pielęgnacja shih tzu

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez Jolka 8 gru 2008, o 23:18

I po drugie nie kazdy ''chodoffca''jest taki sam,nie wrzuca sie wszystkich do jednego wora.Ja odbieralam pieska od przemilego malzenstwa z dwojka dzieci...pieski radosnie sobie biegaly po podworku a z nimi dzieci.Tzn. byl to kawalek ogrodzonego ogrodka...by nie wybiegly gdzies dalej poza posesje.Do dwoch miesiecy brakowalo mu pare dni...Mowili,ze z reguly oddawaja psiaki po ukonczeniu 8 tygodnia.Ale dla mnie zrobili wyjatek bo akurat bylam w tych okolicach.Ja absolutnie nie chce powiedziec,ze zrobilam dobrze kupujac pieska z takiego zrodla.Ale wtedy nie mialam o tym pojecia.Ja wiem,ze to nie ten dzial i ,ze wypowiadam sie nie na temat.Pewnie zaraz zostanie ten moj post usuniety przez moderatora.Ale denerwujace jest to,ze majac pieska z pseudohodowli to znaczy od razu,ze zostal on skrzywdzony. :evil:
Jolka
 

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Sissy 13 gru 2008, o 19:33

:oops: Ludziska,nie to miałam na myśli.
Chodziło mi po prostu o to,że w niektórych PH(aczkolwiek w większości) nie dbają o psy i strach przed szczotką może mieć swe ,,korzenie" właśnie z tego powodu.
Atenko,broń Boże nie chciałam,żeby brała Cię cho...no zresztą sama wiesz,co :)
Widzę,że sprawa rozwiązana. No i przepraszam za to zamieszanie w związku z...sami wiecie z czym.
I jeszcze raz przepraszam.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez salon_AJAX 4 sty 2009, o 19:58

Witam.Powiem wam jedno psa do czesania trzeba przyzwyczajac od szczeniaka i za to jest odpowiedzialny wlasciciel psa.
Mam psy ktore nie sa przyzwyczajone do czesania a mimo to daje sobie z nimi swietnie rade.
nie rozumiem tez jak wlasciciele mowia ze nie da sie czesac bo gryzie!!!
kwestia podejscia do psa.
salon_AJAX
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 sty 2009, o 19:32
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez jesien222 16 sty 2009, o 18:40

No wlasnie moj psiak tz chrapie,czasami mam wrazenie ze ma katar.Czy to normalne u shih tzu?
jesien222
 

Postprzez Sissy 17 sty 2009, o 14:26

jesien222 napisał(a):No wlasnie moj psiak tz chrapie,czasami mam wrazenie ze ma katar.Czy to normalne u shih tzu?

Shih tzu mają krótką kufę,co za tym idzie czasem problemy z układem oddechowym. Owe problemy są typowe dla tej rasy.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez aga :) 4 maja 2009, o 14:28

Sissy napisał(a):
jesien222 napisał(a):No wlasnie moj psiak tz chrapie,czasami mam wrazenie ze ma katar.Czy to normalne u shih tzu?

Shih tzu mają krótką kufę,co za tym idzie czasem problemy z układem oddechowym. Owe problemy są typowe dla tej rasy.
Psy rasy shih tzu mają niedokońca rozwinięte drogi oddechowe,więc gdy rosnie im szczeka pochrapują,kichają - wydają dziwne odgłosy ;) Hodowca od którego brałam psa przestrzegł mnie,że to nic groźnego. Co do karmy to raczej powinno dawać się suchą, ja mojemu psu daje 1,5 łyzki stołowej 3 razy dziennie-tak mi kazano. Pies jest po szczepianiach,malutki,kochany i żywotny ;) Dnerwuje mnie tylko to,że jak przyjdziemy ze spaceru po sikaniu ma brudne łapki i brzuszek ale no cuz...taki ich urok;)
aga :)
 

shih tzu pielęgnacja

Postprzez Kajtek 7 maja 2009, o 17:25

od 3 miesięcy jestem właścicielką pieska Kaja rasy shih tzu i jestem przerażona spotykając te biedne, zaniedbane, skudłacone psy i tych tępych właścicieli kompletnie nie przygotowanych do posiadania i wychowania psa a to co tu przeczytałam utwierdziło mnie w tym. Biedne pieski które są obwiniane za to że się drapią za to że śmierdzą za to że gryzą i są ,,wredne,, bo to wszystko to wina WŁAŚCICIELI !!!!!
Kajtek
 

Poprzednia strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

paw prints
cron