cieczka

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez dziubin 23 lis 2008, o 18:25

Tzn, ze sterylizacja chcielismy poczekac do pierwszej cieczki, ale czytajac wlasnie posty innych, troszke zesmy sie przestraszyli, jest w koncu zima :( moze przywiazemy na ten czas psa do budy, ew mam jeszcze jakies pomieszczenie pod domkiem (gdzie pies nieraz sie wyleguje), moglibysmy psa tam zamknac, ale to raczej byloby krzywdzace ... czy jest mozliwe aby adoratorzy np podkopali sie pod siatka (brama) :)
dziubin
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez mArGoSiA 23 lis 2008, o 19:02

Adoratorzy na pewno znajdą sposób,żeby się do niej dostać albo suczka sama ucieknie. Moim zdaniem na czas cieczki powinna być w domu.
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez zeberka161 23 lis 2008, o 19:39

tez tak uwazam ze sunia powinna byc w domu na czas cieczki bo pies ktory poczuje jej zapach zrobi wszystko zeby sie do niej dostac ;]
Obrazek
Avatar użytkownika
zeberka161
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1082
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:16
Lokalizacja: Rybnik
Imię psa: Dzina, Caren, Tayson [*]
Rasa psa: Mieszaniec, Cocker Spaniel, Mieszaniec [*]

Postprzez Aniczka 8 sty 2009, o 16:21

Bylam niedawno u weterynarza..zaproponowala mi sterylizacje mojej suni..powiedziala ze najlepiej jesz w 6 lub 7 miesiacu zanim dostanie pierwsza cieczke..zastanwiam sie powaznie nad sterylizacja ale martwie sie o nia..boje i nie chce jej na darmo kaleczyc..sama nie wiem co z tym fantem zrobic..Do tej pory mialam psa..juz nie zyje...nie dalam go wysterylizowac..a teraz mam sunie i problem..najlepiej pogadac z weterynarzem..ale oni sa za serylizacja:-)))
Aniczka
 

Postprzez leonberg 8 sty 2009, o 16:45

leonberg
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 782
Dołączył(a): 19 cze 2008, o 14:58

Postprzez Sissy 9 sty 2009, o 19:50

Aniczka napisał(a):najlepiej pogadac z weterynarzem..ale oni sa za serylizacja:-)))

I mają rację. Nie tylko unikniesz wielu chorób,ale także zaoszczędzisz sobie problemów. Cieczka nie pokrzyżuje Twoich planów,nie będziesz stale kontrolować swojej psiny. Same plusy.
Zresztą-przeczytaj linki od Leonberga.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez Gość 16 sty 2009, o 18:44

witam serdecznie mam nadzieje ze mi mozesz pomuc dostalam psa tzn.suczke rasy SHIH TZU na dzien dzisiejszy ma 9 i pul roku dzsiaj dostala swojom pierwszom cieczke i nie wiem co robic.np. jak dlugo taka cieczka trwa,co ile jä dostajom i ogulnie.bardzo by mnie to cieszylo jak bym wiadomosc otrzymala möj e-mail adres to

karolina2007@hotmail.de

serdecznie pozdrawiam
Gość
 

Postprzez Psiarka 16 sty 2009, o 19:39

Matko jedyna... pierwsza cieczka w wieku 9,5 roku... Cieczka trwa około 4 tygodni i jest co 6 miesięcy. I nikt Ci nie odpowie na maila, bo po to jest forum.

I proszę Cię sprawdzaj wypowiedź zanim ją wyślesz!
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Psiarka
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 1976
Dołączył(a): 10 sie 2005, o 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sissy 17 sty 2009, o 14:23

:ojej:
Marna prowokacja.
Może pierwsza cieczka u ciebie w domu? Bo pierwsza w jej życiu? W to nie uwierzę.
Suki zaczynają ,,cieczkować'' od ok.6 miesięcy. I mają ją średnio trzy tygodnie dwa razy do roku.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez salon_AJAX 14 lut 2009, o 08:47

proponuje sobie kupic sprey odstraszajacy dostepny w sklepach zoo koszt 17 zl skuteczny
salon_AJAX
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 sty 2009, o 19:32
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Strzyga 26 mar 2009, o 19:14

Kora jakiś miesiąc temu dostała cieczki.
Nigdy nie trwało to tak długo.
Mimo, że już nie ma plamień to psy wciąż koczują pod naszym domem a Arczi ze wszystkich sił usiłuje się do niej dostać. Na dodatek Kora też nabrała "ochoty" i muszę jej bardzo pilnować. Kiedy wychodzę do szkoły, zamykam ją w swoim pokoju, na dwór (choć mamy ogrodzenie) wychodzę razem z nią.
Po jakim czasie powinny skończyć się "pielgrzymki" pod naszą bramę?
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Strzyga
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:37
Lokalizacja: Lębork

Postprzez agata p 1 kwi 2009, o 12:13

witam. Mam problem z moją sunią która nie trzyma moczu od kilku dni . Byc może ma to coś wspólnego z cieczką ale dzisiaj i wczoraj poprostu posikała sie w domu co nie zdarzyło sie od szczekania nigdy. Dzisiaj nawet na jej kocu było mokro rano wiec podejrzewam że taka tam popuszczała . Moze ktoś sie spoatkał z takim problemem .
agata p
 

Postprzez mArGoSiA 1 kwi 2009, o 15:18

Udaj się do weterynarza,on przepisz odpowiednie leki i powinno być ok ;)
RASOWY=RODOWODOWY
http://www.stoppseudohodowcom.org/
http://arka.strefa.pl/rasa.html

Przeczytaj! To nic nie kosztuje.
mArGoSiA
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 16 lis 2007, o 16:06

Postprzez Sissy 1 kwi 2009, o 16:41

Może to być infekcja,albo hormonalne nietrzymanie moczu. Udaj się ztym do weterynarza,on Ci doradzi,co robić ;)
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

suka po cieczce

Postprzez monikaglo 3 maja 2009, o 23:17

Sissy napisał(a):Może to być infekcja,albo hormonalne nietrzymanie moczu. Udaj się ztym do weterynarza,on Ci doradzi,co robić ;)


witam wszystkich mam problem z suka tzn z cieczka konkretnie 3 dni temu suka moja miala ciemnokrwisty wyciek nast dnia miala juz jasny a dzis prawie bardzo blady czy to jest znak ze suczce mojej konczy sie cieczka? prosze o odpowiedz po jakim czasie mozna poznac ze ona konczy cieczke?
dziekuje
monikaglo
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości

paw prints