi) i do tego jakiś nabiał.

Z góry baaaaardzo dziękuje za pomoc.
Potrzebuję kogoś, kto mi powie, że jego pies przezwyciężył tą paskudną chorobę.
Rasowy=Rodowodowy
Avatar użytkownika
kłapouszkowy chrapcio
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 72
Dołączył(a): 12 kwi 2008, o 19:29
Lokalizacja: Elbląg

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

paw prints