kursy groomerskie

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Gość 23 cze 2006, o 13:02

jeśli moża to prosiłabym o wszystkie info na kate-krak@wp.pl
z góry dziękuję
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

kursy groomerskie

Postprzez 242 1 maja 2007, o 18:35

Ja miałam te nieprzyjemnosc miec styznosc z ludzmi z łodzi i z ich salonem ODRADZAM!!!! TO NACIAGACZE, OSZUSCI A KASE NA TYCH PSACH I ICH NAIWNYCH WŁASCIELACH ROBIA GRUUBĄ, NO I TEN SPRZET KTORY SPRZEDAJA TO TANDETA STRASZNA i nie wdawajcie sie znimi w zadne układy bo zjedza was zywcem polecam warszawe a wiem co mowie bo byłam i tu i tu, a łodz omijac szerokim łukiem, doswiadczony groomer
242
 

kursy

Postprzez ita 3 cze 2007, o 14:32

witam ;) mam pytanko co myslicie o kursie strzyzenia psow w katowicach ,,bobik'' wybieram sie tam ale chcialabym uzyskac jeszcze troche wiecej informacji na ich temat
ita
 

Postprzez Gość 2 lut 2008, o 20:47

...co do Łodzi to się zgadzam ale nie w całości, ludzie mili ale faktycznie naciągają - i nie chodzi o kasę, bo to u nas cena że tak powiem normalna. W Niemczech taki kurs kosztuje znacznie więcej i nie dadzą ci nawet psa dotknąć - możesz sobie popatrzeć.

Co do Pani Świętoń to faktycznie jeszcze kilka lat temu mozna było się u niej nauczyć ale teraz......Do tego sposób w jaki traktuje się u niej w salonie psy (nie gdy są kursanci i klienci) pozosatwia wiele do życzenia - psa bym u niej nie zostawiła :?

Wie, że w Warszawie są kursy na Ursynowie - babeczka fajna, niesamowite podejście do psiaków i umie przekazać wiedzę, dużo się u niej nauczyłam.
Gość
 

kursy grommerskie

Postprzez ika 19 lut 2008, o 20:03

ja byłam na kursach w salonie Pod Mopsem, i muszę powiedzieć-
duża ,wiedza,profesjonalne podejście do zwierząt.Ten salon jest w Bytomiu,człowiek zupełnie zielony a wychodzi z jakąś konkretną wiedzą. :D polecam Bytom ,zwłaszcza że byłam wcześniej w Łodzi to mam porównanie,co mogłam nauczyć się za tydzień! :lol:
ika
 

kurs

Postprzez sylwia 27 lut 2008, o 13:29

Czy może ktoś podać adrs tego salonu Warszawskiego w którym odbywają się kursy groomerskie.
sylwia
 

Postprzez Moni 18 kwi 2008, o 00:08

Anonymous napisał(a):...co do Łodzi to się zgadzam ale nie w całości, ludzie mili ale faktycznie naciągają - i nie chodzi o kasę, bo to u nas cena że tak powiem normalna. W Niemczech taki kurs kosztuje znacznie więcej i nie dadzą ci nawet psa dotknąć - możesz sobie popatrzeć.

Co do Pani Świętoń to faktycznie jeszcze kilka lat temu mozna było się u niej nauczyć ale teraz......Do tego sposób w jaki traktuje się u niej w salonie psy (nie gdy są kursanci i klienci) pozosatwia wiele do życzenia - psa bym u niej nie zostawiła :?

Wie, że w Warszawie są kursy na Ursynowie - babeczka fajna, niesamowite podejście do psiaków i umie przekazać wiedzę, dużo się u niej nauczyłam.


witam
A czy mogłabyś na maila dać mi namiary na tę Panią,bo jestem zainteresowana kursem i szukam kogoś od kogo bym się czegoś nauczyła. Mój mail to szpila1978@o2.pl
O Pani Świętoń słyszałam średnio pochlebne informacje. Podobno uczy tyle jak uczesać i wykąpać psa. O strzyżeniu za wiele nie można się dowiedzieć. Wiem to od dziewczyny,która odbyła taki kurs u Pani Świętoń.
Będę wdzięczna za info o Pani na Ursynowie:)
Moni
 

Postprzez mysza.aneta 19 kwi 2008, o 09:51

Anonymous napisał(a):HEJA jestem osobą początkującą na tym forum- witam wszystkich
i od razu pytanko: czy ktoś się orientuje gdzie organizują kurs strzyżenia w Krakowie ???


Dokladnie sama jestem zaintersowana, z tego co czytalam na innym forum to w Karusku robia kursy, ale podobno nie chca szkolic osob z Krakaowa (ale jaka jest prawda to nie wiem, to czytalam na innym forum).
Moze znacie jakies salony gdzie w Krakowie jeszcze przeprowadzaja kursy groomerskie?
:)
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Postprzez anginka 26 cze 2008, o 19:39

Anonymous napisał(a):Wie, że w Warszawie są kursy na Ursynowie - babeczka fajna, niesamowite podejście do psiaków i umie przekazać wiedzę, dużo się u niej nauczyłam.


Mozesz przesłać mi namiary na tę Panią?
angina@autograf.pl

Pozdrawiam.
anginka
 

Postprzez agacia_byd 9 lip 2008, o 12:23

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Chciałabym zapisać sie na kurs groomera. Mam prośbę oto mój mail agacia_byd@wp.pl czy moglibyście podać mi namiary na prowadzących takie kursy (oczywiście zaufanych którzy potrafią nauczyć a nie tylko kasę wyłudzić) Z góry wielkie dzięki !
agacia_byd
 

Postprzez smurka 28 paź 2008, o 12:49

Witam
Chce zrobic kurs groomera i otworzyc salon, sporo juz opini przeczytalm i mam zamet w glowie wpier chcialm robic ten kurs u P.Grabowskiej w Lodzi ale teraz to chyba raczej nie zdecyduje sie na niego czy ktos moze mi doradzic gdzie warto ten kurs zrobic zeby naprawde nauczyc sie strzyc wiem ze praktyka czyni mistrza ale od mistrza chciala bym sie nauczyc podstaw strzyzenia, trymowania i podejscia do "agresywnego" na pielegnacje psiaka :)
dziekuje serdecznie za pomoc
ula_radek@o2.pl
smurka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 12:30

Postprzez Gość 13 lis 2008, o 12:33

Witam,
Czy ktoś mógłby mi podać namiary na BOBIKA w Katowicach?
Pozdrawiam
Gość
 

Postprzez Grusia 14 lis 2008, o 23:10

wiecie co,piszcie co chcecie,ale ja i tak polecam salon w łodzi. konczylam tam kurs,owszem kilka lat temu,zaraz po skonczeniu kursu otwarlam salon i dzis mam super dzialajacy salon z duza iloscia zadowolonych klientow. i nie chodzi tu o chwalenie sie,ale faktycznie jesli czlowiek chce sie czegos nauczyc to od Ewy w łodzi mozna sie troszke nauczyc. pewnie ze nie wszystkiego,bo do wielu rzeczy trzeba i tak dojsc samemu. ale podstaw napewno mozna sie nauczyc tam. a pozniej juz tylko praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka. jesli ktos to kocha i chce to robic i ma podejscie do psow to nawet w zwyklym salonie jest w stanie podgladnac co i jak robi groomer. wiec polecam salon w lodzi,bo maja fajne podejscie do psow i to co robia naprawde robia dobrze ;)
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tęczova 16 lis 2008, o 13:27

Ja oglądam na Animal Planet takie show, Spa dla kota i psa (groomers)
i to jest świetne :lol: Oglądacie ?
Obrazek
Karolina i Daisy :)
Obrazek
-
Saba, o Tobie nigdy nie zapomnę.. [*]
Avatar użytkownika
Tęczova
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 15:47
Lokalizacja: się tutaj wzięłam? :)

Postprzez mwijatak 16 lis 2008, o 18:25

Tęczova napisał(a):Ja oglądam na Animal Planet takie show, Spa dla kota i psa (groomers)
i to jest świetne :lol: Oglądacie ?


A czy to wnosi coś do tematu o kursach gromerskich :?:
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

paw prints