Suszarki !!

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Suszarki !!

Postprzez Gość 19 maja 2007, o 16:59

Witam,

Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad kupnem suszarki dla psa. Za nim jednak sie zdecyduje, chcialabym sie poradzic jakich Wy uzywacie i jaka bylaby najlepsza dla huskiego ( futro dwuwarstwowe z podszerstkiem - bardzo grube w okresie zimowym) .

Czy ktos moze mi poradzic co do wyboru firmy za rowno w recznych jak i odkurzaczach ?

Pozdrawiam
jola
Gość
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Alia 19 maja 2007, o 18:35

Aż tak często kąpiesz psa?
Myśle, że wystarczy jak będziesz używała swojej suszarki czasem.
Chyba, że o jakąś inną suszarke chodzi :roll:
Avatar użytkownika
Alia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 100
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Gość 19 maja 2007, o 19:07

No nie - nie chodzi o to ze czesto kapie psa - mysle bardziej o wystawie, a do tego chyba taka zwykla suszarka to raczej za malo ;)

Jola
www.sagittapolaris.w.pl
Gość
 

Postprzez Alia 19 maja 2007, o 23:59

Coż nigdy nie słyszalam o suszarkach innych niż do włosów (i chyba do prania). To istnieją inne suszarki? :lol: (sorki za moją pustą głowe)
Avatar użytkownika
Alia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 100
Dołączył(a): 9 lut 2007, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez szczotek 20 maja 2007, o 09:51

Istnieje wiele suszarek to różnego rodzaju sierści i wielkości psa. Poszukaj w internetowych sklepach groomerskich ;) Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja tez zaraz coś znajde ciekawego.

EDIT:
Jeżeli chcesz jeździć z psem na wystawy to nie może być to jakiś bubel przypuszczam.

Tu podam Ci kilka nazw chwalonych przez innych groomerów suszarek. Niestety nie wiem jak by się sprawdziły co do huskiego, ponieważ mam brodacza:

:arrow: VIVOG PRO 150
Najpopularniejsza suszarka groomerska .
Suszarka Vivog Pro 150. Niski poziom hałasu, silny nadmuch, bardzo trwała, przyjemny i ergonomiczny kształt, 2 poziomy ciepła i 2 poziomy nadmuchu, 220V, 50Hz, moc 250W, 875W i 1500W


:arrow: ANDIS ACM-1 Professional 1875 ANDIS to dobra firma, a tak na marginesie to właśnie z tej firmy zamierzam kupić Czornemu maszynke :lol:
Silna, cicha suszarka ręczna o mocy 1875 Watt. Wyposażona w tryby mocy nadmuchu/temperatury aby jak najlepiej spełnić oczekiwania groomerów. Dzięki innowacyjnej technologii jonowej suszy szybciej dzięki rozbijaniu molekuł wody. W komplecie z praktycznymi dyfuzorami.


I wiele, wiele innych, ale te wpadły mi w oko ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
szczotek
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1398
Dołączył(a): 28 sie 2006, o 16:30
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Postprzez Ania_Ś 24 maja 2007, o 13:44

Ja mam taką zwykłą suszarkę o mocy 1800 W.
Avatar użytkownika
Ania_Ś
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 16 sie 2006, o 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy
Rasa psa: Chow Chow

Postprzez Gość 25 maja 2007, o 07:02

No wlasnie dzieki za doradzenie Szczotek :)
Zaraz będe patrzec- tą co ja znalazlam to VALERA Power 7000 - nadmuch 105 km/h - moc 1800 W .

EDIT: co do suszarek - to owszem sa one do wlosow- tyle ze roznica jest ogromna jesli chodzi o profesjonalne dla zwierzat - szczegolnie psow. Najlepiej oczywiscie kupic specjalny "odkurzacz" ale niestety jego cena na ta chwile jest nii na moja kieszen ( ok 1200-2700 zl )

Jak sie przypatrzysz na wystawie psiakom mozna odrazu zauwarzyc ktore sa sa przygotowane dzieki miedzy innymi suszeniu - roznica jest przeogromna - szczegolnie widac to w husky - zapraszam na ich ring, albo wystarczy obejrzec zagraniczne wystawy - tam dopiero jest pokaz przygotowanie psow ;p

Pozdrawiam
Gość
 


Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

paw prints