cieczka

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Re: suka po cieczce

Postprzez monikaglo 3 maja 2009, o 23:21

witam wszystkich mam problem z suka tzn z cieczka konkretnie 3 dni temu suka moja miala ciemnokrwisty wyciek nast dnia miala juz jasny a dzis prawie bardzo blady czy to jest znak ze suczce mojej konczy sie cieczka? prosze o odpowiedz po jakim czasie mozna poznac ze ona konczy cieczke?
dziekuje[/quote]
chce dodac ze suka moja caly czas jest w kojcu i jeszcze nie spotkalam zadnego adoratora a boje sie o nia !
bardzo prosze o odp kiedy mozna poznac ze cieczka sie jej juz konczy ?
monikaglo
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez zeberka161 4 maja 2009, o 17:59

po ustaniu calkowiteko krwawienia. nalezy odczekac ok tydzien zeby miec pewnosc ze cieczka sie skonczyla

a trwa ona srednio 3 tygodnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez monikaglo 5 maja 2009, o 21:30

zeberka161 napisał(a):po ustaniu calkowiteko krwawienia. nalezy odczekac ok tydzien zeby miec pewnosc ze cieczka sie skonczyla

a trwa ona srednio 3 tygodnie.


Serdecznie dziekuje za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanko czy to mozliwe zeby adoratorzy nie wyczuli u niej cieczki bo jesienia nie moglam sie odgonic od nich (jestem bardzo ciekawa bo zawsze mialam psy niz suki) , pozdrawiam.
monikaglo
 

Postprzez mwijatak 6 maja 2009, o 19:29

monikaglo napisał(a):
zeberka161 napisał(a):po ustaniu calkowiteko krwawienia. nalezy odczekac ok tydzien zeby miec pewnosc ze cieczka sie skonczyla

a trwa ona srednio 3 tygodnie.


Serdecznie dziekuje za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanko czy to mozliwe zeby adoratorzy nie wyczuli u niej cieczki bo jesienia nie moglam sie odgonic od nich (jestem bardzo ciekawa bo zawsze mialam psy niz suki) , pozdrawiam.


Moja suka w cieczce nie przyciąga adoratorów ;) Chyba, że jakiś ma wybitnie czujny nos, ale przez 4 lata nie zdarzyło się żeby wataha psów za nami na spacerach latała.
Pozdrawiam
Marta

Kaja / Lalka [*]
15.04.2005 - 19.08.2016
Demon [*]
07.05.1997 - 13.08.2009
Na zawsze w moim sercu...


...outsiderka... :roll:

Jeżeli jesteśmy tym co jemy, to ja jestem łatwa, szybka i tania...
Avatar użytkownika
mwijatak
Moderator
Moderator
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 1 cze 2005, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints