Smierdzaca sprawka

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez mysza.aneta 7 maja 2008, o 20:31

I jak psiaczek, juz "dobrze" sie zachowuje?
;)
mysza.aneta
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 57
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 12:58
Lokalizacja: Skała

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

śmierdząca sprawka

Postprzez tysia 28 maja 2008, o 21:34

no to nas chyba odblokowali-ciekawa jestem na ile :D ANETA,SIE WIE :D ANETKO mój Maxiu musiał byc naprawdę u psychochodowcy-bo on nadal nam to robi,chodz widze ze sa małe postepy-ale jest to wykańczajace.No cóz nie poddaje sie zabardzo sie do niego przyzwyczalilismy i pokochalismy.I tak bedzie z nami juz na zawsze :D Byliśmy wszyscy tzn.ja ze swoja rodzinka u psiego fryzjera-było świetnie :D Chcielismy mu skrócic włos,ale fryzjer nam odradził ,mówiac ze jest taki zadbany ze szkoda i ze jak daje sobie rade z taka sierscia to szkoda byloby ja scinac-no i nie scielismy :D wyrwał mu włoski z uszu,maszynka objechał dookoła pupu :D i brzuszek mu skrócił.Swietna sprawa :D Dmuchamy na niego wszyscy-bo to nasz rozrabiaka-pomyslałam nawet nad kupnem drogiego psa tej rasy ale boje sie ze bedzie taki sam tzn.podwzgledem zostawiania psa samego w domu,to jak narazie ryzykuje.Musze najpierw Maxia nauczyc czystosci,mam nadzieje ze mi sie to uda :D pozdrawiam :D
tysia
 

Postprzez Gość 29 maja 2008, o 19:51

a jak nieprzyjemnie pachnie pieskowi z pyska to co kupić?? tic tak-i :)
Gość
 

Postprzez Spanielu$Koczka 2 cze 2008, o 20:26

Anonymous napisał(a):a jak nieprzyjemnie pachnie pieskowi z pyska to co kupić?? tic tak-i :)


mój piesek tik-taki też lubi, ale ja polecam bardziej np. deodent od tik-taków ;)
"Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś"

MaRta i ...
Obrazek
Avatar użytkownika
Spanielu$Koczka
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1088
Dołączył(a): 5 mar 2008, o 19:37
Lokalizacja: Piła

Poprzednia strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

paw prints