psi fryzjer w Gliwicach

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Happy Dog Zabrze - koszmar !

Postprzez Niedoszły klient 15 mar 2009, o 18:02

Odradzam salon Happy Dog w Zabrzu. Koszmarna obsługa!!!!
Byłam tam z Westem i nigdy już nie wrócę. Fryzjerka była niemiła i szczerze mówiąc chamska w stosunku do nas i psa. Jest nieuprzejma, arogancka i nie potrafi w sposób kulturalny doradzić klientom. Osobom, które zostawiają tam swoje pieski radziłabym się zastanowić, czy na pewno wiedzą, co się dzieje z ich pupilami podczas nieobecności właścicieli.
Niedoszły klient
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez salon_AJAX 17 mar 2009, o 07:51

wpadnij do mnie do Rybnika mozesz byc ze swoim pieskiem nawet jest to wskazane!~!!
salon_AJAX
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 sty 2009, o 19:32
Lokalizacja: Rybnik

fryzjer psi

Postprzez adami 24 mar 2009, o 09:15

a ja wam polecam panią koło pogotowia na Zygmunta Starego w Gliwicach chodzę do niej z moją sznaucerką :)
adami
 

Toszecka

Postprzez dytko 30 mar 2009, o 10:38

Calineczko, i jak tam koleżanka i jej Westi? Pytam, bo szukam nowego fryzjera dla mojego Westa.
dytko
 

PANI DOROTA

Postprzez Pani Felka 3 kwi 2009, o 12:20

Witam wszystkich, którzy szukają fryzjera dla pupilka. Byłam u Pani Doroty z rocznim nigdy niestrzyżonym yorkiem. Pani jest rewelacyjna!!!. Ma podejście do piesków. Mój jest ślicznie obcięty i wyszedł od tej pani radosny... POLECAM... :D
Pani Felka
 

Postprzez olik 20 kwi 2009, o 21:09

byłam ostatnio właśnie na toszeckiej na czesaniu , myciu i takie tam mojego owczarka dlugowłosego. Jestem pełna podziwu dla tych babeczek co tam pracuje:) BraWo! :] polecam
olik
 

Re: Happy Dog Zabrze - koszmar !

Postprzez Gość 1 maja 2009, o 20:41

Niedoszły klient napisał(a):Odradzam salon Happy Dog w Zabrzu. Koszmarna obsługa!!!!
Byłam tam z Westem i nigdy już nie wrócę. Fryzjerka była niemiła i szczerze mówiąc chamska w stosunku do nas i psa. Jest nieuprzejma, arogancka i nie potrafi w sposób kulturalny doradzić klientom. Osobom, które zostawiają tam swoje pieski radziłabym się zastanowić, czy na pewno wiedzą, co się dzieje z ich pupilami podczas nieobecności właścicieli.



A j bylem j jestem zadowolony. Co do zostawiania psa chyba przesadzasz. Dziewczyna strzyze przy szklanych drzwiach ,przty głownej ulicy , przechodzac wszytsko dokladnie widac. Drugie drzwi są otwarte na poczeklanie lecznicym, wiec bądz obiektywna i nie strasz ludzi . CHYBA ZE JESTES KONKURENCJA . Chamstwa tez nie zauwazylem. Poedejscie do psa bez zastrzezen. Chodze od 3 lat i jestem zadowolony.
Gość
 

Postprzez calineczka 7 maja 2009, o 21:03

witam, west wyszedł rewelacyjnie!! Fakt babeczki troche sie napracują
calineczka
 

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez Gwiazdeczka00 3 maja 2010, o 15:45

Czesc :))
Mam takie pytanko czy ma ktos moze kontakt do psiego fryzjera w gliwicach na toszeckiej. ?
Gwiazdeczka00
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 maja 2010, o 14:59
Imię psa: Czelsi
Rasa psa: Shih Tzu

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez Gwiazdeczka00 21 maja 2010, o 16:58

Polecam Serdecznie Psiego Fryzjera na Toszeckej w Gliwicach .
BArdzo sympatyczna Pani , Suczka wyglada Pięknie :D
JEsli ktos chce kontakt , to podam chetnie ...
Gwiazdeczka00
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 maja 2010, o 14:59
Imię psa: Czelsi
Rasa psa: Shih Tzu

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez tok76 25 maja 2010, o 19:02

Witam! jeśli będziesz przejazdem i zapragniesz mieć ładnego psiaka to zajrzyj do mnie.Psiaka mogę odebrać od Ciebie i odwieźć po pielegnacji lub możesz sama go przywieźć i odebrać.Ceny niewygórowane,piesek zawsze wychodzi zadowolony,a nie przestraszony!Możesz zerknąć na stronę
http://www.psifryzjerazor.pl/ lub zadzwonić 694-138-863.Zobaczysz,że będziesz bardzo zadowolona!!! Pozdrawiam.Małgorzata Kubica
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez cockermanka 1 cze 2010, o 09:32

Oj, gdyby mi ktoś tak potwornie zniszczył spaniela to na pewno nie byłabym zadowolona - makabra! :ojej:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez tok76 15 cze 2010, o 21:05

A gdyby to ode mnie zależało to wszystkie pieski byłyby nieco inaczej upiększone.Niestety trzeba słuchać tego co mówi klient.I nie robi się wyjątków-zdanie właściciela jest najważniejsze,a ja mogę tylko doradzić.Jeśli nie posłucha i stawia na swoim to tnie się wg jego uznania...
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez Aneczka 23 cze 2010, o 20:55

Jest też rewelacyjna pani Ania - fryzjerka w sklepie zoologicznym Pasjonata w Gliwicach Łabędach, ul. Zygmuntowska 1. Sama tam już byłam kilka razy i powiem wam że mój Yoruś wygląda ślicznie i nigdy nie było problemów że jest zestresowany czy coś podobnego. Pani Ania obcina pieska tak jak chce właściciel, jak ktoś ma ochotę to może być przy strzyżeniu - mówię wam że warto. Telefon podam bo sama dzwonię żeby się umówić na strzyżenie - 694-384-758 i p. Ania na pewno się nie będzie gniewać bo to chyba reklama jest :)
Aneczka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2010, o 20:44

Re: psi fryzjer w Gliwicach

Postprzez hranulka 1 lip 2010, o 10:54

podaje kontakt do psiego fryzjera w gliwicach 669 410 647 ul. libelta 2 (boczna Tarnogórskiej obok groty solnej) pozdrawiam wszystkich psiarzy :)))
hranulka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 10:46
Imię psa: iga bigos
Rasa psa: spaniel, amstaf

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints