House-York - Salon piękności dla psów

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

House-York - Salon piękności dla psów

Postprzez House-York 23 maja 2005, o 14:22

Artykuły dla psów, strzyżemy profesjonalnie, trymujemy, udzielamy porad jak dbać o wygląd Waszych ulubieńców. Szyjemy modne i wyjątkowe ubranka dla psów oraz legowiska i torby podróżne. Prowadzimy rónież hodowlę psów rasy yorkshire terrier.
Znajdziesz nas w Krakowie na ulicy Krowoderskiej 29, lub w internecie pod adresem www.house-york.pl
House-York
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez cogar 30 maja 2005, o 16:39

Jak już reklama to na całego- ile za profesjonalne przygotowanie Wilczarza do wystawy?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Gość 5 cze 2005, o 16:28

śmiech na sali... Robicie błędy orograficzne (Redakcja pisze się przez "j" a nie "i"). A tak na marginesie skoro ktoś szczyci się 15-o letnim doświadczeniem a w cenniku podaje cenę strzyżenia westie (za ostrzyżenie westa powinno się obcinać ręce) to oznacza,że ma zerowe pojęcie o groomingu. I jeszcze jedno: jakoś przez te 15 lat nikt nie słyszał w Krakowie o jakimś House-York;-) W środowisku polskich groomerów rownież
Gość
 

Postprzez Gość 5 cze 2005, o 16:40

A swoją drogą jeśli ktoś jest na rynku od 15 lat to dlaczego reklamuje się na forach internetowych? czyżby brak klientów? Może dlatego, że strzyże westy? dobry bajer nie jest zły. Skończ dziecko jakiś pożądny kurs groomerski i dopiero sie reklamuj.
Gość
 

Postprzez ValdeQ 5 cze 2005, o 21:33

Eeee, pomijając błędy ortograficzne - przecież "pożądny" też jest z błędem - chyba, że chodziło o "pożądany" :lol:

... to z ciekawości i dla pogłębienia wiedzy chciałbym zapytać dlaczego nie wolno strzyc westików i co się może westikowi stać jeśli się go ostrzyże?
A może się go nie strzyże ale jakieś inne profesjonalne zabiegi z włosem się robi jednak?
A co się robi jesli się sfilcuje taki westie?

Pytam także dlatego, że słyszałem o strzyżeniu westów również w Warszawie i Łodzi i ciekaw jestem skąd się bierze takie nieporozumienie?
Avatar użytkownika
ValdeQ
Administrator
Administrator
 
Posty: 4592
Dołączył(a): 23 lut 2005, o 14:05
Lokalizacja: Józefów

Postprzez Grusia 5 cze 2005, o 22:49

ogolnie terrierow(w wiekszosci) sie nie strzyze tylko trymuje. wlos terriera powinien byc szorstki. a po strzyzeniu wlos robi sie miekki i zeby odzyskac pozadany wlos potrzeba wiele wiele czasu,o ile wogole sie to uda. owszem sa wlasciciele ktorzy zycza sobie zeby ich np westa ostrzyc,ale powinno sie ich uprzedzic o konsekwencjach. sama prowadze salon pieknosci psow w Krakowie i mialam juz przypadki ze przychodzi wlasciciel i prosi wlasnie o ostrzyzenie a nie trymowanie. i nawet jak przekonuje ze to bez sensu to i tak sie upieraja. wiec czasem nie ma innego wyjscia :roll:
a co do filcowania to jesli od poczatku byl trymowany to wlos jest na tyle szorstki ze sie nie filcuje.
Avatar użytkownika
Grusia
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 159
Dołączył(a): 13 kwi 2005, o 18:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gość 6 cze 2005, o 06:27

Święta prawda. Zgadzam się z każdym słowem poprzedniczki. I to jest właśnie profesjonalista :-)
Gość
 

