york czy shi tzu

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

york czy shi tzu

Postprzez Tygrys 5 maja 2008, o 19:31

Witam mam pytania jestem nowym posiadaczem szczęśliwym zresztą suczki rasy shi tzu suczka ma 7 tygodni ale bardzo nie przyjemnie pachnie powiem szczerze że mi akurat ten zapach przeszkadza a dylemat mam taki czy nie lepiej było kupic yorka ponoć yorki maja włos i tan nie pachną brzydko karmimy go karmą royal ale bij zabij nie pamiętam dokładnie jakim. Czy ja już moge kąpać swoją suczke i jakich kosmetyków używać? prosze o pomoc pozdrawiam wszystkich użytkowników tego portalu.
Tygrys
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2008, o 13:39

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Veroonica 5 maja 2008, o 19:56

a dylemat mam taki czy nie lepiej było kupic yorka ponoć yorki maja włos i tan nie pachną brzydko

Teraz się zastanawiasz jak już masz Shih Tzu :?: Może i lepiej było kupić Yorka, ale teraz już nic nie zrobisz bo przecież na bruk go nie wyrzucisz tylko dlatego że brzydko pachnie.
Możesz iść do weta on doradzi Ci jaki szampon będzie dla niego najlepszy, ale i tak myślę, że jest jeszcze za wcześnie na kąpanie. 8)
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez pauli 5 maja 2008, o 23:06

albo pytanie - skąd masz psa skoro ma 7 tygodni i śmierdzi. szczeniak powinien pachnieć szczeniakiem a nie śmierdzieć :roll:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
pauli
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 689
Dołączył(a): 10 kwi 2008, o 08:54
Lokalizacja: łódź


Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

paw prints