szampony, odżywki :)

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

szampony, odżywki :)

Postprzez aga3b 7 cze 2009, o 15:55

Chciałabym się zapytać jakimi szamponami myjecie swoje psy i jakich odżywek używacie :) Najbardziej chodzi mi o psy rasy shih-tzu. Jakie najlepsze preparaty do rozczesywania pieska i szampony :)

Wiem, że podobne tematy już są ale średnio można coś z nich wywnioskować :/
aga3b
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: :)

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Postprzez Veroonica 7 cze 2009, o 16:14

Z szamponami bywa rożnie, trzeba kilka przetestować. Dużo osób poleca szampony i odżywki firmy HERY.
Osobiście nic polecić nie mogę gdyż swojej psiny nie kąpie. :)
Rasowy = Rodowodowy!
www.stoppseudohodowcom.org


Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem! - Arthur Schopenhauer
Avatar użytkownika
Veroonica
Nadkagańcowy
Nadkagańcowy
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 16:30
Lokalizacja: NibyLandia
Rasa psa: Jamnik

Postprzez aga3b 7 cze 2009, o 18:58

Veroonica napisał(a):Z szamponami bywa rożnie, trzeba kilka przetestować. Dużo osób poleca szampony i odżywki firmy HERY.
Osobiście nic polecić nie mogę gdyż swojej psiny nie kąpie. :)

Wiem,wiem ale chciałam, żeby wypowiedziały się również osoby mające psy z długą sierścią, potrzebujące częstych kąpieli i czesania ;)
aga3b
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: :)

Postprzez Sissy 7 cze 2009, o 19:17

Na rynku wiele jest kosmetyków, dlatego nie powinno być problemu wybrać odpowiedni specyfik dla Twojego psa ;). Stosunkowo dobre są szampony CHAMPION.
Osobiście myję psa w czymś takim:
Obrazek
A do rozczesywania sierści polecam olejek norkowy. Nadaje sierści piękny połysk,dodatkowo oczywiście ułatwia czesanie. Sprawia,że włos jest jedwabisty i delikatny.
Avatar użytkownika
Sissy
Starszy Tropiący
Starszy Tropiący
 
Posty: 1897
Dołączył(a): 18 cze 2008, o 08:29
Lokalizacja: Ossów
Imię psa: Fido
Rasa psa: Yorkshire terrier

Postprzez aga3b 7 cze 2009, o 20:22

Sissy napisał(a):Na rynku wiele jest kosmetyków, dlatego nie powinno być problemu wybrać odpowiedni specyfik dla Twojego psa ;). Stosunkowo dobre są szampony CHAMPION.
Osobiście myję psa w czymś takim:
Obrazek
A do rozczesywania sierści polecam olejek norkowy. Nadaje sierści piękny połysk,dodatkowo oczywiście ułatwia czesanie. Sprawia,że włos jest jedwabisty i delikatny.

Mój piesek skonczyl 3 miesiące i potrzebuje jakiegoś odpowiedniego szamponu dla niego,dlatego chcialam aby ktos mi pomogl :) I teraz już sama nie wiem czy kupić HERY czy CHAMPIONA i do jakiej sierści?

http://www.allegro.pl/item646307947_cha ... 250ml.html

http://www.allegro.pl/item632565256_sza ... 50_ml.html

http://www.allegro.pl/item632565256_sza ... 50_ml.html

Znalazłam coś takiego ;) Olejek norkowy już zamówiłam,bo koleżanka go dla yorka stosuje; Beaphar Bea Vision :)
aga3b
Podsmyczy
Podsmyczy
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 maja 2009, o 23:38
Lokalizacja: :)

Postprzez Cookie_- 15 cze 2009, o 15:43

Ja uzywam dla mojego shih tzu kosmetyków Hery :) Polecam ^^.
:)
Avatar użytkownika
Cookie_-
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 77
Dołączył(a): 28 sty 2009, o 16:29
Lokalizacja: Olsztyn

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez Gaia 26 lip 2010, o 17:59

dobry do splątanych i skołtunionych włosów jest podobno też szampon Detangling, o wiele łatwiej rozczesuje się sierść, do tego odżywka tej samej firmy i sierść oprócz tego, że nie będzie splątana to jeszcze będzie ładnie wyglądać, a szamponach champion też słyszałam dużo dobrego, używa go moja znajoma, która ma pekińczyka
Gaia
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 lip 2010, o 17:12
Imię psa: Haker
Rasa psa: labrador

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez Kejcik 18 lis 2010, o 08:53

kosmetyków do pielęgnacji dla psa czy kotka, jest chyba tyle ile jest zwierząt :) osobiście zaopatruję się w sklepie internetowym http://swiatkarm.pl/s,kosmetyki_i_pielegnacja,57.html :D
Kejcik
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 lis 2010, o 08:35

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez Jolcia05 19 gru 2010, o 09:50

Ja nie mam jednego ulubionego szamponu dla mojego psa. Duży wybór wszelkiego rodzaju szamponów i odżywek możesz dostać na krakvet.pl Tam też są dokładne opisy produktów, więc możesz sobie najpierw trochę o nich poczytać. Ja ostatnio dowiedziałam się również żeby pamiętać o myciu pas ciepłą wodą, ponieważ one tak jak my nie przepadaj~ą za zimn~ą. Podobno niektórzy zapominaj~ą o tym.
Jolcia05
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 paź 2010, o 12:05

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez Katarzyna83 7 mar 2014, o 11:11

Witajcie, Ostatnio udało mi się kupić szampon 2w1 dla mojego psiaka. Szampon ten sprawił, że sierść stała się jedwabista i łatwo się rozczesuje oraz jest bardzo skoncentrowany i wydajny. Polecam z całego serca. Piesek był happy.
Avatar użytkownika
Katarzyna83
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lut 2014, o 11:31

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez GlodnyZwierzak_pl 2 cze 2014, o 13:48

Jest już co najmniej kilka takich tematów na forum,które dotyczą pielęgnacji naszego pupila oraz tego co wybrać aby było dobre i skuteczne. Dla niezdecydowanych mogę jedynie zaproponować naszą stronę,gdzie chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.
http://www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.
Avatar użytkownika
GlodnyZwierzak_pl
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 18:39

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez k0rzerka 25 sty 2015, o 09:37

Ktoś moze słyszał o jakichś nowościach na rynku?:) albo bgdzie mozna kupić produkty zz salonów piękności dla psów?;)
k0rzerka
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 13:17

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez cockermanka 21 lut 2015, o 18:39

k0rzerka napisał(a):albo bgdzie mozna kupić produkty zz salonów piękności dla psów?;)

W salonach piękności dla psów? :D
Avatar użytkownika
cockermanka
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 183
Dołączył(a): 26 mar 2008, o 01:03
Lokalizacja: Beskidy
Rasa psa: cocker spaniele angielskie

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez Natan81 29 cze 2017, o 11:13

Hej ;) Czy znacie może jakiś sprawdzony szampon dla psów posiadających białą sierść? Chodzi przede wszytskim o to, aby nie uczulał i dobrze pielegnował sierść owczarka podhalańskiego ;)
Natan81
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 269
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 12:12
Imię psa: Kajtek
Rasa psa: mieszaniec

Re: szampony, odżywki :)

Postprzez rover 6 wrz 2017, o 19:40

Jest taki szampon hypoallergenic shampoo z vetexpert, delikatny dla psów ze skłonnością do podrażnień i uczuleń. Szczegóły na pewno można o znaleźć w necie.
rover
Obrożny
Obrożny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 11:23

Następna strona

Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

paw prints