Postprzez pauline_g 24 lip 2005, o 13:39

ile za pełną ofertę dal foxa??
Obrazek
Avatar użytkownika
pauline_g
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1603
Dołączył(a): 3 lip 2005, o 22:21
Lokalizacja: Wrocław

odpowiedż dla "najlepszej" gromerki w Polsce

Postprzez house-york 18 paź 2005, o 17:08

Anonymous napisał(a):śmiech na sali... Robicie błędy orograficzne (Redakcja pisze się przez "j" a nie "i"). A tak na marginesie skoro ktoś szczyci się 15-o letnim doświadczeniem a w cenniku podaje cenę strzyżenia westie (za ostrzyżenie westa powinno się obcinać ręce) to oznacza,że ma zerowe pojęcie o groomingu. I jeszcze jedno: jakoś przez te 15 lat nikt nie słyszał w Krakowie o jakimś House-York;-) W środowisku polskich groomerów rownież
Błędy "orograficzne" czasami nam się zdarzają ,westie strzyżemy ,bo większość właścicieli nie zgadza się na trymowanie/mówię o psach ,które są bez rodowodu lub z rodowodem nie biorące udziału w wystawach/.Moja Pani chyba jednak nie mamy "zerowego pojęcia o groomingu skoro zyskujemy coraz więcej klientów,a co do pracowników naszego SALONU to małe sprostowanie ,cieszymy się 18-o letnim doświadczeniem w strzyżeniu i trymowaniu.Przyzna Pani ,że trochę nam zazdrości tylko nie wiem dlaczego :D :?: Pozdrowienia od House-York.Zapraszamy .
house-york
 

Re: odpowiedż dla "najlepszej" gromerki w Polsce

Postprzez cogar 18 paź 2005, o 17:46

house-york napisał(a):Przyzna Pani ,że trochę nam zazdrości tylko nie wiem dlaczego :D :?:


Ja przyznam się szczerze też nie wiem, (przyjmując, że już przyznam Ci rację, że ktoś Ci zazdrości) a im więcej czytam tym bardziej się dziwię.
Tak na marginesie to Twoja wypowiedź tak od strony składni sugeruje, że nie ma czego zazdrościć, ale kto by się tam jakimiś pierdołami przejmował, zaraz, a może pżeimował?
Obrazek
Obrazek
cogar
Administrator
Administrator
 
Posty: 1163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 22:45
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Basia_sz 19 paź 2005, o 06:07

W dyskusję między fachowcami to ja się nie wtrącam, bo się na tym nie znam. Bardzo jednak interesuje mnie inna kwestia:
Grusiu powiedz proszę jak wygląda frekfencja w takim salonie?
Czy masz codziennie klientów, czy może tylko "nawał" przed jakimiś wystawami?
Max ma sierść krótką, więc nie wiem, co oprócz czesania można by było z nim zrobić, ale na przykład jakbym go chciała u Ciebie wykąpać, to ile to kosztuje?
Wybacz pytania, ale jestem bardzo ciekawa :wink:

______________
dopisane:
Zapomniałam - czy oprócz psów i pewnie kotów, zdarzają Ci się jakieś inne zwierzątka do upiększenia?
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." A. de Saint-Exupery
Avatar użytkownika
Basia_sz
Dobra Dusza
Dobra Dusza
 
Posty: 4804
Dołączył(a): 18 wrz 2005, o 11:50
Lokalizacja: Jejkowice

Salon

Postprzez ATA 19 paź 2005, o 12:38

Dzień dobry wszystkim.Jestem na tym forum po raz pierwszy,ale nie mogę przejść obojętnie. Po pierwsze mam swoją hodowlę i SWÓJ przydomek hodowlany już 25 lat,wystawiam bardzo dużo na wystawach w kraju i zagranicą,jestem asystentem kynologicznym i nie spotkałam się w Krakowie 18 lat temu z dużą ilością salonów(był tylko jeden przy kinie Uciecha przy ul. Starowiślnej). Uważam,że fachowiec z salonu to nie osoba po tygodniowym kursie,która nie zna nawet ras psów, a tym bardziej jak je strzyc,trymować,pielęgnować na wystawy.Sorki ale to zwykła lipa.Osoba,która ma np 5 lat yorki i tylko yorki jak ma się nauczyć robić na wystawę np. czarnego teriera rosyjskiego, kiedy sam hodowca szlifuje go tydziń.Błagam trochę pokory.
ATA
 


Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

paw prints