Psi Fryzjer okolice B-B

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

Postprzez salon_AJAX 19 sty 2009, o 19:43

Rybnik ul Chabrowa 12 zaprasza powyzej masz tel do mnie a na priva wyslalem ci strone zakladu.
obsluge masz fachowa po angielskich szkolach fryzjerstwa zwierzęcego,nie jestem groomerem, to wazne! jestem psim fryzjerem!wpadnij kiedys pogadac zobaczyc warto!
salon_AJAX
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 sty 2009, o 19:32
Lokalizacja: Rybnik

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez salon_AJAX 13 lut 2009, o 09:01

salon_AJAX
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 sty 2009, o 19:32
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Gość 30 mar 2009, o 23:08

jestem tego samego zdania ze umiejętności są najwazniejsze dlatego polecam Psi Urok w Rybniku przy ul zebrzydowickiej
Gość
 

Postprzez Lorek 12 kwi 2009, o 23:14

Ja zaliczyłem kilku psich fryzjerów w Bielsku i nigdy tak do końca nie byłem zadowolony, zawsze coś mi się nie podobało :?
Dwa razy byłem w salonie obok "ogrodnika" na ul. Ak.Umiejętności i z całym sercem mogę polecić to miejsce :D Tu wszystko było OK !
Pani ma fantastyczne podejście do psa, a mój west-Lorek, po wyjściu z salonu miał fryzurkę jak prawdziwy rasowiec przygotowany do wystawy :D
Polecam ! I nr telefonu 0517 803 638 :)
Lorek
 

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez casius236 8 lis 2009, o 17:41

Witam! My odwiedziliśmy nowy salon psia metamorfoza przy ul.Podgórnej w Bielsku,jesteśmy zachwyceni obsługą, strzyżeniem,wszystko jest naj.
a adres do ich strony http://www.psiametamorfoza.pl


Zamiast pisać kilka wypowiedzi jedna pod drugą
używaj opcji Zmień
casius236
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2009, o 17:29
Imię psa: heksa,fifi
Rasa psa: shits - shu

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez cockermanka 10 lis 2009, o 00:25

Hmm...mnie przeraża ta "wanna" z kafelek - zero jakiegokolwiek zabezpieczenia psa przed poślizgnięciem... :shock: :roll:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez tok76 3 lut 2010, o 14:46

Odnawiam temat psiego fryzjera i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.Pracuję na trochę innych zasadach ,a mianowicie odbieram pieska i odwoże wypielęgnowanego pod sam dom właściciela lub jadę do klienta do domu i tam zapewniam odnowę.Kompleksowa pielęgnacja bez wychodzenia z domu,wystarczy zadzwonić.Ceny też fajne,w promieniu 15 km od Rybnika i Żor (czyli spory obszar) odbiór i odwóz gratis!.Jeśli ktoś jest zainteresowany bez problemu dojadę poza w/w obszar.Kontakt: "AZOR"Psi Fryzjer Małgorzata Kubica,ul.Łąkowa 46a,44-240 Żory ,tel 694-138-863 lub http://www.psifryzjerazor.pl .Umawianie wizyt wyłącznie telefonicznie.Serdecznie zapraszam!!!
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez cockermanka 1 cze 2010, o 10:20

tok76,przepraszam, ale spaniele...porażka kompletna. To przykład jak NIE robić cockera :ojej:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez tok76 15 cze 2010, o 20:59

cockermanko przykro mi... nasz klient nasz Pan! słynne słowa mają tu najlepsze zastosowanie,bo jeśli Klient życzy sobie by obciąć pieska właśnie w TAKI a nie w inny sposób to mówi się trudno i strzyże się tak jak właściciel każe...
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez cockermanka 16 cze 2010, o 01:11

Wiesz...ja też strzygłam CTR i shih tzu praktycznie na "zero", bo pisy zamiast włosa miały warstwę filcu hodowanego i nie czesanego ponad rok - ale w życiu nie dałabym fotki takiego psa na stronę :shock:
A zrobienia spaniela maszynką po prostu odmówiłabym (nie mówię tu o jakichś ekstremalnych przypadkach zaniedbania), albo starałbym się wytłumaczyć, że takie zrobienie jest w efekcie ze szkodą dla psa...wbrew pozorom...
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez tok76 19 cze 2010, o 09:18

Przykro mi ale nie zawsze da się wytłumaczyć...To Twoim zdaniem miałam odmówić klientowi i najlepiej polecić mu innego fryzjera?dobre myślenie-utrata klienta ,przekazanie go konkurencji i opinia,że "ta pani nie chciała mi ostrzyc psa wg mojego życzenia bo się jej nie podobało"Przecież to klientowi ma się podobać ,bo to jego pies.Pekińczyków też się nie strzyże,a jednak spełnia się zachcianki klientów i psy są golone prawie na łyso...A zdjęcia, które zamieszczam na stronie to tylko po to by pokazać ludziom jak będzie lub może wyglądać pies strzyżony wg mojego lub ich uznania.Dzięki temu,że klienci mają wgląd w zdjęcia udało mi się uniknąć złego wyboru strzyżenia i nakłonić na nieco inną,lepiej dobraną fryzurę.
tok76
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 17:29
Lokalizacja: Rybnik,Żory,Wodzisław,Jastrzębie itp
Imię psa: Molly
Rasa psa: yorkshire terrier

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez cockermanka 6 lip 2010, o 17:29

tok76 napisał(a):Przykro mi ale nie zawsze da się wytłumaczyć...To Twoim zdaniem miałam odmówić klientowi i najlepiej polecić mu innego fryzjera?

Ktoś, kto ma pojęcie o przygotowaniu spanieli wie, że strzyżenie maszynką grzbietu to po prostu katastrofa dla włosa - i to DA się wytłumaczyć klientowi. Tym bardziej,że spaniele na grzbiecie mają krótki włos i naprawdę NIE ma uzasadnienia do golenia ich na łyso. Bo to ani ładne ani funkcjonalne. :roll: A pies wygląda po prostu paskudnie.

A strzyżenie "ozdóbek" na krótko jest jednak mimo wszystko z dużo mniejszą szkodą dla włosa - skoro właściciel nie ma ochoty na pielęgnację....

Wszystko to nie zmienia faktu, że nieustająco zagadką dla mnie jest kupowanie psów z założenia długowłosych i wymagających solidnej pielęgnacji włosa przez osoby, którym nie chce się wziąć grzebienia do ręki....ale to temat rzeka... :ojej:
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez natii31 31 sie 2010, o 12:53

Polecam salon na Złotych Łanach. http://www.psiefryzury.republika.pl/ chodzę tam ze swoimi 3 yorkami i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna usługa i niskie ceny.
natii31
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2010, o 13:51

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez arguska 9 lis 2010, o 21:59

Witam WAs serdecznie

Zapraszam do nowootwartych pracowni groomerskich na terenie Żywca i Bielska Białej .

Z psami pracuję już 7 lat , przygotowuje je do wystaw , strzygę , pielegnuję , w naszych pracowniach zapenwiam bezpieczeństwo i miłą atmosfere .
Po ukończeniu kursu zdobyłam dyplom groomera, i swoja pasję obecnie przelałam również na inne rasy niż tylko Czarne Teriery, z którymi to zaczełam się moja
fryzjersko-psia przygoda

więcej o mnie na mojej stronie

http://www.srzyzeniepsow-hotdogs.pl
Załączniki
baner.jpg
baner.jpg (20.17 KiB) Przeglądane 13302 razy
arguska
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2010, o 21:51
Imię psa: Contessa
Rasa psa: Czarny terier

Re: Psi Fryzjer okolice B-B

Postprzez cockermanka 10 lis 2010, o 20:59

Od jakiegoś czasu mamy już stronę, więc zarzucę linkiem do siebie:
Salon Pielęgnacji, Przychodnia Weterynaryjna ALWET, Żywiec
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

paw prints
cron