Trądzik

Weterynaryjne pytania i porady, profilaktyka, leczenie, dobrzy specjaliści...

Moderator: Moderatorzy

Trądzik

Postprzez Brandy 2 lut 2007, o 09:20

Na brodzie, pod pachami i na brzuszku pojawiaja się krostki, które później odbarwiaja się i pozostawiaja ciemne plamy. Również włos w tym miejscu robi się ciemny. Z daleka wygląda to jak brudne plamy na skórze. Nie swędzi. Lekarz powiedział, że to trądzik. Smaruję jakims płynem i metronidzasolem. Nien pomaga. Czy ktoś spotkał się z tym ?
Brandy
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez ValdeQ 2 lut 2007, o 12:09

Wydawało mi sie, że trądzik występuje na pysku, nie na całym ciele. Czy pies jest krótkowłosy i młody?
Chcesz żeby inni wiedzieli o Twoich urodzinach? Wpisz swoją datę urodzenia w profilu.
Twoje konto -> zakładka Profil -> Urodziny (na dole)
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Re: Trądzik

Postprzez monikabert90 14 lip 2021, o 16:57

Niestety trądzik to przypadłość nie tylko nastolatków, często mają go również dorosłe osoby. Ja oprócz tego mam bardzo rozszerzone pory, co nie wygląda zbyt estetycznie :( Przydałby mi się jakiś dobry, sprawdzony sposób na rozszerzone pory. Słyszałam, że są jakieś domowe metody, takie jak maseczka z miodu czy też z białka jaja. Czy ktoś z Was miał okazję stosować takie naturalne metody? I jak, sprawdziły się? Udało się Wam w ten sposób zwęzić pory?
monikabert90
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 545
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 10:19


Powrót do Zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints