kursy groomerskie

Sposoby i zasady pielęgnacji włosa, zębów, pazurów... Dobre preparaty, dobrzy fryzjerzy...

Moderator: Moderatorzy

kursy groomerskie

Postprzez monia02727 28 sty 2011, o 14:55

witam wszystkich własnie sie zalogowałam i mam do forowiczow następujące pytanie do osób korzystających z kursu w salonie ROXY-ZOO w szczecinie. Czy ktoś był na tym kursie ?? jak wrażenia ?? Wypowiadacie się dość jasno o innych salonach a o tym nikt nic nie wspomina. Może znalazłaby się osoba która tam ukończyła kurs > Proszę o informacje bo zamierzam tam pojechać. To jedyny kurs który trwa aż 20 dni :) mam wrażenie że im dłuższy kurs tym więcej można się nauczyć !? Czy może wystarczy siedmio dniowy taki kurs?? Ludzie ratujcie nie wiem już co robić !!!
monia02727
Kandydat
Kandydat
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 14:34
Imię psa: kika
Rasa psa: yorkshire terier

Sklep Psiaki.pl

Szukasz czegoś dla swojego pupila?

Zapraszamy do naszego Sklepu Psiaki.pl
Znajdziesz tam atrakcyjne produkty dla zwierząt. Wszystko, czego potrzebujesz, dla psa, kota i innych zwierzaków.
Sklep dla zwierząt
 

Re: kursy groomerskie

Postprzez Magiczna Czerń 19 cze 2012, o 08:23

to zależy ile godz. praktyk, bo tak naprawdę to tylko praktycznie nauczysz się ciąć, no i od zdolności. Na pewno potrzeba czasu i praktyki aby świetnie ciąć.

Ja nie byłam na kursie, zaczynałam od moich piesków , a teraz przyjeźdźają ludzie ze swoimi pieskami . Ja chciałam bym zrobić kurs nawet weekendowo, bo praktykę mam tylko dyplom by sie przydał :)

Może ktoś wie gdzie sa organizowane kursy wekendowe w wlkp.
Zapraszam na moja stronę

Mamy szczeniaki rosyjski toy długowłosy

Sprzedam młode świnki peruwianki z rodowodem
Avatar użytkownika
Magiczna Czerń
Młodszy Miskowy
Młodszy Miskowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 10:24
Lokalizacja: Wlkp
Imię psa: Ceres, Zevs, Dolche Vita, Ito, Nora
Rasa psa: rosyjski toy, czarny terier rosyjski


Powrót do Pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

paw prints