Strzyżenie i Pielęgnacja (Nowa Dęba-Rzeszów)

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Strzyżenie i Pielęgnacja (Nowa Dęba-Rzeszów)

Postprzez W_SG 11 mar 2006, o 09:55

Wiec skorzystatłęm z usług Pani Bożeny podasz strzyzenia psa :-) Moze sie to komus przyda z mojej okolicy


Nowa Dęba-Rzeszów

TEL: 506 322 496
W_SG
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 mar 2006, o 09:23

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez jerzyk 26 sie 2006, o 15:51

Bozeee o czym ty mowisz ta kobieta wogule nie umie obcinac zawieslismy jej psa kazala wyjsc na godzine od tej pory pies wogule nie da sie tknac ani wyczesac ani nic byla koniecznosc pojechalismy do rzeszowa trzymalismy psa w trojke wiec nie wiem jakim cudem ona obciela go sama w godzine a nam zeszlo ponad dwie ....naprawde nie polecam .Polecam obecnego fryzjera http://www.albanigra.republika.pl/ obydwoje z moim psem jestesmy bardzo zadowoleni przynajmniej pies nie jest wygolony tylko ladnie wytrymowany ...ale czlowiek uczy sie na błedach napewno trzeciraz nie oddam tej Pani mojego psa w jej rece..l. :evil: :evil: :evil: :evil:
jerzyk
 

Postprzez W_SG 2 maja 2007, o 16:05

Ja tym byłem raz i nic mu nie bylo normalnie sie zachowywal. Ale teraz smigam do Tarnobrzegu i jest lepiej niz w Nowej Dębie ale ostatatnio go zacielo obk pyska i mu sie goila rana z tydzien ale zyje i ma sie dobrze.

Jak ktos chce to moge dac numer do tej osoby z TBG
W_SG
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 mar 2006, o 09:23

A my jestesmy zadowoleni

Postprzez BABAJAGA 16 wrz 2008, o 23:36

He, a my jestesmy zadowoleni. Mamy co z przykroscia musze stwierdzic podlego sznaucera. Fakt, zle go wychowalismy i kazdy nam odmawial po pierwszym strzyzeniu. Wkoncu pojechalismy do Pani Bozeny. Rowniez nas poprosila o przyjscie za godzine jak to wspomnial juz ktos powyzej. Jednak zostalismy z racji padajacego deszczu. Okazalo sie, ze podeszla do naszego "kochanego domowego terrorysty" miloscia i rozmowa. Wpierw z nim porozmawaiala jak z dzieckiem, pozniej bardzo smialo wziela sie do strzyzenia. Nasz Harpi kompletnie ani nie zaszczekal ani nie warkna. Stal od poczatku do konca bardzo grzecznie.
Moze i dla laika wydawac moglo by sie to dziwne, rozmowa z psem, a raczej monolog, bo nas psiak patrzyl jak wryty. A jednak w jakis niezwykly dla nas sposob dotarla do niego. Do nas rowniez, my zostaniemy u niej.
Pozdrawiamy Pania Bozenke, Janusz i Dorota.
BABAJAGA
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 23:32
Lokalizacja: Mielec


Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints